Paskelbta: 2014-10-19
 Pailgintos darbo dienos grupės mokinių kūrybinių darbų paroda „Kybur vybur riešutai“, skirta Alfonso Lipniūno vardo suteikimo mokyklai 21-ųjų metų sukakčiai, mokyklos įkūrimo 33-mečiui paminėti. Paroda veiks mokyklos bibliotekoje spalio 13–20 d.

Įdomi ekskursija

Paskelbta: 2014-10-17
 Mokyklos trečiokai buvo išvykę į pažintinę ekskursiją, į Kauną. Aplankėme Aviacijos muziejų. Lietuvos aviacijos muziejuje Kaune yra veikiantys skrydžių imituokliai – orlaivių kabinų maketai su įdiegtais valdymo prietaisais bei programine įranga. Mokiniams patiko „valdyti” lėktuvą. Visus sužavėjo Dariaus ir Girėno lėktuvas. Mokiniai įdėmiai klausė vadovo pasakojimų apie lakūnų legendinį skrydį. Vaikai ypač gerai jautėsi Zoologijos sode. Kiekvienas domėjosi kur gyvūnas gyvena, ką minta. Gailestį sukėlė žirafos. Jų akys buvo liūdnos. Na, o beždžionės linksmai šokinėjo savo naujuose namuose.

Mokinių koncertas „Pamuzikuokime drauge“

Paskelbta: 2014-10-15
Muzika tai menas gyvenantis kiekviename... Spalio 1 d. švenčiama Pasaulinė muzikos diena. Kaip ir kasmet tą dieną Alfonso Lipniūno progimnazijos mokiniai sugužėjo į netradicines muzikos pamokas. Tik šį kartą su savo klasės mokytojomis. Jose muzikavo, koncertavo, sveikino vieni kitus. Jau nuo pirmos pamokos visus lydėjo pakili nuotaika. Mokykloje ši šventė tapo gražia tradicija.

„Linksmiausio kilimo“ nominacija – 1b ir 2a klasių mokiniams

Paskelbta: 2014-10-15
 Spalio 6 d. Laisvės aikštėje vyko lopšelio-darželio „Puriena“ organizuojamas, tapęs tradiciniu, šeštasis kūrybinių darbų pleneras po atviru dangumi „Gamtos spalvos". Šių metų potemė – gražiausios pasaulio pasakos. Progimnazijos 1b ir 2a klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Vaidos Kielienės ir Elenos Oldenburg, nutarė dalyvauti plenere ir parodyti panevėžiečiams, miesto svečiams savo kūrybinius gebėjimus. Žvarbus vėjas, tik retkarčiais pro debesis pažvelgianti saulutė, nesugadino linksmos, pakilios dalyvių nuotaikos. Vaikai, mokytojos, tėveliai kruopščiai dėliojo rudens gėrybes į vientisą pasakos „Varlė karalienė“ kompoziciją. Visi turėjo galimybę išbandyti ir atskleisti savo kūrybines galias, pajusti bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą. Džiugu, kad į kūrybinį procesą aktyviai įsitraukė ir abiejų klasių mokinių tėveliai.

Sportiškiausios klasės rinkimai

Paskelbta: 2014-10-14
 2014 m. spalio 10 d. 12 val. mūsų progimnazijoje vyko 3–4 klasių „Sportiškiausios klasės rinkimai“. Varžybos vyko progimnazijos sporto salėje, jas vedė kūno kultūros mokytojas Valmantas Jocius. Komandas sudarė 5 berniukai ir 5 mergaitės. Mokiniams reikėjo varžytis 4 estafetėse: greičio estafetėje, kamuolio varymo estafetėje, bulvių sodinimo estafetėje, šuoliukų estafetėje. „Sportiškiausios klasės rinkimuose“ nugalėjo 4b klasės komanda.

Ką mes veikame po pamokų?

Paskelbta: 2014-10-14
 Progimnazijos mokinių pamėgtas sveikos mitybos ir gyvensenos būrelis „Sveikiau yra geriau” trečius metus iš eilės pradėjo aktyvią veiklą. Jam vadovauja technologijų mokytoja Dalia Sinkevičienė. Šiais mokslo metais būrelį lankyti pasirinko net 21 mokinys. Žinoma, kaip ir pernai, aktyviausieji – 6 b klasės mokiniai.Tačiau turime naujų draugų iš 5 a bei 5 b klasių. Darbą pradėjome būrelio aktyvo rinkimais. Būrelio pirmininke tapo Ugnė Šalavejūtė (6 b kl.). Turime ir pavaduotojus atskiroms veikos sritims. Vaikai pateikė daug įdomių pasiūlymų, kad lankyti būrelį būtų linksma ir įdomu.Šiais mokslo metais pradedame naują programą – „Gaminu kartu su.....”. Į svečius žadame kviesti mėgstančius sukinėtis virtuvėje savo mokytojus, mamytes, tėvelius. Pas mus atvykti ir pademonstruoti duonos kepimo meną jau pažadėjo šeštokų pirmoji mokytoja Danguolė Kviliūnienė.

Trumposios pedagogų stažuotės - galimybė dalintis

Paskelbta: 2014-10-12
 Mokytojų, mokyklų vadovų ar planuojančių jais tapti asmeninėms ir dalykinėms kompetencijoms stiprinti pasitarnauja įvairūs kvalifikacijos kėlimo projektai. Vienas iš jų – Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamas projektas „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“, kurio dėka vykdomos trumposios stažuotės Lietuvoje.

Renginys „T klasė – mokyklos bendruomenei“

Paskelbta: 2014-10-12
 Progimnazijoje viešėjo Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą“ projekto „T klasė“ komanda: Jūratė Jadkovnytė Petraitienė, Tadas Petraitis, Deividas Gaudėšius ir Kristina Fišienė. Progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė džiaugėsi, kad į renginį „T klasė – mokyklos bendruomenei“ gausiai susirinko progimnazijos tėveliai ir  mokytojai, linkėjo, kad progimnazija taptų bendrais namais tėvams, mokytojui, vaikui, kad atsirastų bendri pomėgiai, interesai, pokalbiai, kad kartu lengviau aptiktume kelią į vaiko širdį.

Mokytojų dienos šventė progimnazijoje

Paskelbta: 2014-10-09
 Kasmet, kai po kojomis čeža spalvingi rudeniniai lapai, mokytojus aplanko jų profesinė šventė – Mokytojų diena.

Įspūdinga kelionė į Trakus ir Kernavę

Paskelbta: 2014-10-08
 Spalio 7 d. mūsų progimnazijos ketvirtokai su mokytojomis Irena Mikalajūniene ir Laima Norvaišaite aplankė senąsias Lietuvos sostines - Kernavę ir Trakus.Trakuose apžiūrėjome Trakų salos pilį, pakartojome ir pagilinome pasaulio pažinimo pamokose įgytas žinias apie Lietuvos didįjį kunigaikštį Vytautą. Labai džiaugėmės, kad galėjome apsilankyti menėje, kurioje gyveno šis didis valdovas. Grožėjomės didinga pilimi, prabangiais senoviniais baldais, indais ir rūbais. Apžiūrėjome pinigų kolekcijas, karių aprangą ir ginkluotę. Pilies kiemelyje mokiniai nepabūgo įlįsti į kalinio narvą, įkišti galvą bei rankas į kankinimui skirtą įrenginį,