FK EKRANAS progimnazijoje

Paskelbta: 2014-04-09
 Balandžio 8 d. 9.00 val. progimnazijoje įvyko šaunus, linksmas, sporto renginys. Lankėsi FK EKRANAS futbolininkai: Lukas Žukauskas, Martynas Dūda, Lukas Kochanauskas, Tomas Dapkus, Edvinas Girdvainis, Uchenna Calistus Umeh, vyr. treneris Valdas Dambrauskas ir atstovas spaudai Linas Jocius.

Susitikimas-konsultacija-diskusija „Psichologo patarimai“

Paskelbta: 2014-04-07
  „Viskas, kas mums yra duota – tai galimybės būti vienokiais ar kitokiais“ Jose Ortega Y Gasset Progimnazijoje vyko tėvų ir mokytojų, norinčių geriau suprasti vaikus, susitikimas su Panevėžio pedagoginės-psichologinės tarnybos psichologe Dalia Grigaite.

Sporto šventė šeimas subūrė draugėn

Paskelbta: 2014-04-07
 Balandžio 3-osios popietę II a klasės mokiniai su savo šeimomis vėl susibūrė į jau tradicine tampančią sporto šventę „Sportuokime, draugaukime ir būkime kartu“. Renginį suorganizavo klasės auklėtoja Vidutė Želvienė, o jai talkino kūno kultūros mokytoja Vida Motiekaitienė.

Panevėžio miesto 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje III vieta

Paskelbta: 2014-04-02
Kategorija: Pasiekimai
 Sveikiname 8a klasės mokinę Faustą Ašmegaitę ir jos mokytoją Iloną Vizbarienę Panevėžio miesto 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje užėmusią III vietą.

Jis gyvas mūsų širdyse

Paskelbta: 2014-03-31
 Kasmet kovo mėnesį Alfonso Lipniūno mokykloje pražysta baltos gėlės. Tokio ankstyvo žydėjimo priežastis ypatinga – kasmet kovo mėnesį prisimename kunigą Alfonsą Lipniūną, kurio vardu progimnazija vadinama jau du dešimtmečius.

Teatrų festivalis „Rūtos šakelė“

Paskelbta: 2014-03-28
 „Rūtos“ lopšelyje-darželyje įvyko teatrų festivalis „Rūtos šakelė“. Tai tradicinis festivalis, kuris vyksta kasmet. Šventė buvo jubiliejinė ir vyko visą savaitę. Buvo smagu žiūrėti mažųjų inscenizacijas.

Angelų kampelio kolekcijos paroda

Paskelbta: 2014-03-28
 Mūsų mokykla pavadinta profesoriaus kunigo Alfonso Lipniūno vardu, esame katalikiškos krypties mokykla, priimta į Katalikiškų mokyklų asociaciją. Ugdymas mokykloje pagrįstas krikščioniškosiomis vertybėmis. Progimnazijoje yra sielovados kabinetas, koplytėlė, kunigo Alfonso Lipniūno kambarys. Kiekvieną sekmadienį mokykloje vyksta šv. Mišios...

Miesto progimnazijų mokinių savivaldų konferencija

Paskelbta: 2014-03-28
 Kovo 27 d., ketvirtadienį, „Vyturio“ progimnazijoje vyko miesto progimnazijų mokinių savivaldų konferencija. Joje dalyvavo „Vyturio“, „Saulėtekio“, „Žemynos“, „Rožyno“ ir Alfonso Lipniūno progimnazijų atstovai. Mūsų progimnazijos delegaciją sudarė Mokinių tarybos pirmininkė Gabija Rutėnaitė ir penkios Mokinių tarybos narės. Mokines lydėjo mokytoja Dainora Raudienė.

Įsikūnijusio žodžio kongregacijos šventė

Paskelbta: 2014-03-27
Kategorija: Sielovada
 Pasvalio raj. Pumpėnų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje ir kultūros namuose vyko didelė ir graži šventė. Džiaugiamės, kad ir mūsų mokyklos bendruomenė nuvyko pasveikinti progimnazijos kapelioną kun. Domingo Avellanedą, IVE s. M. Dovirę, s.M. Sofiją, s. M. Intemeratą įsikūnijusio žodžio kongregacijos įkūrimo 30-mečio jubiliejaus proga. Padėkojame, kad kun. Domingo ir seserys Tikėjimo šviesa, gerais darbais dalinasi su mūsų progimnazijos bendruomenės nariais.

Akcija „Labas rytas, mokykla“

Paskelbta: 2014-03-25
 Kovo 24 d., pirmadienį, prasidėjo veiksmo savaitė „Be patyčių“. Pirmadienį ir antradienį mokyklos bendruomenės narius – mokinius, mokytojus, darbuotojus, ryte ateinančius į mokyklą, pasitiko pasakų personažai – peliukė ir katinas (7 a kl. mokinės, Mokinių tarybos narės Airida Oksaitė ir Paulina Rūkštelytė). Pirmadienį jie dalino skrajutes, kad reikia užkirsti kelią patyčioms elektroninėje erdvėje. O antradienį peliukė ir katinas spaudė visiems rankas ir linkėjo geros dienos. Šia akcija norėjome parodyti, kad, nors ir esame labai skirtingi, galime būti draugiški, mandagūs ir taip pradžiuginti kitus. Šypsena sutirpdo ledą kiekvienoje širdyje. O šypsenų pirmadienio ir antradienio rytą tikrai netrūko.