Padėkos ir diplomai progimnazijos mokiniams 2017–2018 m. m.
Padėkos progimnazijos mokytojams 2017-2018 m. m.
Padėkos progimnazijos mokytojams 2016–2017 m.m.
Padėkos ir diplomai progimnazijos mokiniams 2016–2017 m.m.
Padėkos progimnazijos mokytojams 2015–2016 m.m.
Padėkos ir diplomai progimnazijos mokiniams 2015–2016 m.m.
Padėkos ir diplomai progimnazijos mokiniams 2014–2015 m.m.
Padėkos progimnazijos mokytojams 2014–2015 m.m.
Padėkos progimnazijos mokytojams 2013–2014 m.m.
Padėkos ir diplomai progimnazijos mokiniams 2013–2014 m.m.
Sveikiname 6a klasės mokinį Miką Makušiną
Sveikiname 7a klasės mokinį Domą Gintautą
Sveikiname 6 a klasės mokinį Miką Makušiną
Konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I vietos nugalėtojai
Konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II vietos nugalėtojai
Domas Gintautas dalyvavo projekto „Tūkstantmečio vaikai“ filmavime
Sveikiname progimnazijos 6 a klasės mokinį Miką Makušiną
Sveikiname progimnazijos pradinių klasių komandą
Mūsų progimnazijos sukurta daina „Gamta išlaisvins mus“ laimėjo „Darnios mokyklos“ dainos konkurse.
Padėkos 6-8 klasių mokiniams
Padėkos 1-5 klasių mokiniams
Progimnazija apdovanota Žaliąja vėliava ir Tarptautiniu Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatu
Sveikiname
Gegužės 9 – oji Europos diena.
Sveikiname vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojus
Kings Lietuva „Selfie“ konkurso nugalėtoja
„Šviesoforo“ varžybos
Sveikiname 8b klasės mokinę PAULINĄ GUDAVIČIŪTĘ
Sveikiname 3 – 4 klasių mokinių komandą
Sveikiname 7a klasės mokinį Donatą Sandą
Sveikiname 3b klasės mokinį Eduardą Karpec
Sveikiname 5a klasės mokinį Miką Makušiną
Sveikiname Emiliją Imbrasaitę užėmusią 3 vietą
Vaikų fotografijų konkursas
Jaunųjų kūrėjų almanachas 2016
Sveikiname Dovydą Mikulskį užėmusį III vietą
Projekto “Saugūs ir sveiki” ketureilio “Aš augu saugus” apdovanojimai
Sveikiname Pauliną Gudavičiūtę
Panevėžio miesto 2004 m. gimimo ir jaunesnių berniukų kvadrato varžybose iškovojusius II vietą
Sveikiname Emiliją Imbrasaitę
Lietuvos moksleivių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „BEBRAS“
Sveikiname
Lietuvos mokinių muzikos olimpiados miesto etape I amžiaus kategorijoje
Panevėžio miesto 2003 metų gimimo ir jaunesnių berniukų futbolo varžybose III-oji vieta
Progimnazijos komanda – Lietuvos mokyklų žaidynių prizininkė
Matematikos olimpiados pasiekimai
Konkurse
Zoninėse kvadrato varžybose l-oji vieta
6a klasės mokinių komanda „SKYDAS“ konkurse Sveikuolių sveikuoliai laimėjo I vietą
Konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ I vieta
Panevėžio miesto 2002 metų gimimo ir jaunesnių berniukų futbolo varžybose II-oji vieta
Panevėžio miesto muzikos olimpiadoje II vieta
Respublikinio vaikų piešinių konkurso „Daugiakalbė Europa“ lauretas
Konstitucijos egzamino nugalėtojai
Prisidėjo prie Lietuvos rekordo
Diplomas už geriausiai išreikštą sceninę kultūrą
Akvatlono čempionato prizininkas
Panevėžio miesto 2001 m. gimimo ir jaunesnių mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybų nugalėtojai
Geriausia skaitytoja
Edukacinių konkursų „Olympis 2015“ rezultatai
2014--2015 mokslo metų 4 klasių ir žemesnių trikovės varžybų laimėtojai
Miesto 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje III-oji vieta
Vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis
2014–2015 m.m. Panevėžio miesto 5-12 klasių mokinių šachmatų varžybų II-osios vietos laimėtojai
Kvadrato varžybų nugalėtojai
8 a klasė Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje laimėjo bilietus į į kiną
Konstitucijos egzamino nugalėtojai
Konstitucijos egzamino nugalėtojai pagerbti Prezidentūroje
Projekto „Augu skaitydamas“ Knyg(i)ų mūšio finalo dalyviai
Progimnazijos berniukų futbolo komanda miesto futbolo varžybose laimėjo pirmąją vietą
Konkurso „Sportiškiausia klasė“ nugalėtojai
Mindaugas Laskovas – Lietuvos BMX čempionato nugalėtojas
Respublikinis nuotraukų konkursas „Zoologai“
Respublikinio konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų dviračių vairuotojų varžybose „Saugus ratas“ II oji vietą
Originaliausių skaitovų nominacija Panevėžio miesto trečios klasės mokinių anglų kalbos eilėraščių skaitovų konkurse
2-oji vietą latvių fortepioninės muzikos konkurse Rygoje
Panevėžio miesto 2000 m. gimimo ir jaunesnių vaikinų lengvosios atletikos keturkovės II vietos laimėtojai
Panevėžio miesto 5-6 klasių mergaičių krepšinio varžybose II-oji vietą
Panevėžio miesto 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje II vieta
Panevėžio miesto 4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje IV vieta
Panevėžio miesto 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje III vieta
Panevėžio miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados III-IV vietų laimėtojai.
Panevėžio miesto 4 klasių mokinių matematikos olimpiadoje I-oji vieta
Panevėžio miesto „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinių estafečių varžybų III vietos laimėtojai
Lietuvos mokinių muzikos olimpiados Panevėžio miesto etapo I amžiaus kategorijoje nugalėtoja
Tarpmokyklinio konkurso „Žynys -2014“ II turo III vietos laimėtojai
Panevėžio miesto jaunųjų fizikų olimpiados VIII klasėms nugalėtojai
Miesto gabiausių mokinių tarpe
Konstitucijos egzamino 2013 nugalėtojas

Tvarkaraščiai

Pamokų laikas

1. 8.00    –   8.45
2. 8.55    –   9.40
3. 9.50    –   10.35
4. 10.55  –   11.40
5. 12.00  –   12.45
6. 12.55  –   13.40
7. 13.50  –   14.35

Virtuali kelionė

Mokytojų svetainės