Susitikimas su knygos „Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai“ autoriumi Simonu Urbonu

Jūs esate čia: Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija Naujienos Renginiai 2020-2021 m.m. Susitikimas su knygos „Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai“ autoriumi Simonu Urbonu
2020-10-21 28

Susitikimo su finansinio raštingumo knygos „Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai“ autoriais progimnazijos mokiniai labai laukė, gilino finansinio raštingumo žinias, skaitė knygą, kai kurie knygą netgi nusipirko. Temos, kuriomis kalbėjosi Simonas, buvo labai įvairios: nuo pinigų atsiradimo istorijos, ateities planų, svajonių, skolinimo ir skolinimosi iki asmeninių klausimų. Susitikime nebuvo kada nuobodžiauti, teko atakinėti į klausimus, žaisti, šokti, kurti verslo planus.

Gavome daug finansinio raštingumo pamokų, užduočių, kurias reikės atlikti. O, svarbiausia, rašytojas kvietė nepamiršti svajoti, nes svajonės įkvepia.

Susitikimo pabaigoje vaikai uždavė pačių netikėčiausių klausimų, rašytojas Simonas pasidžiaugė, kad matosi, jog mūsų progimnazija jau turi padėtus finansinio raštingumo pagrindus.

Kviečiame Tėvelius kartu su savo vaikais perskaityti knygą „Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai“. Knygą ne tik smagu skaityti, bet čia rasite daug naudingų patarimų, kaip pagerinti savo finansinio raštingumo žinias, tėveliai sužinos, ar duoti vaikams kišenpinigių, kokias gimtadienio dovanas dovanoti einant į draugų gimtadienį... Knygą galite rasti knygynuose, bibliotekoje, o susitikime dalyvavusių klasių mokiniai ir mokytojos knygą gavo dovanų. Po asmeninę dovanėlę gavo kiekvienas susitikimo dalyvis.

Labai džiaugiamės, kad išvykdamas knygos autorius Simonas pasakė, jog esame ta mokykla, kurioje būti jam buvo labai gera. Nuoširdžiai dėkojame už susitikimą ir dovanas Jūratei Cvilikienei ir Simonui Urbonui, „Swedbank “ institutui, už įkvėpimą kaip taupyti, užsidirbti, kaip dalintis ir saugiai gyventi pinigų pasaulyje.

Mokytoja Danguolė Kviliūnienė
Patyčių dėžutė

Tvarkaraščiai

Pamokų laikas

1. 8.00    –   8.45
2. 8.55    –   9.40
3. 9.50    –   10.35
4. 10.55  –   11.40
5. 12.00  –   12.45
6. 12.55  –   13.40
7. 13.50  –   14.35

Virtuali kelionė

Mokytojų svetainės