Savivaldos valandos 2015 m. vasario 12-13 d.

Paskelbta: 2015-02-18
Kategorija: Savivaldos valanda
 2015 vasaio 12 d. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje įvyko 1-4 klasių mokinių Savivaldos valanda, vvasario 13 d. – 5-8 klasių mokinių Savivaldos valanda. Savivaldų valandų metu progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė išreiškė padėką mokiniams pirmąjį pusmetį baigusiems gerais ir labai gerais įvertinimais. Įteikti diplomai, padėkos ir saldūs prizai klasėms už aktyvų dalyvavimą akcijoje „Kamštelių vajus“.

Smagi Alfonso Lipniūno ateitininkų kuopos popietė K.Paltaroko gimnazijoje

Kategorija: Sielovada
 Vasario 11 dieną į K. Paltaroko gimnazijos šv.Bernadetos kuopos popietę  nuvyko A. Lipniūno kuopos nariai su savo globėja s.Kristina ir mokytoja Birute. Šiuo susitikimu šventėme meilės - Šv. Valentino dieną. Šv. Bernadetos kuopos vyriausios merginos parengė išsamų šventės pristatymą, paruošė  gražų filmuką su meilės žodžiais ir pravedė linksmąją popietės dalį - žaidimus.

Paaiškėjo penktokų eruditų konkurso nugalėtojai

Paskelbta: 2015-02-17
 Eruditų konkursai mūsų progimnazijoje vyksta jau ne vienerius metus. Tai graži tradicija. Šis – pirmasis šiais mokslo metais – konkursas skiriamas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – Vasario 16-ajai. Tik išsilavinę, daug žinantys ir daug sugebantys jauni žmonės gali kurti savo šalį – mūsų Lietuvą!

Istorijos pamoka-minėjimas „Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena“

Paskelbta: 2015-02-17
 Mielieji, su mūsų valstybine švente – Vasario 16-ąja! Savo gerais darbais – geru mokymusi, gerais poelgiais, savo meile ir pagarba Tėvynei – kurkime savo krašto gerovę. Būkime lietuviais ir didžiuokimės tuo!

Lietuvos istoriniai simboliai mokinių dirbiniuose

Paskelbta: 2015-02-13
 6-7 klasių mokinių medžio technologijų darbai su Lietuvos istoriniais simboliais eksponuojami Technologijų pastogėje

Paskaita „Apie karjerą kitaip – Mylėti, Stebėti, Palydėti“

Paskelbta: 2015-02-13
 Į asociacijos „Lietuvos Tėvų Forumas“ pirmininko ir lektoriaus Audriaus Murausko paskaitą "Apie karjerą kitaip - Mylėti, Stebėti, Palydėti“ susirinko nemažas būrys progimnazijos tėvų ir mokytojų. Lektorius drauge su progimnazijos bendruomene gvildeno klausimus: Ar mano vaikas talentingas? Kokie mano vaiko geriausi gebėjimai, kaip juos pastebėti? Ką stipriname, sėkmes ar nesėkmes? Ar aš galiu prisidėti prie vaiko geriausių gebėjimų atskleidimo ir jų stiprinimo? Kur mano įtakos zona? Padėjo suprasti, ar teisinga mąstymo seka: laimingas žmogus, sėkmingas gyvenimas, gerai apmokomas darbas, norima specialybė universitete, gerai išlaikytas egzaminas, geri pažymiai mokykloje...

Akcija „Lietuvai ir man“

Paskelbta: 2015-02-13
 2015 metų kovo 11-ąją sukaks 25 metai, kai buvo priimtas Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo aktas dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo.

Saugesnio interneto diena

Paskelbta: 2015-02-12
 „Saugesnis internetas“ – tai Europos Komisijos (EK) Informacinės visuomenės direktorato programa, nuo 1999 metų vykdoma visose ES šalyse. Projekto tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į žalingą informaciją ir elgesį internete; skatinti saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir naujomis jo technologijomis; suteikti visuomenei galimybę anonimiškai pranešti apie neteisėtą ar žalingą interneto turinį bei teikti pagalbą vaikams, susidūrusiems su kibernetinėmis patyčiomis (ang. cyberbullying), seksualiniu viliojimu (angl. grooming), žalingu turiniu ir kita nemalonia ar bauginančia patirtimi naudojantis interneto technologijomis.

Pamokose svečiuojasi tėveliai

Paskelbta: 2015-02-12
 Šiais mokslo metais technologijų pamokose ir popamokinėje veikloje vykdoma programa „Gaminu kartu su“. Į 6a klasės technologijų mitybos praktikos darbą sutiko apsilankyti ir pademonstruoti savo firminio pyrago kepimo technologiją Dominyko Gedvilos tėvelis. Dominyko tėvelis yra profesionalus virėjas, mokslus baigęs Maskvoje, armijoje dirbęs virėju. Jis moka viską: kepti, virti, konservuoti. Visiems klasės mokiniams buvo įdomu stebėti, kaip minkoma, kočiojama tešla, ruošiamas pyragas, o kai tai daro tėtis- įspūdis nepakartojamas. O dar labiau nustebino skonis – tuo galėjo įsitikinti 6a klasės mokiniai ir visi, kurie tą dieną ragavo šio puikaus kepinio.

Padėkos ir dovanos progimnazijos pradinukams

Paskelbta: 2015-02-06
 Mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai noriai dalyvauja įvairiuose konkursuose: „Gražinkime Lietuvą“, „Vaikų Velykėlės“, „Gandrus pasitinkant“, „Gyvoji gamta“, ugdo(si) kūrybinius, meninius ir estetinius gebėjimus. Vaikų pastangos visada pastebimos ir įvertinamos: džiaugėmės kompaktiniais diskais, žiūrėjome Naisių vasaros teatro spektaklį. Šie konkursai vyksta „Naisių vasaros“ projektų, kultūros mecenato, agronomo Ramūno Karbauskio iniciatyva. Šiemet jam suteiktas „Geriausio vaikų draugo“ vardas.