2020-01-06 257
Vidutė Želvienė

Mokykloje dirbu ne vieną dešimtmetį. Siekiu, kad vaikas mokykloje patirtų malonius išgyvenimus, kad tai, ką jis daro, turėtų prasmę. Todėl glaudžiai bendradarbiaudama su kolegėmis, mokinių tėveliais, stengiuosi organizuoti vaikams priimtiną veiklą – žaidimus, renginius, ekskursijas, stengiuosi, kad mokymasis būtų įdomus. Jaučiantis kito pagalbą, nuoširdumą, jautrumą, kantrumą vaikas ir pats darosi kantresnis, tolerantiškesnis, nuoširdesnis, supratingesnis, labiau pasitiki savimi. Myliu ir gerbiu kiekvieną mokinuką, tikiu jais, džiaugiuosi kartu ir liūdžiu, ieškodama atrandu ir prarandu, gyvenu kartu su mokiniais. Mano darbo sėkmę rodo aukšti mokinių pasiekimai. Gyvenimo vertybes - meilę, sąžiningumą, darbštumą, atsakingumą, skiepiju ir savo mokiniams.

Regina Zigmantienė

Esu pradinių klasių mokytoja metodininkė. Dirbdama su mokiniais stengiuosi surasti kiekvieno mokinuko privalumus bei stipriąsias puses ir padėti joms atsiskleisti. Mokau vaikus būti savarankiškais, nebijoti klysti ir mokytis iš savo klaidų. Mokomės ne tik klasėje, bet ir keliaudami, lankydami parodas, spektaklius, dalyvaudami edukaciniuose užsiėmimuose, tyrinėdami bei pažindami aplinką. Esu folkloro gerbėja. Manau, kad etninė kultūra pagyvina įvairias veiklas, padeda atsipalaiduoti, suteikia džiaugsmo, aktyvina vaikus, teigiamai veikia jų jausmus, padeda sukaupti dėmesį.

Patyčių dėžutė