Panevėžio moksleivių namuose vyko „Margučių ridenimas"

Paskelbta: 2017-04-27
  Pailgintos darbo dienos grupės mokiniai balandžio 24 d. dalyvavo Panevėžio moksleivių namuose vykusiame renginyje „Margučių ridenimas". Varžėsi ridendami margučius, žaidė žaidimus, šoko ratelius. Visi liko patenkinti smagiai praleista popiete su vadove Dalia Gavrilčikiene.

Sveikiname 3 – 4 klasių mokinių komandą

Paskelbta: 2017-04-27
Kategorija: Pasiekimai
  Sveikiname progimnazijos komandą, balandžio 26 d. Panevėžio miesto 3 – 4 klasių mokinių projekto „Per knygą į gamtą“ konkurse „Gimtadienis – su knyga“ užėmusią II vietą!

Susitikimas su rašytoju ir dailininku Kęstučiu Kasparavičiumi

Paskelbta: 2017-04-25
  Balandžio 24 dieną pradinių klasių mokiniai susitiko su rašytoju ir dailininku Kęstučiu Kasparavičiumi. Svečias įdomiai papasakojo savo sėkmės istoriją, kaip tapo dailininku, o vėliau ir rašytoju. Dailininkas rodė mokiniams ir aiškino, kaip gimsta piešiniai vienai ar kitai istorijai, kiek laiko skiria rašytojo kūrybai ir dailei.

Vaikų Velykėlių šventė

Paskelbta: 2017-04-24
  Atbudus pavasariui, sugrįžus paukščiams švenčiame gražiausią pavasario šventę —Velykas. Progimnazijos pradinių klasių mokiniai ruošėsi šiai šventei iš anksto. Įvairiais būdais margino margučius, puošė mokyklos aplinkas. 1a ir 1b klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje Kraštotyros muziejuje, išmoko kiaušinius marginti vašku. 1a, 1b, 2a ir 3b klasių mokiniai savo puoštais margučiais papuošė ir miestą, dalyvavo konkurse „Asmenukių Velykinė siena 2017“.

Velykinių dekoracijų ir margučių gamyba.

Paskelbta: 2017-04-16
Kategorija: Sielovada
  Laukiant Velykų švenčių Alfonso Lipniūno ateitininkų kuopa kartu su K.Paltaroko šv.Bernadetos ateitininkų kuopa vadovaujami menininkės Irenos Breivienės gamino įvairias šventines dekoracijas, velykinius margučius, meniškas gėles namų papuošimui. Buvo įdomi ir naudinga popietė bendrystei auginti ir įvairių darbelių išmokti.

Svarbiausias ugdymo(si) dėsnis – nuolatinis atsinaujinimas ir augimas

Paskelbta: 2017-04-15
  Ne tik mokyti, bet ir mokytis. Tokiu tikslu vadovaujasi šiandien mokytojas, ugdantis jaunąją kartą. Šis tikslas veda neišmatuojamų galimybių keliu, kuriuo žengiant svarbiausiu dalyku tampa žinios. Būtent jos ugdo kompenencijas, formuoja naujus tarpusavio santykius, taip pat yra tas ugdymo(si) šaltinis, kuris skatina kelti klausimus, svarstyti, gretinti, daryti išvadas, todėl jau įprastu reiškiniu tapo mokytojas, besimokantis iš kito mokytojo ir skleidžiantis savo patirtį. Kai mokytojai dalinasi įžvalgomis, praktiniais atradimais, įgyja naujos patirties, kurią pasitelkę, veiksmingiau įgyvendina ugdymo(si) tikslus, sėkmingiau skatina mokinį ieškoti, turtinti savo žinias, keistis ir keičiasi patys. Toks šiuolaikinio ugdymo(si) proceso dėsnis – nuolatinis atsinaujinimas, pasitikrinimas, įsivertinimas ir augimas.

Pasaulinė Sveikatos diena

Paskelbta: 2017-04-13
  Pasaulinė sveikatos diena yra švenčiama kasmet balandžio 7 d. Šią šventę inicijuoja PSO nuo 1950 metų. Ši diena švenčiama siekiant supažindinti visuomenę apie tam tikras su sveikata susijusias temas, šitaip pabrėžiant PSO prioritetines sritis.

Jaunimo dienų Kryžius Alfonso Lipniūno progimnazijoje.

Paskelbta: 2017-04-11
  2 dienas Jaunimo dienų Kryžius JDK kartu su Panevėžio jaunimo centro atstovais Monika ir Ugniumi lankėsi Alfonso Lipniūno progimnazijoje.

Vaikų valanda Kristaus Karaliaus Katedroje.

Paskelbta: 2017-04-11
  Kiekvienais metais baigiantis gavėnios laikui Popiežius Pranciškus skelbia Maldos akciją „24 valandos Viešpačiui“ visose pasaulio katedrose.

Alfonso Lipniūno ateitininkų kuopa laimėjo piniginę premiją.

Paskelbta: 2017-04-11
  Panevėžio krašto ateitininkų kuopos kasmet dalyvauja konkurse dėl Jono ir Aldonos Čingų vardo piniginės premijos laimėtojų. Premijas laimi aktyviausiai visuose krašto renginiuose, katalikiškose šventėse ir iškilmėse, akademijose dalyvaujančios ateitininkų kuopos.