Miesto gimtadienis – visų laukiama šventė

Paskelbta: 2014-09-10
 Rugsėjo 5–7 d. Panevėžys šventė 511-ąjį gimtadienį. Šiemet su ypatingu šūkiu „Panevėžys – geros nuotaikos miestas“. Mūsų progimnazijos moksleiviai geranoriškai įsijungė į įvairius organizuojamus organizatorių renginius.

Edukacinės kelionės-stažuotės „Pradinių klasių mokinių praktinių, problemų sprendimo gebėjimų ir kūrybiškumo ugdymo patirtis Suomijoje“

Paskelbta: 2014-09-06
 Ugdymo plėtotės centras, vykdydamas projektą „Pradinio ugdymo tobulinimas“, organizavo projekto idėjos konkursą „Mokymasis tyrinėjant“. Mūsų progimnazijos komandos parengtas projektas „Atradimų ir pažinimo džiaugsmas“ buvo įvertintas ŠMM Ugdymo plėtotės centro komisijos. Laimėjusios konkursą vykome į edukacinę kelionę-stažuotę Suomijoje, kurios tikslas – susipažinti su kūrybiškumo ugdymo pamokose patirtimi.

Su Rugsėjo 1-ąja

Paskelbta: 2014-09-02
Ar girdi – ir vėl skambutis aidi.Vadovėliuose nubudo raidės.Į klases plačiai duris atvėręsGrįžta vasaros takais rugsėjis.Ir po paslaptingą mokslo šalįLeidžiasi keliaut visi, kas gali.Su Rugsėjo 1-ąja!

Metų nominacijos mokytojams

Paskelbta: 2014-08-19
 Nepastebėjome, kaip greitai prabėgo šie mokslo metai. Džiaugiamės, jog laikas prabėgo netuščiai ir mūsų progimnazija gali pasigirti daugybe puikių pasiekimų ir nepamirštamų renginių. Mokyklos Taryba, norėdama įvertinti kiekvieną šiais metais nuoširdžiai dirbusį mokytoją, nusprendė surengti nominacijų popietę. Balsavimo metu kiekvienas mokytojas galėjo išsakyti savo nuomonę ir atiduoti balsą už pergalės verčiausią nominantą bei siūlyti savo kandidatus. Nominacijos buvo ne tik šmaikščios, mokytojai išskyrė ir tuos kolegas, kuriuos vertina už gražų bendravimą, toleranciją, bei šypsenas.

Jie atsisveikino su mokykla

Paskelbta: 2014-06-11
 Didysis tvarkytojas laikas birželio 6 d. pakvietė penkiasdešimt Alfonso Lipniūno progimnazijos aštuntokų į atsisveikinimo su mokykla šventę, į kurią susirinko mokytojai, mokyklos administracija, tėveliai ir mokiniai.

Biblinė stovykla „Dovydas Karalius pagal Dievo širdį“

Paskelbta: 2014-06-10
Kategorija: Sielovada
 Birželio 2–6 dienomis kartu su kitų katalikiškų mokyklų Alfonso Lipniūno progimnazijos 2–4 klasių moksleiviai dalyvavo  biblinėje stovykloje „Dovydas Karalius pagal Dievo širdį“  „Vaikystės šilelyje“.

6 b klasės mokslo metų pabaigos išvyka

Paskelbta: 2014-06-10
 Birželio 5 d. 6 b klasės mokiniai su savo klasės vadove Dainora Raudiene, technologijų mokytoju Alminu Raišeliu ir socialine pedagoge Vaida Imbrasiene iškeliavo su dviračiais į išvyką po Panevėžio rajoną. Iš ryto susirinkome prie mokyklos, išklausėme instruktažo ir išvykome. Mus išlydėjo progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė.

Savivaldos valandos 2014 m. gegužės 30 d. ir birželio 6 d.

Paskelbta: 2014-06-09
 2014-05-30, 2014-06-06 progimnazijoje įvyko 1–8 klasių savivaldos valandos. Progimnazijos direktorė padėkojo mokiniams už mokslo metus, už puikius mokymosi rezultatus, palinkėjo mokiniams smagios, šiltos, nuotykių pilnos vasaros. Už aukštus mokymosi rezultatus įteiktos direktorės padėkos 1–8 klasių mokiniams, bei šių mokinių tėveliams:

Paskelbta: 2014-06-09
Kategorija: Sielovada
 Progimnazijos mokytojų bendruomenė lankėsi Įsikūnijusio Žodžio Vienuoliškos šeimos Viešpaties ir Mergelės Marijos iš Mataros tarnaičių kongregacijos vienuolyne, kuris priklauso bendruomenei „Dievo Motinos Aušros vartai“. Evangelijos skleidimas visiems žmonėms, kad Evangelijos galia galėtų pakeisti žmogaus elgesį ir žmonės galėtų gyventi pagal Evengelijos mokymą; tarnavimas artimui, krikščioniškos sąžinės formavimas bei dalyvavimas Bažnyčios sielovadoje – svarbus kongregacijos tikslas. Seserys Dovire, Intemerata, Sofija ir kunigas Domingo – pašvęstieji, vienuoline profesija prisiimdami Kristaus gyvenimo būdą – skaistų, klusnų, nukreiptą į artimo meilę, yra labai reikalingi kartais pasimetusiame pasaulyje.

Apklausa „Tamo“ dienyne „Tarptautinis Comenius Projektas“

Paskelbta: 2014-06-04
 2012–2014 metais progimnazijoje buvo vykdomas daugiašalės mokyklų partnerystės tarptautinis Comenius projektas „S.O.S. our planet is warning us to savfe polar bears“ („S.O.S. mūsų planeta įspėja mus saugoti poliarinius lokius“).