2019-10-07 52

Spalio 4-osios rytas mūsų progimnazijoje buvo labai smagus, linksmas ir nuspalvinta geltona spalva. Geltona spalva buvo šių metų šventės spalva. Mokinių tarybos nariai pasitiko į darbą ateinančius mokytojus, sveikindami su Tarptautine mokytojų diena, ir dovanojo kiekvienam po geltoną tarsi saulutė gerberą ir apelsiną. Ketvirtą pamoką visų klasių mokiniams vedė aštuntokai. O mokytojus Mokinių taryba pakvietė į šventę aktų salėje. Pasipuošę geltonai mokytojai nestokojo geros nuotaikos, kurią kūrė įvairių klasių mokiniai. Mokytojai džiaugėsi smagiu nuotraukų filmuku „Mokytojau, tu – mano saulė!“, nuoširdžiu pirmokėlių sveikinimu, vyresnių mokinių pasirodymais, pasipuošė mokinių pagamintomis gražiomis apyrankėmis, dalyvavo super-mini-ultra-smagioje relaksacinėje pamokėlėje „Saulių fontanas“, kurioje atliko smagias užduotis. Mokinių taryba, remdamasi visų 5-8 klasių siūlymais, parengė net 14 nominacijų mūsų šauniems mokytojams. Paskui mokytojai pabendravo prie kavos puodelio. Labai džiaugėmės, kad pasveikinti buvusių mokytojų, kaip ir kasmet, atėjo buvę mūsų mokiniai – dabartiniai gimnazistai.

Vėliau mo4kytojai dalyvavo šventiniame renginyje Bendruomenių rūmuose. Ten buvo įteikti garbingi apdovanojimai dviem mūsų progimnazijos mokytojams: pradinių klasių mokytoja VAIDA KIELIENĖ tapo miesto Metų mokytoja, o technologijų mokytojas ALMINAS RAIŠELIS apdovanotas savivaldybės Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo padėkos raštu.

Mokytoja Dainora Raudienė