Išvyka į Panevėžio muzikinį teatrą

Paskelbta: 2014-10-25
 Prieš rudens atostogas mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai vyko į Panevėžio muzikinį teatrą žiūrėti Vilniaus Kamerinio teatro spektaklio „Emilis iš Lionebergos“ pagal to paties pavadinimo švedų vaikų rašytojos Astridos Lindgren kūrinį.

Progimnazijos berniukų futbolo komanda miesto futbolo varžybose laimėjo pirmąją vietą

Paskelbta: 2014-10-24
Kategorija: Pasiekimai
 Sveikiname progimnazijos berniukų futbolo komandą 2014 – 2015 m.m. Panevėžio miesto 2001 m. gimimo ir jaunesnių berniukų futbolo varžybose iškovojusią pirmąją vietą.

Konkurso „Sportiškiausia klasė“ nugalėtojai

Paskelbta: 2014-10-22
Kategorija: Pasiekimai
 Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdė projektą „Spalis – sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje“. Ta proga vyko konkursas „Sportiškiausios klasės rinkimai“. Spalio 21 d. „Senvagės“ pagrindinėje mokykloje vyko šio konkurso finalinės varžybos. Mūsų progimnazijos 4b klasės mokiniai varžėsi su kitomis miesto mokyklų komandomis. Daugiausia pergalių įvairiose rungtyse iškovojo mūsų mokyklos mokinių komanda. Ji buvo išrinkta sportiškiausia klase mieste.

„Draugų diena“ – „Minties“ gimnazijoje

Paskelbta: 2014-10-22
 zhbnhhgProgimnazijos linijinių šokių kolektyvas „WAU“, vadovaujamas mokytojos Loretos Palavenienės, spalio 21 d. buvo pakviestas pasveikinti Panevėžio „Minties“ gimnazijos bendruomenę 25-rių metų jubiliejumi.

I–asis solidarumo bėgimas Lietuvoje

Paskelbta: 2014-10-21
 Spalio 17 d., penktadienį, progimnazijos bendruomenė, nepaisant žvarboko oro, aktyviai įsijungė į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ paskelbtą nematytą iniciatyvą – I-ąjį solidarumo bėgimą, kurio metu buvo renkamos aukos Lietuvos vaikų dienos centrams ir Zambijos Mikutos kaimo mokyklai paremti. Šios akcijos iniciatoriai mūsų progimnazijoje buvo Mokinių taryba ir socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė.

Aplankėme skulptūrų iš lapų ekspoziciją „Rudens muzika“

Paskelbta: 2014-10-19
 Spalio 15 d. pailgintos darbo dienos grupės mokiniai aplankė Panevėžio moksleivių namuose vykstančią erdvinių objektų-skulptūrų iš lapų ekspoziciją „Rudens muzika“ ir liko sužavėti jos eksponatais.

Paskelbta: 2014-10-19
 Pailgintos darbo dienos grupės mokinių kūrybinių darbų paroda „Kybur vybur riešutai“, skirta Alfonso Lipniūno vardo suteikimo mokyklai 21-ųjų metų sukakčiai, mokyklos įkūrimo 33-mečiui paminėti. Paroda veiks mokyklos bibliotekoje spalio 13–20 d.

Įdomi ekskursija

Paskelbta: 2014-10-17
 Mokyklos trečiokai buvo išvykę į pažintinę ekskursiją, į Kauną. Aplankėme Aviacijos muziejų. Lietuvos aviacijos muziejuje Kaune yra veikiantys skrydžių imituokliai – orlaivių kabinų maketai su įdiegtais valdymo prietaisais bei programine įranga. Mokiniams patiko „valdyti” lėktuvą. Visus sužavėjo Dariaus ir Girėno lėktuvas. Mokiniai įdėmiai klausė vadovo pasakojimų apie lakūnų legendinį skrydį. Vaikai ypač gerai jautėsi Zoologijos sode. Kiekvienas domėjosi kur gyvūnas gyvena, ką minta. Gailestį sukėlė žirafos. Jų akys buvo liūdnos. Na, o beždžionės linksmai šokinėjo savo naujuose namuose.

Mokinių koncertas „Pamuzikuokime drauge“

Paskelbta: 2014-10-15
Muzika tai menas gyvenantis kiekviename... Spalio 1 d. švenčiama Pasaulinė muzikos diena. Kaip ir kasmet tą dieną Alfonso Lipniūno progimnazijos mokiniai sugužėjo į netradicines muzikos pamokas. Tik šį kartą su savo klasės mokytojomis. Jose muzikavo, koncertavo, sveikino vieni kitus. Jau nuo pirmos pamokos visus lydėjo pakili nuotaika. Mokykloje ši šventė tapo gražia tradicija.

„Linksmiausio kilimo“ nominacija – 1b ir 2a klasių mokiniams

Paskelbta: 2014-10-15
 Spalio 6 d. Laisvės aikštėje vyko lopšelio-darželio „Puriena“ organizuojamas, tapęs tradiciniu, šeštasis kūrybinių darbų pleneras po atviru dangumi „Gamtos spalvos". Šių metų potemė – gražiausios pasaulio pasakos. Progimnazijos 1b ir 2a klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Vaidos Kielienės ir Elenos Oldenburg, nutarė dalyvauti plenere ir parodyti panevėžiečiams, miesto svečiams savo kūrybinius gebėjimus. Žvarbus vėjas, tik retkarčiais pro debesis pažvelgianti saulutė, nesugadino linksmos, pakilios dalyvių nuotaikos. Vaikai, mokytojos, tėveliai kruopščiai dėliojo rudens gėrybes į vientisą pasakos „Varlė karalienė“ kompoziciją. Visi turėjo galimybę išbandyti ir atskleisti savo kūrybines galias, pajusti bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą. Džiugu, kad į kūrybinį procesą aktyviai įsitraukė ir abiejų klasių mokinių tėveliai.