Tvarkaraščiai 2023-2024 m. m.
PAMOKŲ LAIKAS
Pamokos Pradžia (val.) Pabaiga (val.) Pertraukos trukmė (min)
1 8.00 8.35 20
2 8.55 9.30 20
3 9.50 10.25 30
4 10.55 11.30 30
5 12.00 12.35 -
Pamokos Pradžia (val.) Pabaiga (val.) Pertraukos trukmė (min)
1 8.00 8.45 10
2 8.55 9.40 10
3 9.50 10.35 20
4 10.55 11.40 20
5 12.00 12.45 -
Pamokos Pradžia (val.) Pabaiga (val.) Pertraukos trukmė (min)
1 8.00 8.45 10
2 8.55 9.40 10
3 9.50 10.35 20
4 10.55 11.40 20
5 12.00 12.45 10
6 12.55 13.40 10
7 13.50 14.35 -

Vaikų vasaros stovykla "Vasaros stotelės" 1-4 klasių mokiniams

Paskelbta: 2024-06-01
Peržiūros: 540
Kategorija: Renginiai

logo.png

VAIKŲ VASAROS STOVYKLA
I PAMAINA
„Vasaros stotelės“

Pirma stotelė - „Miško diena“

2024-06-10

Paveikslėlis1.jpg

Birželio 10 d. stovyklos „Vasaros stotelės“ dalyviai rinkosi į stovyklos pirmąją dieną. Stovykla vykdoma įgyvendinant Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamą vaikų vasaros stovyklos projektą „Vasaros stotelės“. Stovyklos vadovės specialioji pedagogė Erika Merkienė ir socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė. Ši diena buvo skirta veikloms gamtoje. Ryte visi susirinkę aptarėm dienos veiklas, aptarėm stovyklos savaitės susitarimus, susirinkome visus reikalingus daiktus stovyklavimui ir vykome į Berčiūnus. Nuvykę į Berčiūnų poilsiavietę, visi kartu sustojome į draugystės ratą, susiskaičiavome kiek mūsų atvyko į Berčiūnus, pasiskirstėme darbais. Pirmiausia visi kartu žaidėme įvairius žaidimus gamtoje: gamtos gėrybių paieškos, gamtos dizaineris, sportas gamtoje, virvės traukimas, slėpynės. Mergaitės ruošė pietų stalą, po sočių pietų maudėmės ir braidėme upėje. Visi kartu praleidome labai linksmai laiką. Ačiū vaikams, Jūs buvote nuostabūs.

Specialioji pedagogė Erika Merkienė
Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė


Antra stotelė - „Meno diena“

2024-06-11

Paveikslėlis1.jpg

Birželio 11 d. stovyklautojai rinkosi į antrąją stovyklos „Vasaros stotelės“ dieną, kuri vadinasi antra stotelė „Meno diena“. Susirinkę mokykloje, visi kartu pėstute keliavome į Panevėžio teatrą „Menas“. Čia turėjome nuostabiai linksmą ir smagią edukaciją su „Karlsonu“, kuris mums pravedė ekskursiją po teatrą „Menas“. Ekskursijos metu vaikai susipažino su visomis teatro patalpomis bei išsiaiškino jų paskirtį ir funkcijas. Buvo suteikta prieiga patiems vaikams saugiai įjungti scenos prožektorius ir paleisti garso efektus. Apžiūrėjo spektakliuose naudojamus butaforinius daiktus, nagrinėjo jų sandara. Stovyklautojai buvo supažindinti su teatrinėmis profesijomis taip pat išsiaiškino jų tarpusavio ryšius. Apžvelgė ir analizavo spektaklių plakatus, jų estetinę pusę ir paskirtį. Edukacijos metu vaikai galėjo įsikūnyti į personažus ir pagal paruoštą scenarijų suvaidino trumpą etiudą – tokiu būdu buvo ugdomas vaikų kūrybiškumas, gebėjimas improvizuoti, bendrauti. Ekskursijos vedėjas Karlsonas, lektorius Ovidijus Kazarinas, skatino vaikų smalsumą, ragino klausinėti ir domėtis, stiprino stovyklautojų saugumo bei pasitikėjimo jausmą būnant viešosiose įstaigose ir bendraujant su teatro profesijų žmonėmis, supažindino vaikus su elgesio taisyklėmis teatre.

Po smagios edukacijos Panevėžio teatre „Menas“ autobusu vykome kino centrą „Garsas“, kur žiūrėjome animacinį filmą „Žiogas ir Antuanetė“. Tai nauja ir įkvepianti gerai žinomos Ezopo pasakėčios interpretacija. Ketas, gitara grojantis žiogelis, vadovauja muzikantų grupei ir linksmina nerūpestingus vabaliukus. Netoliese gyvena Antuanetė – skruzdėlyno paveldėtoja. Šiame skruzdėlyne muzika yra uždrausta, vyrauja griežta drausmė ir reikalaujamas tik sunkus darbas. Netikėtai jiedu susitinka ir tarp jų užsimezga šilti jausmai. Skruzdėlė Antuanetė stengiasi įspėti žiogus apie ateinančia žiemą, bet jiems tai nė motais. Netikėtai itin valdingas skruzdžius Anteodoras pagrobia Antuanetę. Vaikams filmas labai patiko.

Ši diena buvo nuostabi, patyrėme daug gražaus laiko drauge!!!

Specialioji pedagogė Erika Merkienė
Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė


Trečia stotelė - „Pažinimo diena“

2024-06-12

Paveikslėlis1.jpg

Birželio 12 d. stovyklautojai rinkosi į Trečiąją stotelę – „Pažinimo dieną“. Diena prasidėjo nuo keksiukų kepimo, jų puošimo ir smagaus bendravimo prie arbatos puodelio. Tada smagiai atšventėme stovyklautojos Godutės 9-ąjį gimtadienį. Sekanti veikla vyko Panevėžio robotikos centre „RoboLabas“. Ši edukacinė veikla mokiniams labai patiko. Grįžę į mokyklą žaidėme, šokome, sportavome. Diena pralėkė labai greitai! Daug smagių akimirkų išliks prisiminimuose, bet ne nuotraukose. Ačiū vaikams!!!

Pradinių klasių mokytoja Laima Norvaišaitė
Pradinių klasių mokytoja Ramutė Garbaliauskienė
Specialioji pedagogė Erika Merkienė
Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė


Ketvirta stotelė - „Smalsumo diena“

2024-06-13

Paveikslėlis1.jpg

Birželio 13 d. stovyklautojai rinkosi į ketvirtąją stovyklos stotelę – „Smalsumo diena“. Vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Pelenės ir Raudonkepuraitės lenktynės“, kuri vyko Panevėžio Petkevičaitės Bitės bibliotekos naujose erdvėse. Užsiėmimo metu buvo derinamos istorijos pasakojimo bei programavimo veiklos. Stovyklautojai ne tik susipažino ir prisiminė tradicinių pasakų siužeto elementus, taip pat lavino skaitmeninio mąstymo ir komandinio darbo gebėjimus, susipažino su pagrindiniais programavimo principais ir praktiškai išbandė veiklas be kompiuterio. Vaikai tarpusavyje „programavo“ ėjimus ir lenktyniavo, kuri komanda sėkmingai pasieks finišą. Po edukacinės programos bibliotekoje vaikai vyko į Panevėžio priešgaisrinę gelbėjimo valdybą, kur susipažino su gaisrininko – gelbėtojo profesija. Grįžę dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse „Spalvų pasaulyje“. Išsiskyrėme iki penktadienio su puikiomis nuotaikomis!

Pradinių klasių Danguolė Kviliūnienė
Mokytojo padėjėja Viktorija Grimalytė
Specialioji pedagogė Erika Merkienė
Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė


Penkta stotelė – „Nuotykių diena“

2024-06-14

c7be8655-40eb-4d59-9198-634748a966fd.jpg

Birželio 14 d. stovyklautojai rinkosi į paskutiniąją penktąją stovyklos stotelę – „Nuotykiu diena“. Vaikai dalyvavo edukacinėse programose „Kovos menai“ ir „Dailieji amatai“, kurios vyko Panevėžio Moksleivių namuose. Edukacijų metu mokiniai pasigamino gražius, spalvotus atvirukus ir išbandė kovos menų sporto šaką. Moksleivių namų žaidimų kambaryje vaikai žaidė stalo tenisą, piešė stovyklos vadovių portretus, rašė refleksiją apie stovyklos veiklas, žaidė kompiuterinius žaidimus. Stovyklautojams veiklos labai patiko, patyrė daug džiaugsmo ir smagių akimirkų. Vėliau su mažaisiais stovyklautojais lankėmės „Kapučino Kavos ir šimtalapių namuose“. Čia vaikai vaišinosi gaiviaisiais kokteiliais, ledais, kakava bei kitais skanėstais. Stovyklos vadovės Erika ir Vaida kiekvienam vaikui įteikė stovyklos užbaigimo medalį ir atminimo dovanėles. Niekas dar nenorėjo keliauti namo, norėjosi kuo ilgiau dar pabūti, todėl visi kartu dar keliavome į Panevėžio miesto kultūros ir poilsio parke esančią vaikų žaidimų aikštelę. Žaidimų aikštelėje smagiai praleidome laiką!

Ačiū stovyklautojams už šypsenas, juoką, gerumą, gražų žodį. Saugių ir įsimintinų Jums vasaros atostogų ir iki kitų kartų!!!

Specialioji pedagogė Erika Merkienė
Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė

VAIKŲ VASAROS STOVYKLA
II PAMAINA
„Vasaros stotelės“

Pirma stotelė - „Nuotykių diena“

2024-06-17

Paveikslėlis1.jpg

Birželio 17 d. stovyklos „Vasaros stotelės“ dalyviai rinkosi į stovyklos antros pamainos pirmąją stotelę – „Nuotykiu diena“. Stovykla vykdoma įgyvendinant Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamą vaikų vasaros stovyklos projektą „Vasaros stotelės“. Stovyklos vadovės specialioji pedagogė Erika Merkienė ir socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė. Ši diena buvo skirta veikloms Panevėžio mieste. Stovyklautojai lankėsi Panevėžio kolegijoje, kurioje dėstytojas Kęstutis Lukoševičius smagiai supažindino su kolegijos erdvėmis. Sekanti stotelė buvo „Panevėžio pieno baras“, kur vaikai vaišinosi ledų kokteiliais ir ledais. Toliau vykome prie Stasys MUS.E.UM., į Senvagę, žaidimų aikštelę. Diena užbaigėme maudynėmis fontane.

Ačiū vaikams! Pirma diena buvo pilna įspūdžių ir nuotykių!

Specialioji pedagogė Erika Merkienė
Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė


Antra stotelė - „Meno diena“

2024-06-18

Paveikslėlis1.jpg

Birželio 18 d. stovyklos „Vasaros stotelės“ dalyviai rinkosi į stovyklos antros pamainos antrąją stotelę – „Meno diena“. Dieną pradėjome su edukacine programa „Nuo lėlės iki spektaklio“ Panevėžio Lėlių vežimo teatre. Vaikai gamino lėles pagal pasaką „Raudonkepuraitė“ bei suvaidino šią pasaką su pasigamintais personažais. Dieną užbaigėme Panevėžio kino centre „Garsas“, žiūrėdami meninį filmą „Kas per Finas? Nuotykių vasara“. Šis filmas apie pirmą kartą vieną traukiniu važiuojantį berniuką Finą, kuris staiga apvagiamas. Kadangi policija pamano, kad jis pabėgo iš namų, Finas pasprunka nuo jų su sumaniąja Jola. Vaikai leidžiasi į unikalią nuotykių kupiną kelionę prie jūros – tolyn nuo pasimetimo jausmo ir drąsos bei pasitikėjimo savimi link.

Ačiū vaikams! Antra diena buvo pilna įspūdžių ir nuotykių!

Specialioji pedagogė Erika Merkienė
Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė


Trečia stotelė - „Pažinimo diena“

2024-06-19

Paveikslėlis2.jpg

Birželio 19 d. stovyklos „Vasaros stotelės“ dalyviai rinkosi į stovyklos antros pamainos trečiąją stotelę – „Pažinimo diena“. Dieną stovyklautojai pradėjo nuo edukacinės programos Panevėžio apskrities vyriausiame policijos komisariate, kuriame susipažino su policininko darbo įrankiais, domėjosi kokia yra policininko darbo diena, sužinojo, kur reikia studijuoti jei nori būti policininku. Bendruomenės pareigūnės vaikus supažindino su policijos komisariato naujomis patalpomis. Didžiausią įspūdį vaikams paliko pažintis su keturkoju policijos pareigūnu, kuris vaikams pademonstravo turimus įgūdžius. Grįžusių vaikų mokykloje laukė staigmena – „Blynų balius“ su saldžia braškių uogiene, obuoliene ir grietinėle. Vaikai pasivaišinę stovyklos vadovių keptais blynais, spalvino nuotaikingus piešinukus, bei dalinosi įspūdžiais apie stovyklos veiklas, bei savo patirtais išgyvenimais. Vėliau stovyklautojai, padedami technologijų mokytojo Almino Raišelio, atliko kūrybinį darbą „Dovana miškui“. Iš medžio šakelių paruoštukų vaikai kūrė nuotaikingas mozaikas.

Ačiū vaikams! Trečia diena buvo labai skani, pilna įspūdžių ir nuotykių! Jūsų šypsenos ir gražus žodis mums yra didžiausia dovana!

Pradinių klasių mokytoja Nijolė Misevičienė
Mokytojo padėjėja Laimutė Devižienė
Technologijų mokytojas Alminas Raišelis
Specialioji pedagogė Erika Merkienė
Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė


Ketvirta stotelė - „Smalsumo diena“

2024-06-20

Paveikslėlis1.jpg

Birželio 20 d. stovyklos „Vasaros stotelės“ dalyviai rinkosi į stovyklos antros pamainos ketvirtąją stotelę – „Smalsumo diena“. Dieną stovyklautojai pradėjo nuo edukacinės programos „Bitelė ratuto“, kuri vyko Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės – Bitės viešosios bibliotekos, Vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos skyriuje. Šioje edukacinėje programoje stovyklautojai susipažino ir patyrė, kaip linksminosi mūsų protėviai. Dalyviai susipažino su viena lietuvių muzikinio folkloro rūšių – sutartinėmis, taip pat išsiaiškino ir sužinojo kas yra refrenas. Ugdydami reakciją ir sumanumą žaidė lietuvių liaudies žaidimus, ratelius. Dainavo liaudiškas dainas. Po judrių veiklų vaikai susipažino su Aukštaitijos krašto tautinio kostiumo ypatumais, įgytas žinias pritaikė popieriuje – spalvino ir kūrė savo tautinio kostiumo rašto fragmentus. Po edukacinės programos bibliotekoje vaikai vyko į Panevėžio priešgaisrinę gelbėjimo valdybą, kur susipažino su gaisrininko – gelbėtojo profesija, darbo įrankiais, iš arti apžiūrėjo gaisrininkų automobilius. Edukacijos metu mokiniai prisiminė, kaip reikia elgtis kilus gaisrui, kokie saugumo reikalavimai vandenyje. Dieną baigėme pietumis „Hesburger“.

Ačiū vaikams! Ketvirta diena buvo pilna gražių akimirkų, įgijote naujų žinių ir ji prabėgo, kaip viena akimirka.

Specialioji pedagogė Erika Merkienė
Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė


Penkta stotelė - „Miško diena“

2024-06-20

Ekrano nuotrauka 2024-06-25 113937.jpg

Birželio 21 d. stovyklos „Vasaros stotelės“ dalyviai rinkosi į stovyklos antros pamainos penktąją stotelę – „Miško diena“. Ši diena buvo paskutinė stovyklos diena ir ji buvo skirta veikloms gamtoje. Ryte visi susirinkę aptarėm dienos veiklas, susirinkome visus reikalingus daiktus stovyklavimui ir vykome į Berčiūnus. Nuvykę į Berčiūnų poilsiavietę, sustojome į draugystės ratą, susiskaičiavome kiek mūsų atvyko į Berčiūnus, pasiskirstėme darbais. Berniukai su technologijų mokytoju ruošė malkas laužui, kūrė laužą. Muzikos mokytoja Loreta Palavenienė kartu su socialine pedagoge Vaida Imbrasiene ir su specialiąja pedagoge Erika Merkiene su stovyklautojais žaidė įvairius žaidimus gamtoje: gamtos gėrybių paieškos, sportas gamtoje, slėpynės, buvo atidarytas grožio salonas ir net gi tatuiruočių salonas. Mergaitės ruošė pietų stalą. Visi kartu valgėme ant laužo keptas dešreles, desertui kepėme zefyrus. Su vienuoliktu gimtadieniu pasveikinome stovyklautoją Adą. Po sočių pietų maudėmės, braidėme ir žaidėme upėje. Stovyklos vadovės Erika ir Vaida kiekvienam vaikui įteikė po stovyklos užbaigimo medalį bei atminimo dovanėlę.

Ačiū stovyklautojams už šypsenas, juoką, gerumą, gražų žodį. Saugių ir įsimintinų Jums vasaros atostogų ir iki kitų kartų!!!

Specialioji pedagogė Erika Merkienė
Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė
Technologijų mokytojas Alminas Raišelis
Muzikos mokytoja Loreta Palavenienė