Tai bent koliažų konkursas

Paskelbta: 2013-11-05
 Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija sėkmingai pradėjo antruosius daugiašalės mokyklų partnerystės Comenius projekto „S.O.S.our planet is warning us to save polar bears 2012 – 2014“ metus.

Rudeninis klegesys „Svajonių parke’’

Paskelbta: 2013-10-10
 Šiltą šeštadienio dieną 4a klasės mokiniai ir jų tėveliai susirinko į savo „Svajonių parką“. Visi skubėjo prie medelių, džiaugėsi ir matavo kiek jie paaugę. Mokiniai žino kokius darbus reikia atlikti, tad nieko nelaukdami , pilni entuziazmo, ėmė ravėti , tvarkyti , perkalti kuoliukus, atnaujinti įrašus. Klegėjo mokinių balsai, kiekviena šeima stengėsi prisiminti ir grįžti į pradžią, kur pirmoje klasėje, mažieji pirmą kartą sodino savo medelį. Mokėsi suprasti, kad jie gyvena ne vieni, kad reikia būti žmogumi- daryti gerus darbus. Suvokti, kad gamta – mūsų antrieji namai, kuriuose kiekvienas ras užuovėją.

Konstitucijos egzaminas

Paskelbta: 2013-10-04
 Spalio 1 d. vyko Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas. Dalyvavo 45 6 – 8 kl. mokiniai. Teisingumo ministerijos sudarytame teste buvo 30 klausimų. Sveikiname nugalėtojus:

Rugsėjo 23 – ioji Lietuvos žydų genocido diena

Paskelbta: 2013-09-30
 Praėjo 70 metų nuo Vilniaus geto sunaikinimo 1943 09 23, bet šių žmonių tragedijos pamiršti negalima. Iki Antrojo pasaulinio karo Lietuva garsėjo skaitlinga žydų bendruomene - apie 200 000 žmonių, prisidėjusių prie mūsų valstybės kūrimo, stiprėjimo.

Nepamirštami įspūdžiai gamtoje

Paskelbta: 2013-09-27
 Rugsėjo 23 dieną 4b klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Vaidos Kielienės, leidosi į pačią įdomiausią pamoką, kurią vedė šaunus technologijų mokytojas Alminas Raišelis. Jaunieji miško bičiuliukai sumanė dviračiais nuvykti į Berčiūnų mišką. Šioje išvykoje mokiniai turėjo puikią galimybę artimiau susipažinti su mišku, jo augmenija. Vaikai ne tik stebėjo gamtoje vykstančius reiškinius , bet ir švarino mišką nuo šiukšlių. Mokytojas Alminas mokė kaip teisingai ir saugiai užkurti laužą, atpažinti kai kuriuos augalus ar medžius. Sužinojome daug naudingų dalykų, kurie praverčia ir kasdieniame gyvenime. Mokinių laukė ir pramogos. Susibūrę prie laužo kepė dešreles, žaidė judriuosius žaidimai.

„Nuostabiausios juostos“ nominacija – 1a ir 4b klasių mokiniams

Paskelbta: 2013-09-20
 Rugsėjo 18 d. Laisvės aikštėje vyko lopšelio-darželio „Puriena“ organizuojamas kūrybinių darbų pleneras po atviru dangumi „Gamtos spalvos". 22 plenero dalyviai kūrė vieną jubiliejinį kilimą, sudarytą iš margiausių juostų. Floristinę juostą panevėžiečiams, miesto svečiams padovanojo mūsų mokyklos 1a ir 4b klasių mokinukai, vadovaujami mokytojų Elenos Oldenburg ir Vaidos Kielienės. Vaikai turėjo galimybę išbandyti ir atskleisti savo kūrybines galias, buvo patenkinti jų saviraiškos , kūrybos poreikiai. Skirtingų klasių mokiniai gebėjo susitarti, bendrauti ir bendradarbiauti. Aktyviai į kūrybinį procesą įsitraukė ir abiejų klasių tėveliai. Džiugu, kad pasiekėme tikslą - sukūrėme floristinį kilimą, o gera nuotaika , kūrybinis procesas ir bendras darbas neliko nepastebėtas.

Savivaldos valanda 2013 m. rugsėjo 10 d.

Paskelbta: 2013-09-10
Kategorija: Savivaldos valanda
  2013 m. rugsėjo 10 d. aktų salėje vyko pirmosios šių mokslo metų Savivaldos valandos 5–8 klasių ir 1–4 klasių mokiniams. Mokyklos direktorė Vilma Petrulevičienė, pasveikino visus mokinius su prasidėjusiais mokslo metais, palinkėjo visiems kūrybiškumo ir nenusivilti po nesėkmės. Lietuvių kalbos mokytoja Dalia Mačėnienė ir muzikos mokytoja Loreta Palavenienė padėjo prisiminti mokyklos Dainos žodžius. Mokiniai mokytojų padedami gražiai sudainavo mokyklos dainą. Comenius mainų projekto „S.O.S. Mūsų planeta įspėja mus saugoti baltuosius lokius“ koordinatorė, vokiečių kalbos mokytoja Dainora Raudienė pristatė 2013–2014 m.m. projekto veiklas.

Mokslo ir žinių diena

Paskelbta: 2013-09-05
 Rugsėjo 2-ąją progimnazijoje buvo paminėta Mokslo ir žinių diena. Į papuoštą aktų salę muzikos garsai sukvietė mokytojus, mokinius ir jų tėvelius, kitus progimnazijos bendruomenės narius. Susirinkusius sveikino progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė, švietimo skyriaus

Paskelbta: 0000-00-00