Velykos mokykloje

Paskelbta: 2014-04-28
 Pradinių klasių mokiniai visada laukia Velykų šventės. Šiais metais mokyklos mažieji taip pat papuošė mokyklą savo darbeliais. Kiekvienas pagamino po paukštelį ir pakabino ant liepos šakos. Šakos sužaliavo. Mokyklos koridoriuose „išaugo“ du medeliai pilni įvairiaspalvių paukštelių. Taip pat visi puošėme 2 m aukščio ir 1,5 m pločio margutį. Tai tikras iššūkis pradinių klasių mokiniams. 1a ir 4a klasių mokiniai parengė parodą „Gražiausia pavasario šventė – Velykos“. Šventei pasiruošėme laiku.

Vaidinimas „Mokyklinės vypsenos“

Paskelbta: 2014-04-28
 Penktadienį, balandžio 25 d., 5–8 kl. dramos būrelis pakvietė mokyklos bendruomenę į vaidinimą „Mokyklinės vypsenos“, kurio scenarijų sugalvojo patys būrelio nariai ir jų vadovė. Jaunosios aktorės norėjo pažvelgti į gyvenimą mokykloje linksmai. Juk ne veltui sakoma, kad šypsena atveria visas duris, geras žodis – guodžia, o juokas išgydo bent jau kai kuriuos negalavimus ir pakelia nuotaiką. Vaidinime buvo parodytos juokingos situacijos biologijos, geografijos, lietuvių kalbos, kūno kultūros pamokose, per pertraukas ir net reklama, be kurios šiuolaikinis gyvenimas jau nebeįsivaizduojamas. Žiūrovai taip pat pamatė linksmų scenelių iš mokinių ir jų tėvų, mokytojų ir mokinių tėvelių tarpusavio bendravimo, klausėsi smagių pokalbių per pertraukas.

Edukacinė pamoka „Racionalus gamtinių išteklių naudojimas ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymas“

Paskelbta: 2014-04-26
Kategorija: Gamtosauginė veikla
  Įsibėgėjo ekologinio mėnesio veikla. Kovo 26 d. vyko edukacinės pamokos, kaip racionaliai naudoti išteklius. Pamoką vedė Aleksandras Kerpauskas – Lietuvos Žaliųjų judėjimo atstovas.

Margučių ridenimo popietė

Paskelbta: 2014-04-24
 Balandžio 22 d.mokyklos pailgintos darbo dienos grupės mokiniai su miesto Moksleivių namų estradinės – kūrybinės grupės nariais ir jų vadove Dalia Gavrilčikiene smagiai rideno margučius.

Panevėžio miesto 5-6 klasių mergaičių krepšinio varžybose II-oji vietą

Paskelbta: 2014-04-23
Kategorija: Pasiekimai
 Sveikiname progimnazijos mergaičių komandą Panevėžio miesto 5-6 klasių mergaičių krepšinio varžybose iškovojusią II-ąją vietą

Panevėžio miesto 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje II vieta

Paskelbta: 2014-04-23
Kategorija: Pasiekimai
 Sveikiname8 a klasės mokinę Faustą Ašmegaitę ir jos rusų kalbos mokytoją  Astą Lopato Panevėžio miesto 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje užėmusią II-ąją vietą.

„Išbandykite ir patirkite patys koks geras Viešpats“ (Ps. 34, 9)

Paskelbta: 2014-04-22
Kategorija: Sielovada
 Alfonso Lipniūno progimnazijos mokytojai artėjant Velykų iškilmėms  dalyvavo  susikaupimo dienoje Palendriuose – benediktinų vienuolyne, kurios tema „Išbandykite ir patirkite patys koks geras Viešpats“ (Ps.34, 9). Progimnazijos kapelionas kunigas Domingo pravedė įdomias paskaitas apie gyvenimo prasmę ir tikslą, apie Dievo gailestingumą, apie Kristaus kančios reikšmę mūsų gyvenimui, atsakinėjo į aktualius klausimus iškylančius kiekvieno kasdienybėje.

Inkilų kėlimo akciją „Paukščai grįžta namo“

Paskelbta: 2014-04-18
Kategorija: Gamtosauginė veikla
  Kovo 17 dieną visose Lietuvos miškų urėdijose LR Aplinkos ministerija ir Generalinė miškų urėdija suorganizavo inkilų kėlimo akciją „Paukščai grįžta namo“.

Maisto banko akcija

Paskelbta: 2014-04-17
 Alfonso Lipniūno progimnazijos ateitininkai dalyvavo velykinėje MAISTO BANKO akcijoje, kur negendantys maisto produktai buvo aukojami Betliejaus valgyklėlės lankytojams. Ateitininkai dalino skrajutes, registravo produktus ir aukotojus, pakavo į dėžes maistą. Buvo miela matyti daug aukotojų norinčių padėti kitiems ir besidalinančių savo materialiniais ištekliais , o jaunimas savo laiku ir nuoširdumu bei dėkingumu dalinosi dvasiniais turtais.

Gera būti angelu

Paskelbta: 2014-04-15
Kategorija: Sielovada
 Paskutinę dieną prieš moksleivių Velykų atostogas Alfonso Lipniūno progimnazijos mokytojai rinkosi į popietę GERA BŪTI ANGELU. Angelais tapome kai prieš Kalėdų atostogas išsitraukėme vieni kitų vardus kuriems iki Velykų švenčių turėjome likti paslaptingais angelais darančiais gerą.