Eil. Nr. Mokytojo pavardė,vardas Mokomas dalykas, kvalifikacinė kategorija
1. Asta Auksutienė geografija, metodininkė
2. Domingo Avellaneda Cabanillas tikyba, mokytojas
3. Vitalija Balčiūnienė dailė, mokytoja metodininkė
4. Bernotaitė Gražina specialioji pedagogė, metodininkė
5. Bugienė Birutė biologija, mokytoja metodininkė
6. Chatkevičienė Jolanta matematika, mokytoja metodininkė
7. Devižienė Laima mokytojo padėjėja
8. Ginotienė Alma bibliotekos vedėja
9. Imbrasienė Vaida socialinė pedagogė, vyresnioji
10. Ivanauskienė Daiva matematika, vyresnioji mokytoja
11. Jocius Valmantas kūno kultūra, mokytojas metodininkas
12. Jurėnienė Birutė anglų kalba, vyresnioji mokytoja
13. Kielienė Vaida pradinės klasės, mokytoja metodininkė
14. Kviliūnienė Danguolė pradinės klasės, mokytoja metodininkė
15. Lopato Asta rusų kalba, mokytoja metodininkė
16. Mačėnienė Dalia lietuvių kalba, mokytoja metodininkė
17. Matkevičienė Edita logopedė, metodininkė
18. Mikalajūnienė Irena pradinės klasės, mokytoja metodininkė
19. Mikalauskaitė Zita -Sesuo Kristina tikyba, vyresnioji mokytoja
20. Misevičienė Nijolė muzikos mokytoja, vyresnioji mokytoja;
pradinės klasės, mokytoja
21. Motiekaitienė Vida kūno kultūra, mokytoja metodininkė
22. Nikolajenko Lilijana fizika, mokytoja metodininkė
23. Norvaišaitė Laima pradinės klasės, mokytoja metodininkė
24. Oldenburg Elena pradinės klasės, mokytoja metodininkė
25. Palavenienė Loreta muzika, mokytoja metodininkė
26. Petrulevičienė Vilma direktorė, II vadybinė kategorija;
rusų kalba, mokytoja metodininkė
27. Raišelis Alminas technologijų, mokytojas metodininkas
28. Raudienė Dainora vokiečių kalba, mokytoja metodininkė
29. Savickienė Birutė informacinės technologijos, mokytoja metodininkė
30. Sinkevičienė Dalia technologijos, mokytoja metodininkė
31. Šarkanienė Aldona pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja
32. Trybienė Gražina lietuvių kalba, mokytoja metodininkė
33. Urbelienė Ligita direktoriaus pavaduotoja ugdymui, III vadybinė kategorija,
lietuvių kalba, mokytoja metodininkė
34. Vizbarienė Ilona anglų kalba, vyresnioji mokytoja
35. Vaitiekūnaitė Aušra chemija, vyresnioji mokytoja
36. Zavadskienė Skaidrė istorija, mokytoja metodininkė; geografija, vyresnioji mokytoja;
37. Zigmantienė Regina pradinės klasės, mokytoja metodininkė
38. Želvienė Vidutė pradinės klasės, mokytoja metodininkė

Tvarkaraščiai

Pamokų laikas

1. 8.00    –   8.45
2. 8.55    –   9.40
3. 9.50    –   10.35
4. 10.55  –   11.40
5. 12.00  –   12.45
6. 12.55  –   13.40
7. 13.50  –   14.35

Virtuali kelionė

Mokytojų svetainės