Pyragų mugė ir labdaros loterija

Paskelbta: 2014-12-19
 Kartkartėmis iškrentantis sniegas, pakeitęs spalvas dangus, ryškios parduotuvių vitrinos, dažnėjančios labdaros akcijos, tarsi iš niekur užplūstantis gerumas, noras dalytis, dovanoti, atleisti, susitaikyti praneša: artėja Kalėdos. Mūsų progimnazijoje tikrai buvo gausu kalėdinių renginių ir akcijų.

Kalėdų karavano dovanos

Paskelbta: 2014-12-19
 Gruodžio 17 d. 16 val. Panevėžio miesto Laisvės aikštėje prie Kalėdinės eglutės lankėsi Kalėdinis karavanas. Susitikime su miestiečiais dalyvavo garsi sportininkė Simona Krupickaitė, miesto meras, Kalėdų Senelis, ir nykštukai. Keturios mokyklos: Panevėžio rajono Vadoklių vidurinė mokykla, Panevėžio Senvagės pagrindinė mokykla, Panevėžio „Vyturio“ ir Alfonso Lipniūno progimnazijos gavo dovanų sportinio inventoriaus.

Pailgintos darbo dienos grupės mokinių kūrybinių darbų paroda „Pirštinaitės

Paskelbta: 2014-12-17
 Panevėžio Moksleivių namuose eksponuojami Alfonso Lipniūno progimnazijos Pailgintos darbo dienos grupės mokinių kūrybiniai darbai „Pirštinaitės".

Pirštinių šventė

Paskelbta: 2014-12-17
 Gruodžio 3 d. mokyklos pailgintos darbo dienos grupės mokiniai smagiai leido laiką Panevėžio Moksleivių namuose vykusiame renginyje „Pirštinių šventė“. Renginį vedė Moksleivių namų estradinės- kūrybinės grupės vadovė Dalia Gavrilčikienė.

Olimpiadų diena

Paskelbta: 2014-12-10
 Gruodžio 2 d. progimnazijoje vyko tradicinė Olimpiadų diena. Mokiniai galėjo įsivertinti rašybos įgūdžius rašydami gimtosios kalbos diktantą ir pasitikrinti žinias bei gebėjimus dviejų pasirinktų dalykų olimpiadose.

Mokyklos tarybos nariai dalyvavo diskusijoje-seminare „Ką ir kaip (ne)kalbėti mokyklose apie priklausomybes?“

Paskelbta: 2014-12-10
 2014 m. gruodžio 4 d. 12.00 val. Mokinių tarybos nariai Benas Linda 8a klasė, Ugnius Naujokas 8b klasė ir mokinių tarybos pirmininkas Mindaugas Laskovas, kartu su socialine pedagoge Vaida Imbrasiene dalyvavo diskusijoje – seminare „Ką ir kaip (ne)kalbėti mokyklose apie priklausomybes?“, seminaras vyko Panevėžio Pedagogų švietimo centre. Seminarą vedė: Tatjana Rogožkina, Vilniaus priklausomybių ligų centro socialinė darbuotoja, Girvydas Duoblys, Pilietinių iniciatyvų centro vadovas bei Gabrielius Liaudanskas – Svaras, G&G Sindikato narys. Šis seminaras-diskusija buvo labai įdomus, paliko mokiniams gerus įspūdžius, bei suteikė daug žinių. Gavome naudingos informacijos apie psichotropines medžiagas, apie pasekmes, kaip atsispirti, apie elektronines cigaretes. Nuoširdus Svaro bendravimas, privertė ne vieną susimąstyti.

Pirmasis progimnazijos tėvų Saviugdos klubo užsiėmimas

Paskelbta: 2014-12-09
 „Grupės darbiniai susitarimai. Tikslai, uždaviniai. Ko siekiame gyvenime? Kuo skiriasi trumpalaikiai džiaugsmai nuo laimės?“

Progimnazijos 5-6 klasių berniukų komanda zoninėse kvadrato varžybose Ukmergėje iškovojo I-ąją vietą

Paskelbta: 2014-12-09
 Gruodžio 6 d. Ukmergėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 2014–2015 sporto žaidynių berniukų (2002 m. gimimo ir jaunesnių) kvadrato zoninės varžybos. Dalyvavo Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos ir Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos komandos. Mūsų progimazijos komanda laimėjo I -ąją vietą.

Pasaulinės AIDS dienos protmūšis: „AIDS geriau žinoti“

Paskelbta: 2014-12-05
 Gruodžio 1 d. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko renginys pasaulinei AIDS dienai paminėti. Šiemet Pasaulinei AIDS dienai paminėti Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras organizavo labai prasmingą masinę iniciatyvą „AIDS Protų mūšį”, prie kurios prisijungė ir savo solidarumą parodė mūsų mokyklos aštuntokai. Kiekvieną klasę atstovavo 10 mokinių komanda. „Protmūšio“ metu buvo pateikta 19 klausimų. Komandoms teko atsakyti ir į keletą loginių klausimų, privertusių gerokai pamąstyti. Pakaitomis su užduotimis mokiniams buvo pateikiama informacija apie ŽIV ir AIDS.

Savivaldos valanda 2014 m. lapkričio 26 d.

Paskelbta: 2014-12-02
Kategorija: Savivaldos valanda
 Lapkričio 26 d. progimnazijoje vyko 1-4, 5-8 klasių Savivaldos valanda. 1-4 klasių mokinių Savivaldos valandoje dalyvavo Seimo nario Povilo Urbšio padėjėja Lina Kiršaitė. Šios savivaldos valandos metu buvo apdovanota Konstitucijos egzamino nugalėtoja 2a klasės mokinė Augustė Žiukaitė. Nuo seimo nario Povilo Urbšio Augustei įteikta atminimo dovanėlė, pradinių klasių mokytojai metodininkei Elenai Oldenburg įteikta gėlių puokštė. Savivaldos valandos metu apdovanoti 1-4, 5-8 klasių mokiniai už aktyvų dalyvavimą ir laimėjimus įvairiose akcijose, konkursuose, sporto renginiuose. Iškilmingai sutikti ir plojimų negailėtą Kvadrato varžybų nugalėtojams. Įteikti mokiniams medaliai, diplomai, 5-6 klasių berniukų komandai, užėmusiai I vietą, įteikta taurė.