Apsilankymas „Taikos“ lopšelyje-darželyje

Paskelbta: 2014-06-02
 Progimnazijos 3 klasių mokiniai ir tikybos mokytoja s.Kristina su „Gerumo akcija“ aplankė Taikos lopšelio-darželio mažuosius draugus, pasivaišino saldainiais, rudenį pakvietė aplankyti mokykloje. Keletas mokinukų lankiusį šį darželį dabar mokosi mūsų progimnazijoje. Darželio direktorės pavaduotoja mielai palydėjo į visas grupes, pristatė buvusioms auklėtojoms jau paaugusius mokinukus.

Šeimų savaitė

Paskelbta: 2014-05-30
 Šeimos savaitę progimnazijos bendruomenė tradiciškai mini kasmet. Šiais mokslo metais visus savaitės renginius vienijo „Mokykla – viena graži šeima“ idėja. Visą savaitę (gegužės 19–23 dienomis) mokiniai į mokyklą skubėjo su nuotraukomis, kuriose užfiksuotos gražiausios akimirkos iš šeimos gyvenimo. Rinko ir fiksavo populiariausius ir mėgstamiausius šeimos patiekalus. Rašė rašinius „Odė šeimai“. Visa tai nugulė mokyklos koridoriuose į 1–8 klasių mokinių paruoštus stendus apie savo šeimas. Grožėjomės, žavėjomės, didžiavomės ir mokiniais, ir jų tėveliais. Nepaprastai jaudina ir žavi tai, kad mokiniams jų šeima yra pati didžiausia vertybė. Vienų mintys liejosi proza, o kitų ir eilėmis.

Pradinių klasių mokinių šokių šventė „Zur zur malūnėliai“

Paskelbta: 2014-05-30
 Muzikos mene slypi didelės žmogaus kultūros ugdymo galimybės – lavinami muzikiniai gabumai, jausmai, atmintis, protinis imlumas, ritmo pojūtis. Šokio paskirtis daugialypė: teikia estetinį pasitenkinimą, lavina ritmo pojūtį, gracingus judesius, laikyseną, padeda bendrauti.

Sveikinimo koncertas Švedijai

Paskelbta: 2014-05-30
 Gegužės mėn. Panevėžio „Vyturio“ progimnazija organizavo projektą „Kelionė po Švediją“. Gegužės 23 d. kvietė visas miesto ugdymo įstaigas į edukacinį renginį „Susitikime Švedijoje“, pristatyti savo sveikinimo programas.

Tradicinė šventė Alfonso Lipniūno garbei Talkonių kaime

Paskelbta: 2014-05-29
 Gegužės 22 dieną į Talkonių kaimą (Pasvalio raj., Pumpėnų sen.) susirinko gausus būrelis tikinčiųjų: progimnazijos bendruomenė ir Pumpėnų kaimo parapijiečiai. Progimnazijos globėjo, Dievo tarno Alfonso Lipniūno tėviškėje pagal seną tradiciją susirinkusieji giedojo litanijas Švč. Mergelei Marijai ir pagerbė kunigą Alfonsą Lipniūną.

Spektaklis „Raudonkepuraitės“

Paskelbta: 2014-05-29
 Dramos būrelio „Nykštukas“ mažieji aktoriai mokyklos bendruomenę, lopšelių-darželių „Papartis“, „Taika“, „Aušra“, „Žvaigždutė“, „Rūta“ vaikučius, specialiojo ugdymo centro ugdytinius ir darbuotojus, mikrorajono vaikus, tėvelius, svečius pakvietė kartu keliauti į pasaką.

Dovanotos knygos

Paskelbta: 2014-05-26
 Tiems, kas nori patirti skaitymo malonumą, su džiaugsmu pranešame – progimnazijos biblioteka pasipildė naujomis knygomis>>

Savivaldos valanda 2014 m. gegužės 15 d.

Paskelbta: 2014-05-22
 Gegužės 15 d. progimnazijoje vyko 1–4, 5–8 klasių Savivaldos valandos. Socialinė pedagogė pristatė „Šauniausios klasės rinkimų“ rezultatus. Dalyvavusios klasės apdovanotos padėkomis, laimėjusiai 6a klasei įteiktas diplomas, bei edukacinė kelionė. Progimnazijos direktorė įteikė padėkas mokiniams už dalyvavimą įvairiuose konkursuose, olimpiadose, sportinėse varžybose. 5b klasės mokiniui Haroldui Pogužinskui ir jo mokytojai Jolantai Chatkevičienei Panevėžio miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmusiam III vietą įteikti diplomai.

Jaunųjų dviračių vairuotojų varžybose „Saugus ratas“ II-oji vieta

Paskelbta: 2014-05-22
 Gegužės 15 d. Panevėžio Moksleivių namai padedant Panevėžio kelių policijos biuro pareigūnams organizavo Respublikinio konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ varžybas „Saugus ratas“. Varžybose Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos komanda užėmė garbingą II-ą vietą. Dalyviai varžėsi situacijų maketuose, figūrinio važiavimo, kelių ženklų kelyje rungtyse.

Sportuokime, draugaukime ir būkime kartu

Paskelbta: 2014-05-19
 Gegužės 15-ąją dieną Lietuva mini Šeimos dieną. Alfonso Lipniūno progimnazijos 4 a klasės mokiniai ir jų tėveliai Šeimos dieną praleido dalyvaudami sporto šventėje „Sportuokime, draugaukime ir būkime kartu“