Pamokos | Pradžia (val.) | Pabaiga (val.) | Pertraukos trukmė (min) |
---|---|---|---|
1 | 8.00 | 8.35 | 20 |
2 | 8.55 | 9.30 | 20 |
3 | 9.50 | 10.25 | 30 |
4 | 10.55 | 11.30 | 30 |
5 | 12.00 | 12.35 | - |
Pamokos | Pradžia (val.) | Pabaiga (val.) | Pertraukos trukmė (min) |
---|---|---|---|
1 | 8.00 | 8.45 | 10 |
2 | 8.55 | 9.40 | 10 |
3 | 9.50 | 10.35 | 20 |
4 | 10.55 | 11.40 | 20 |
5 | 12.00 | 12.45 | - |
Pamokos | Pradžia (val.) | Pabaiga (val.) | Pertraukos trukmė (min) |
---|---|---|---|
1 | 8.00 | 8.45 | 10 |
2 | 8.55 | 9.40 | 10 |
3 | 9.50 | 10.35 | 20 |
4 | 10.55 | 11.40 | 20 |
5 | 12.00 | 12.45 | 10 |
6 | 12.55 | 13.40 | 10 |
7 | 13.50 | 14.35 | - |
Gruodžio 2 d. progimnazijoje vyko tradicinė Olimpiadų diena. Mokiniai galėjo įsivertinti rašybos įgūdžius rašydami gimtosios kalbos diktantą ir pasitikrinti žinias bei gebėjimus dviejų pasirinktų dalykų olimpiadose.
Visi 8a ir 8b kl. mokiniai dalyvavo integruotoje pamokoje – šventėje „Natūralių medžiagų pritaikymas buityje ir muzikai kurti“. Muzikos ir technologijų pamokose susipažinę su lietuvių liaudies ir kitų tautų muzikos instrumentais, sužinojo, kokie yra pagrindiniai ir populiarūs instrumentai visame pasaulyje, kaip ir iš kokios medžiagos juos gamina, kas, kaip ir kur jais grodavo. Mokiniai buvo gavę užduotį pasigaminti patinkantį instrumentą, papasakoti apie jį, pademonstruoti, kaip juo išgaunamas garsas. Vėliau dirbdami grupėse mokiniai sukūrė ir pagrojo muzikines kompozicijas.
8-tų klasių berniukai daugiausia gamino pliauškės. Gvidas P. (8b) pagamino Triccaballaccaperkusinį instrumentą, naudojamą Neapolyje. Ugnius N. (8b) padarė smuiką su „gitaros stygomis“. Įspūdingiausią instrumentą pagamino Nojus K. (8b) – medinę armonikėlę. Mergaitės gamino įvairius būgnelius, barškučius, varpelius bei molinius švilpukus.
Užsiėmimo pabaigoje į sceną užlipo visi mokiniai, jie subūrė didelį mušamųjų instrumentų orkestrą ir, pritardami savais instrumentais, sudainavo pamokoje išmoktą dainą „Čia lyja dainų lietus“.
Technologijų olimpiadoje dalyvavę mokiniai kūrė netradicinius Advento vainikus ir medinukus „Besmegeniai“. Mokinių kūriniai papuošė mokyklos erdves.
Ugdant mokinių bendrąsias kompetencijas, svarbu skatinti mokinius gerbti savo krašto vertybes, pažinti pasaulį, ieškoti atsakymų, kurti, mokytis dirbti bendradarbiaujant, stengtis pastebėti įdomių dalykų savo aplinkoje.
Olimpiadų dienos rezultatai
1-4 klasės
Lietuvių kalba
I vietos
Eduardas Karpec, 1b klasė
Arminas Lunius, 1a klasė
Aronas Abromavičius, 2a klasė
Kamilė Gvergždytė , 3b klasė
Domas Gintautas, 4a klasė
II vietos
Gustas Muraška, 1b klasė
Ugnė Stapulionytė, 2a klasė
Kornelija Dimbelytė, 3b klasė
Jurga Tunkevičiūtė, 3b klasė
Dominyka Naginionytė, 4a klasė
III vietos
Edas Braždžiūnas, 1b klasė
Fausta Gurklytė, 1b klasė
Žukauskaitė Vanesa, 1a klasė
Augustė Žiukaitė, 2a klasė
Danas Stasiūnas, 3a klasė
Mantė Ežerskytė, 4a klasė
Matematika
I vietos
Eduardas Karpec, 1b klasė
Arminas Lunius, 1a klasė
Vakarė Kievinaitė, 1b klasė
Marijus Budreika, 2 b klasė
Jorūnė Dešrytė, 3a klasė
Miglė Kindurytė, 4a klasė
Dominyka Naginionytė, 4a klasė
Rokas Jukna, 4b klasė
II vietos
Gustas Muraška, 1b klasė
Linas Spundzevičius, 2b klasė
Danas Stasiūnas, 3a klasė
Karolis Laskovas, 4b klasė
III vietos
Lėja Melnikavičiūtė, 1b klasė
Vakaris Valickas, 1a klasė
Armantė Kyliokaitė, 2b klasė
Bernardas Balčėtis, 3a klasė
Kornelija Dimbelytė, 3b klasė
Domas Gintautas, 4a klasė
5-8 klasės
Raštingiausias mokinys 2014
Sanda Donatas, 5a klasė
Bundzinskaitė Laurita, 5 b klasė
Titas Kriaupas, 6b klasė
Mikėnaitė Grėta,7a klasė
Bumblytė Lauryna, 8a klasė
Matematika
5 kl.
I vieta – Sanda Donatas, 5a klasė
II vieta – Banytė Kamilė, 5a klasė
III vieta – Ašaka Lukas, 5b klasė
6kl.
I vieta – Kriaupas Titas, 6b klasė
II vieta – Macionytė Gabija, 6b klasė
III vieta – Zabitis Rokas, 6b klasė
7 kl.
I vieta – Sliesoriūnaitė Greta, 7a klasė
II vieta – Mikalauskas Augustas, 7a klasė
III vieta – Mikėnaitė Greta, 7a klasė
8 kl.
I vieta – Bačinskas Justinas, 8a klasė
II vieta – Ivanauskaitė Karolina, 8b klasė
Gamta ir žmogus
5 kl.
I vieta – Spundzevičius Gytis, 5a klasė
II vieta – Šimiliūnas Nojus, 5a klasė
III vieta – Kirkilas Pijus, 5a klasė
6 kl.
I vieta – Macionytė Gabija, 6b klasė
IIvieta – Skaržauskaitė Ugnė, 6b klasė
III vieta – Simanavičiūtė Austė, 6b klasė
Biologija
I vieta - Jurkūnaitė Greta, 7a klasė
II vieta - Samuitytė Goda Marija, 7a klasė
III vieta - Milinytė Viktorija, 7b klasė
III vieta - Oksaitė Airida, 8a klasė
Anglų kalba
5 kl.
I vieta - Banytė Kamilė, 5a klasė
II vieta - Daunoravičiūtė Austina, 5a klasė
III vieta - Vyšniauskis Rokas, 5a klasė
6a kl.
I vieta - Vyčas Dominykas, 6a klasė
II vieta - Vilkas Ugnius, 6b klasė
III vieta - Puskunigytė Meda, 6b klasė
III vieta - Skaržauskaitė Ugnė, 6b klasė
7 kl.
I vieta - Lapienė Erikas, 7b klasė
II vieta - Vaznonis Martynas, 7b klasė
III vieta - Bakaitė Aleksandra, 7b klasė
8 kl.
I vieta –Mečinskaitė Samanta, 8b klasė
II vieta –Voluntaitė Gabrielė, 8b klasė
III vieta –Stasiūnas Ignas, 8b klasė
Vokiečių kalba
I vieta – Mikulskis Dovydas, 6b klasė
Istorija
5 kl.
I vieta - Staškevičiūtė Darija, 5a klasė
II vieta - Narkutė Miglė, 5a klasė
III vieta - Grinevičius AstijuS, 5a klasė
6 kl.
I vieta - Lelys Vytautas, 6a klasė
II vieta - Pūkas Astijus, 6a klasė
III vieta - Bieliūnaitė Jonė, 6b klasė
8 kl.
I vieta - Kuzminas Danas, 8a klasė
II vieta - Karpec Andrius, 8a klasė
III vieta - Pupšys Rūtenis, 8a klasė
Geografija
7 kl.
I vieta - Kairys Aronas, 7a klasė
II vieta - Makrickaitė Samanta,7a klasė
III vieta - Dagilytė Agnė, 7a klasė
8 kl.
I vieta - Damošiūtė Akvilė, 8a klasė
II vieta - Puidokas Arijus, 8a klasė
III vieta - Kudmantavičiūtė Gabija, 8b klasė
Informacinės technologijos
5 kl.
I vieta – Bagdonaitė Austėja, 5a klasė
II vieta – Romanenkaitė Eva, 5a klasė
III vieta - Velžys Nedas, 5a klasė
6kl.
I vieta – Snitičius Saimonas, 6a klasė
II vieta – Gaurytė Kamilė, 6a klasė
II vieta – Kizerskytė Gabrielė, 6a klasė
III vieta – Vyčas Dominykas, 6a klasė
7kl.
I vieta – Prokopavičius Lukas, 7a klasė
Kūno kultūra
5 kl. mergaitės
I vieta - Gudelytė Barbora, 5b klasė
I vieta – Malyševa Miglė, 5b klasė
II vieta – Staškevičiūtė Darija, 5a klasė
II vieta – Zablockytė Enrika, 5b klasė
5 kl. berniukai
I vieta – Aviža Elijas, 5b klasė
II vieta – Vaičeliūnas Gvidas, 5a klasė
III vieta – Sanda Donatas, 5a klasė
6 kl. mergaitės
I vieta – Vaitkevičiūtė Karina, 6b klasė
II vieta – Dulkytė Monika, 6b klasė
II vieta – Gaurytė Kamilė, 6a klasė
II vieta – Gudavičiūtė Paulina, 6b klasė
6 kl. berniukai
I vieta – Abromavičius Eimantas, 6a klasė
II vieta – Skestenis Šarūnas, 6b klasė
III vieta – Pūkas Astijus, 6a klasė
7 kl. mergaitės
I vieta – Bialkauskaitė Miglė, 7a klasė
II vieta – Žygelytė Gabrielė, 7a klasė
III vieta – Pačekajūtė Ugnė, 7a klasė
7 kl. berniukai
I vieta – Vaznionis Martynas, 7b klasė
II vieta – Mikalauskas Augustas, 7a klasė
III vieta – Velička Simas, 7a klasė