Pradinukai paminėjo spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną

Paskelbta: 2015-05-06
 Kasmet gegužės 7-ąją Lietuvoje minima spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Mūsų mokyklos 3a klasės mokiniai ją paminėjo vaikų bibliotekoje ,,Žalioji pelėda“. Mokiniai susipažino su leidyklos „Burokėlis“ išleistomis knygelėmis.

Socialinė akcija „Nuorūkoms gamtoje – ne vieta“

Paskelbta: 2015-05-05
 Aplinkos ministerija vykdė socialinę akciją, skirtą nuorūkų taršai mažinti. Šioje akcijoje dalyvavome ir mes. Nuėjome į parką, surinkome nuorūkas, palikome skelbimą, kad viešoje vietoje draudžiama rūkyti, nusifotografavome, nupiešėme plakatą „Žinia iš parko“. Muzikos mokytoja Loreta Palavenienė padėjo sukurti . Jį išsiuntėme į Aplinkos ministeriją. Akcijoje dalyvavo socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė, 7a klasės mergaitės: Greta Mikėnaitė, Greta Sliesoriūnaitė, Greta Jurkūnaitė, Agnė Dagilytė, Kotryna Pilipčikaitė, Samanta Makrickaitė.

Ignas — jaunasis laidos vedėjas

Paskelbta: 2015-05-05
 Mūsų progimnazijos 1 a klasės mokinys Ignas Kerulis dalyvavo regioninės televizijos GNTV.lt (gerų naujienų televizija) laidos „Pypliukas“ vedėjų atrankoje. Atrankoje buvo renkami aktyvūs, drąsūs, gebantys bendrauti, vaikučiai, kurie padės rengti įvairius reportažus „Pypliuko“ laidoms. Ignas buvo išrinktas „Pypliuko TV žvaigžde“ ir netrukus buvo pakviestas rengti reportažo Panevėžio apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje.

2014--2015 mokslo metų 4 klasių ir žemesnių trikovės varžybų laimėtojai

 Mergaičių komanda laimėjo I-ąją vietą

Miesto 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje III-oji vieta

Paskelbta: 2015-05-04
Kategorija: Pasiekimai
 Sveikiname 8a klasės mokinį Andrių Karpec ir jo rusų kalbos mokytoją Ritą Kurauskienę miesto 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje užėmusį III-ąją vietą.

Vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis

Paskelbta: 2015-05-04
 Vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis 2015" nugalėtojai

Nuskambėjo talentų šou-konkursas „Kylančios žvaigždės 2015“

Paskelbta: 2015-05-03
 Balandžio 29 d. aktų salėje vyko jau tradiciniu tapęs talentų šou „Kylančios žvaigždės“. Šio renginio iniciatoriai – Mokinių taryba, muzikos mokytoja Loreta Palavenienė, socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė. Pilna aktų salė parodė, kad tokie renginiai – talentų koncertai yra laukiami ir reikalingi. Tik truputį gaila, kad nemažai mokinių tiesiog nedrįsta išeiti į sceną ir parodyti, ką sugeba. Esame įsitikinę: nėra nė vieno mokinio, kuris neturėtų kokio nors talento.

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Technologijų mokymo centras kviečia moksleivius

Paskelbta: 2015-05-03
 Balandžio 27 d. progimnazijos 5-8 klasių mokiniai lankėsi KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Technologijų mokymo centre. Tai pirmasis centras mokiniams Lietuvoje, aprūpintas naujausia technologine įranga, padedančia susipažinti su elektronikos principais, įgalinčia lengvai sukonstruoti ir valdyti įvairaus sudėtingumo elektronikos ir valdymo įrenginius, robotus. Mokiniams buvo pristatyti centre veikiantys būreliai.

Ekomiestelis „Atliekos – vertinga žaliava, nešvaistyk“

Paskelbta: 2015-05-03
 Balandžio 28 d. progimnazijoje įsikūrė ekomiestelis „Atliekos – vertinga žaliava, nešvaistyk!“, kurį inicijuoja Aplinkos ministerija. Ekomiestelį atidarė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas. Meras dėkojo ekomiestelio organizatoriams, kurie taip išradingai ir aiškiai moko jaunąją kartą tvarkyti ir išmoningai panaudoti atliekas. „Dėkoju progimnazijos bendruomenei, kad aktyviai prisidedate prie žaliųjų akcijų ir mokote vaikus mylėti aplinką. Tikiu, kad dėl šio ekomiestelio mūsų miestas taps gražesnis, švaresnis, jaukesnis ir estetiškesnis“, - sakė meras Rytis Račkauskas.

Pažintinė-patyriminė profesinio veiklinimo diena progimnazijoje

Paskelbta: 2015-04-23
 Progimnazijoje vyko pažintinio -patyriminio profesinio veiklinimo diena. „Kaip smagu, kad šiandien pamokas ves mano mamytė!“ džiaugėsi 1 a klasės mokiniai Vanesa ir Ignas. Juk ir kiekvienas didžiuotųsi matydamas klasėje savo tėvelius, kurie organizuoja veiklą „kitaip“, papasakoja apie savo profesiją, nustebina įvairiomis profesinėmis subtilybėmis, sudomina, kartu bendrauja, džiaugiasi vieni kitais.