Žygis dviračiais į Berčiūnų mišką „Sveikame kūne – sveika siela“

Paskelbta: 2014-09-15
 Rugsėjo 11 d. 4b klasės mokiniai su mokytoja Laima Norvaišaite išsiruošė į žygį dviračiais. Dviratis – tai ne tik ekologiška transporto priemonė, padedanti saugoti gamtą, bet ir fizinis lavinimasis, nauda organizmui, malonumas. Kartu vykti pasikvietėme jaunųjų miško bičiulių vadovą Alminą Raišelį. Pasipuošę ryškiaspalvėmis šviesą atspindinčiomis liemenėmis, dviratininkų takais skriejome į Berčiūnų mišką. Teko ne kartą sustoti ir atsipūsti, tačiau kelionės tikslas buvo pasiektas. Sustoję poilsiavietėje visi kartu grožėjomės gamta. Vieni su mokytoju patraukė rinkti šakų laužui, kiti užkasė laužavietėje rastą plastiką, paruošė stalą.

Mūsų direktorės jubiliejus

Paskelbta: 2014-09-15
 Jau iš ryto kabineto duris papuošė pradinukų piešti direktorės portretai. Aktų salėje vyko smagi ir linksma šventinė popietė.

Penktokai gavo dovanų knygas „Pokyčiai ir iššūkiai“

Paskelbta: 2014-09-14
 Rugsėjo 11 d. mūsų progimnazijoje lankėsi Panevėžio LIONS klubo prezidentas Rimantas Serva ir klubo narys Nerijus Gutauskas. Jie atvyko į svečius su gražia misija – padovanojo visiems penktokams knygas mokiniui „Pokyčiai ir iššūkiai“. 5a klasės mokiniams knygos buvo įteiktos asmeniškai su gražiu palinkėjimu mokytis.

Miesto gimtadienis – visų laukiama šventė

Paskelbta: 2014-09-10
 Rugsėjo 5–7 d. Panevėžys šventė 511-ąjį gimtadienį. Šiemet su ypatingu šūkiu „Panevėžys – geros nuotaikos miestas“. Mūsų progimnazijos moksleiviai geranoriškai įsijungė į įvairius organizuojamus organizatorių renginius.

Edukacinės kelionės-stažuotės „Pradinių klasių mokinių praktinių, problemų sprendimo gebėjimų ir kūrybiškumo ugdymo patirtis Suomijoje“

Paskelbta: 2014-09-06
 Ugdymo plėtotės centras, vykdydamas projektą „Pradinio ugdymo tobulinimas“, organizavo projekto idėjos konkursą „Mokymasis tyrinėjant“. Mūsų progimnazijos komandos parengtas projektas „Atradimų ir pažinimo džiaugsmas“ buvo įvertintas ŠMM Ugdymo plėtotės centro komisijos. Laimėjusios konkursą vykome į edukacinę kelionę-stažuotę Suomijoje, kurios tikslas – susipažinti su kūrybiškumo ugdymo pamokose patirtimi.

Su Rugsėjo 1-ąja

Paskelbta: 2014-09-02
Ar girdi – ir vėl skambutis aidi.Vadovėliuose nubudo raidės.Į klases plačiai duris atvėręsGrįžta vasaros takais rugsėjis.Ir po paslaptingą mokslo šalįLeidžiasi keliaut visi, kas gali.Su Rugsėjo 1-ąja!

Metų nominacijos mokytojams

Paskelbta: 2014-08-19
 Nepastebėjome, kaip greitai prabėgo šie mokslo metai. Džiaugiamės, jog laikas prabėgo netuščiai ir mūsų progimnazija gali pasigirti daugybe puikių pasiekimų ir nepamirštamų renginių. Mokyklos Taryba, norėdama įvertinti kiekvieną šiais metais nuoširdžiai dirbusį mokytoją, nusprendė surengti nominacijų popietę. Balsavimo metu kiekvienas mokytojas galėjo išsakyti savo nuomonę ir atiduoti balsą už pergalės verčiausią nominantą bei siūlyti savo kandidatus. Nominacijos buvo ne tik šmaikščios, mokytojai išskyrė ir tuos kolegas, kuriuos vertina už gražų bendravimą, toleranciją, bei šypsenas.

Jie atsisveikino su mokykla

Paskelbta: 2014-06-11
 Didysis tvarkytojas laikas birželio 6 d. pakvietė penkiasdešimt Alfonso Lipniūno progimnazijos aštuntokų į atsisveikinimo su mokykla šventę, į kurią susirinko mokytojai, mokyklos administracija, tėveliai ir mokiniai.

Biblinė stovykla „Dovydas Karalius pagal Dievo širdį“

Paskelbta: 2014-06-10
Kategorija: Sielovada
 Birželio 2–6 dienomis kartu su kitų katalikiškų mokyklų Alfonso Lipniūno progimnazijos 2–4 klasių moksleiviai dalyvavo  biblinėje stovykloje „Dovydas Karalius pagal Dievo širdį“  „Vaikystės šilelyje“.

6 b klasės mokslo metų pabaigos išvyka

Paskelbta: 2014-06-10
 Birželio 5 d. 6 b klasės mokiniai su savo klasės vadove Dainora Raudiene, technologijų mokytoju Alminu Raišeliu ir socialine pedagoge Vaida Imbrasiene iškeliavo su dviračiais į išvyką po Panevėžio rajoną. Iš ryto susirinkome prie mokyklos, išklausėme instruktažo ir išvykome. Mus išlydėjo progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė.