Šlepečių diena

Paskelbta: 2014-11-25
 Lapkričio 20 d. Mokinių tarybos iniciatyva progimnazijoje pirmą kartą vyko Šlepečių diena. Šios akcijos tikslai buvo skatinti mokinių kūrybiškumą, išradingumą, taip pat linksmai leisti laiką bei prisidėti prie progimnazijos tradicijų formavimo. Visą dieną mokiniai ir mokytojai vaikščiojo po mokyklą su šlepetėmis. Daug kas sakė, kad tai labai smagu, nes šlepetės minkštos ir šiltos. Per ilgąsias pertraukas vyko 1–4 kl. ir 5–7 kl. mokinių šlepečių šou-konkursas. Jame dalyvavo tie, kurie savo šlepetes papuošė ypač išradingai ir įdomiai. Labai smagu, kad nemažai mokinių savo šlepetes puošė kartu su šeimos nariais. Konkursas sulaukė net 62 dalyvių. Vertinimo komisija, kurią sudarė 3 mokytojai ir 3 Mokinių tarybos nariai, išrinko gražiausias, originaliausias ir įspūdingiausias šlepetes. Jas papuošę mokiniai apdovanoti diplomais ir saldžiaisiais prizais.

Meninio skaitymo konkursas „Anksti rytą parašyta..“

Paskelbta: 2014-11-25
 Lapkričio 20 d. mokyklos bibliotekoje vyko 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Anksti rytą parašyta..“, skirtas S.Nėries 110-osioms gimimo metinėms paminėti.

Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju“

Paskelbta: 2014-11-20
Kategorija: Gamtosauginė veikla
  Dalyvavome Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju“., kuri vyko lapkričio 18-20 d. elektroninėje platformoje. Iš viso dalyvavo 43 mūsų mokyklos 7a, 7b ir 8a klasės mokiniai.

Tolerancijos dienos renginys Laisvės aikštėje

Paskelbta: 2014-11-19
 Lapkričio 17 d. Laisvės aikštėje Panevėžio miesto mokyklų socialinių pedagogų iniciatyva vyko akcija, skirta Tarptautinei tolerancijos dienai. Joje dalyvavo 15 mokyklų, tarp jų ir mūsų Alfonso Lipniūno progimnazija. Aidėjo dainos, skambėjo eilėraščiai, buvo pristatomi plakatai, o mūsų progimnazijos mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos Loretos Palavenienės, nudžiugino susirinkusius smagiu šokiu. 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 4a, 4b mokiniai ir Mokinių tarybos nariai padarė labai gražių skirtukų knygoms, ant kurių užrašė mintis apie toleranciją, pagarbą kitiems ir kitokiems. Progimnazijos Mokinių tarybos nariai ir 7 b kl. mokiniai juos dalino Laisvės aikštėje praeiviams ir renginio dalyviams.

Karvių kolekcijos paroda

Paskelbta: 2014-11-19
 Progimnazijos skaitykloje dvi savaites vyko paroda „Karvės, karvytės...“ iš ciklo „Mūsų pomėgiai“. Vokiečių k. mokytoja Dainora Raudienė pristatė savo karvių kolekciją. Joje – 137 įvairiausios karvės. Mokytoja prisipažino, kad gyvų karvių prisibijo, tačiau molinės, odinės, popierinės, medinės ir kitokios karvės jai labai patinka, nes yra mielos, linksmos ir nepakartojamos.

Pilietinė iniciatyva: pasitikime Tarptautinę Tolerancijos dieną lapkričio 16–ąją su TOLERANCIJOS KNYGA

Paskelbta: 2014-11-16
 Knyga yra nepaprastas daiktas, kurioje galima rasti visko: išminties, įvairiausių istorijų, pasakų ir tikrų dalykų. Knygos mus moko, pataria, priverčia susimąstyti, perskaityta gera knyga gali visam laikui pakeisti žmogaus likimą.

Bendraujame su lopšeliais darželiais

Paskelbta: 2014-11-16
 Bendravimas ir bendradarbiavimas pedagoginiame darbe užima svarbią vietą. Be bendravimo neįmanomas joks pedagoginis darbas nei mokykloje, nei už jos ribų. Mūsų mokyklos 3a klasės mokiniai savo paruoštą programą apie duonelės kelią, kelią iš laukų iki mūsų stalo, parodė l/d „Taikos” ir „Paparčio” vaikučiams.

Tėvų diena mokykloje

Paskelbta: 2014-11-16
Mokykla – tai tarsi duonos kepykla.Tešlą užminko tėvai. Nuo jų priklauso,juoda ar balta bus duona, skani ar ne?Todėl, jei tėvai laukia iš mūsų ragaišių,tegul nepamiršta šio to į tešlą įberti...Na – o mokyklos misija, gerai tą tešlą iškepti, neprideginti.Tai nelengvas darbas. Juk jei ji bloga,tai ir kepėjo meistriškumas nepadės.Duona bus neskani ir sukritusi.Iškepti skanią ir skalsią duoną – didelis menas. /Just. Marcinkevičius/ Respublikinėje-metodinėje praktinėje konferencijoje „Mokyklos ir šeimos sėkminga partnerystė“ dalyvaujančius mokytojus vadavo mokyklos tėveliai, jie vedė net 8 pamokas.

Respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Mokyklos ir šeimos sėkminga partnerystė“

Paskelbta: 2014-11-16
 Lapkričio 13 dieną mūsų progimnazijoje vyko respublikinė metodinė-praktinė konferencija, kurios tikslas – projekte „T klasė“ dalyvaujančių mokyklų bendravimas ir bendradarbiavimas, gerosios darbo patirties kūrybiškai organizuojant mokyklos ir šeimos bendradarbiavimą sklaida.

Įdomios sveikos mitybos pamokos

Paskelbta: 2014-11-12
 3a klasės mokiniai daug dėmesio skiria sveikos mitybos pamokoms. Visi dalyvaujame „Sveikatiados“ projekto veiklose. Netradiciniu būdu raginu vaikus sveikai maitintis, valgyti daugiau vaisių ir daržovių. Dažnai atsinešame į klasę obuolių, rengiame sveiko užkandžio pertraukas. Aptarėme kokius pusryčius valgo namuose. Pasidalinome receptais, patiekalų nuotraukomis.
Patyčių dėžutė