Akvatlono čempionato prizininkas

Paskelbta: 2015-05-20
Kategorija: Pasiekimai
 2a klasės mokinys Domas Prokopavičius Panevėžio miesto vaikų akvatlono pirmenybėse, Lietuvos akvatlono čempionate, kuris vyko Kaune, užėmė antrąsias vietas. Savo jėgas jis pasitikrino ir Pabaltijo šalių B. Abramaičio akvatlono taurės čempionate. Čia berniuką taip pat lydėjo sėkmė.

Mojavos Alfonso Lipniūno tėviškėje

Paskelbta: 2015-05-18
 Alfonso Lipniūno progimnazijos bendruomenė jau daugelį metų turi gražią tradiciją gegužės mėnesį mojavų giedojimui susiburti Alfonso Lipniūno tėviškėje – Talkonyse, prie gimtosios kunigo sodybos.

Tėvų pagalba rengiant mokyklos ir šeimos produktyvios partnerystės programas

Paskelbta: 2015-05-17
 Įvairiais moksliniais tyrimais įrodyta, kad svarbu ne tik laikas praleidžiamas su vaiku, bet ir jo kokybė. Džiugu, kad 2 b klasės tėveliai jaučia stiprų emocinį ryšį su vaikais ir randa laiko įdomioms veikloms bei aktyviai įsijungia į projekto „Mokytojai. Tėvai. Vaikai“ idėjų įgyvendinimą: kurti iniciatyvas, skatinančias tėvų ir vaikų bendradarbiavimą, pažintinį-tyriminį veiklinimą mokykloje, tėvams aktyviai domėtis progimnazijos gyvenimu ir rasti veiklų joje.

Šeimos savaitės renginys — naminės duonos akcija „Mano mamos duona pati skaniausia“

Paskelbta: 2015-05-17
 Lietuviai nuo seno gerbė duoną. Iškepta duona buvo šventas valgis. Kad namuose savo rankomis užminkyta ir iškepta duona yra tikras gardumynas, galėjo įsitikinti visi progimnazijos bendruomenės nariai, kurie gegužės 14 dieną dalyvavo Šeimos savaitės renginyje - naminės duonos degustavimo akcijoje „Mano mamos duona pati skaniausia“. Renginio iniciatoriai ir organizatoriai – popamokinio ugdymo būrelio „Sveikiau yra geriau“ nariai.

Šeimos savaitės baigiamasis renginys

Paskelbta: 2015-05-17
 Sveikatingumo savaitės ,,Mūsų jėga kai mes kartu: šeima, mokykla, aš ir tu!“ baigiamasis renginys buvo skirtas sportui. 3a klasės mokiniai ir jų šeimos nariai susirinko į šventę ,,Sportuoja visa šeima“. Sportavo ne tik vaikai, bet ir mamos, tėčiai, broliai, sesutės. Šventę padėjo organizuoti kūno kultūros mokytojos: Laima Bielinienė, Vidutė Motiekaitienė ir Valmantas Jocius. Visiems drauge buvo smagu dalyvauti linksmosiose estafetėse, žaisti kvadratą. Nugalėjo draugystė. Visi buvo apdovanoti padėkomis.

Šokio diena

Paskelbta: 2015-05-16
 Įgyvendinant Sveikatiados projektą „Mūsų jėga, kai mes kartu: tėtis, mama, aš ir TU!“ 2015 m. gegužės 12 d. progimnazijoje buvo organizuota „Šokio diena“. 10.00 val. 1, 2, 3 klasių mokiniai gužėjo į aktų salę, kur dramos būrelio „Nykštukas“ mažieji aktoriai rodė spektaklį „Ožka Ragožka, vilkas Vilkyšius ir ožiukai“. Mažuosius artistus ruošė pradinių klasių mokytoja Danguolė Kviliūnienė.

Ateitininkai aplankė gyvūnų globos namus

Kategorija: Sielovada
 Saulėtą gegužės popietę Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos Alfonso Lipniūno kuopos ir Kazymiero Paltaroko gimnazijos šv.Bernadetos kuopos ateitininkai vyko į gyvūnų globos namus pabūti ir pažaisti su mažaisiais draugais – šuniukais. Nuvežė sauso maisto, domėjosi savanorių pasakojimais apie jų istorijas , priežiūrą.

Fantastiškos „Šeimų protų kovos 2015“

Paskelbta: 2015-05-16
 Pirmąją Šeimos savaitės dieną mūsų progimnazijoje vyko „Šeimų protų kovos“ – neįprastas, šiemet vėl atgimęs renginys. Pirmasis toks renginys vyko 2012 metais, jame dalyvavo 13 šeimų komandos. 2013 metais dalyvavo 11 šeimų. O šiemet – net 22 šeimų komandos, kurias sudarė mokinys ar mokinė ir jų šeimos narys. Mokiniai buvo iš 1-8 klasių, o šeimos nariai – 10 mamų, 9 tėčiai, 2 seneliai, 1 močiutė ir 1 sesuo. Protų kovos vyko 6 etapais. I etape dalyviai atsakinėjo į 12 klausimų „Taip“ arba „Ne“.

Varžybų „Saugus ratas“ nugalėtojai

Paskelbta: 2015-05-16
 Gegužės 12 d. Panevėžio moksleivių namuose vyko konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų dviratininkų varžybos „Saugus ratas“. Vertinant Policijos biuro pareigūnams moksleiviai varžėsi rungtyse susijusiose su saugiu eismu, tiek praktinėse, tiek teorinėse. Laimėtojais tapo progimnazijos 7a klasės komanda: Gabija Biraitė, Gabrielė Žygelytė, Lukas Prokopavičius, Manvydas Baniulis, kuri atstovaus Panevėžio miestą, regioninėse varžybose Molėtuose.

Savivaldos valanda 2015 m. gegužės 8 d.

Kategorija: Savivaldos valanda
 2015 m. gegužės 8 d. vyko 1-4, 5-8 klasių mokinių Savivaldos valandos. Jų metu įteikta progimnazijos direktorė įteikė mokiniams padėkas, diplomus, prizus už dalyvavimą įvairiuose konkursuose, projektuose, olimpiadose.