Prasidėjo laukimo ir susikaupimo laikas – adventas

Paskelbta: 2015-12-02
 Progimnazijoje laukimo ir susikaupimo laikas - adventas - prasidėjo šv.Mišiomis ir iškilmingu pirmosios advento žvakės įžiebimu. Jas aukojo Kristaus Karaliaus katedros vikaras Kazimiero Paltaroko gimnazijos kapelionas kunigas Tomas Paliukėnas. Komentuodamas Dievo žodį kunigas apelsino įvaizdžiu pristatė adventą kaip gerumo ir dalinimosi laiką, linkėjo jį prasmingai praleisti ir džiūgiai ruoštis Kristaus Užgimimo šventėms.

Pirmokai „Pegaso“ knygyne

Paskelbta: 2015-12-02
 Lapkričio mėnesį mūsų progimnazijos pirmokai lankėsi „Pegaso“ knygyne, kuris įsikūręs prekybos bei pramogų centre „RYO“. Pirmokus pasitiko knygyno darbuotoja. Ji pasiūlė vaikams pasivaikščioti po knygyną, pavartyti knygas. Vėliau pakvietė į edukacinę pamokėlę „Saugokime gamtą“. Išklausę varniuko laišką, vaikai nusprendė jam padėti švarinti aplinką. Jie sužinojo apie atliekų neigiamą poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai.

Poezijos - chorų festivalis, skirtas religinės muzikos globėjai šv. Cecilijai

Paskelbta: 2015-12-02
 Jau ketvirtą kartą mūsų progimnazijoje vyko poezijos ir chorų festivalis, skirtas religinės muzikos globėjai Šventajai Cecilijai paminėti. Alfonso Lipniūno progimnazija siekia ugdyti ir brandinti tikėjimą jauno žmogaus kelyje, kad šis ieškotų gyvo asmeninio ryšio su Jėzumi, siektų vienybės, puoselėtų gailestingumą ir taip keistų pasaulį.

7b klasės mokinių komanda „ŠVYTURIAI“ konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ laimėjo I vietą

Paskelbta: 2015-12-01
 Lapkričio 26 d. 7 b klasės mokinių komanda: UGNĖ SKARŽAUSKAITĖ GABIJA MARMAKEVIČIŪTĖ PAULINA GUDAVIČIŪTĖ TITAS KRIAUPAS KOSTAS MELNIKAVIČIUS

Edukacinė pamoka „Knygos ir rašto atsiradimas“

Paskelbta: 2015-12-01
 Pamokos kasdienėje aplinkoje pabosta, tad 3a klasės mokiniai kartu su mokytoja ieško būdų, kaip paįvairinti veiklą, kad mokymas(is) būtų įdomus, prasmingas ir veiksmingas. Nutarėme keliauti į „Pegaso“ knygyną. Ten dalyvavome edukacinėje pamokoje „Rašto ir knygos atsiradimas“. Knygyno darbuotoja vaikus supažindino su rašto ir knygos atsiradimo istorija, rašymui skirtomis medžiagomis ir priemonėmis.

Psichologo Evaldo Karmazos paskaita „Mokymosi motyvacijos stiprinimas“

Paskelbta: 2015-12-01
 Lapkričio 20 dieną žinių sėmėsi ir su psichologu Evaldu Karmaza bendravo progimnazijos mokiniai, mokytojai ir tėvai.

KTU Panevėžiotechnologijų ir verslo fakultetoRobotikos laboratorijoje

Paskelbta: 2015-12-01
 KTU Panevėžiotechnologijų ir verslo fakulteto Robotikos laboratorijos vyresnysis laborantas Raimondas Klemka interaktyviai supažindino 3 b klasės mokinius su įvairaus tipo robotais, papasakojo robotų atsiradimo istorijas ir galimybes. Visi robotai įdomūs, turintys savo istoriją ir funkcijas.

6a klasės mokinių komanda „SKYDAS“ konkurse Sveikuolių sveikuoliai laimėjo I vietą

Kategorija: Pasiekimai
 Lapkričio 19 d. 6a klasės mokinių komanda:

Akcija „Mano svajonių pertrauka“

Paskelbta: 2015-11-25
 Lapkričio 12 d. progimnazijoje buvo organizuota 1-8 klasių mokinių akciją „Mano svajonių pertrauką“. Ši akcija yra tradicinė ir skirta paminėti lapkričio 8 d. „Europos sveikos mitybos dieną“.

Tolerancijos dienos paminėjimas Babilone „Tolerancijos mozaika“

Paskelbta: 2015-11-25
 Lapkričio 16 d. 5-8 klasių mokinių šokių grupė „WAU“ ir mokytojų šokių kolektyvas „Retro damos“ atstovavo progimnaziją ir savo nuostabiais šokiais džiugino Babilono lankytojus, švietimo įstaigų organizuotame bendrame Tolerancijos dienos paminėjime „Tolerancijos mozaika“. Mokines ir mokytojas Tolerancijos dienos paminėjimui ruošė ir šaunių šokių išmokė muzikos mokytoja Loreta Palavenienė. Babilono lankytojams 3a ir 3b klasės mokiniai dalino mokinių pagamintus skirtukus.
Patyčių dėžutė