Edukacinė išvyka į Raubonių Zoo, Dino (dinozaurų-drakonų), Atrakcionų parką, Buities muziejų

Paskelbta: 2017-10-01
  Mokytis „kitaip“, tyrinėjant ir netradicinėse aplinkose daug smagiau nei mokykloje. 1b ir 4a klasių mokiniai aplankė Raubonių parka Pasvalio rajone.

Edukacija „Molio keramika. Rudens kraitelė“

Paskelbta: 2017-10-01
  1b klasės mokiniai lankėsi Moksleivių namuose, kur vyko edukacinis užsiėmimas „Molio keramika. Rudens kraitelė“. Užsiėmimą vedė mokytojos Audronė Markutienė ir Geleta Norvaišienė. Tai buvo smagus, kupinas atradimų, kūrybos džiaugsmo užsiėmimas. Pirmokai sužinojo, kaip gimsta keramikos dirbiniai nuo molio gabaliuko iki išbaigto dirbinio.

Trečiojo amžiaus universiteto (PF) mokslo metų atidarymo šventė

Paskelbta: 2017-09-30
 Rugsėjo 29 d. progimnazijoje vyko Trečiojo amžiaus universiteto (PF) mokslo metų atidarymo šventė. Šventės akimirkos..

Civilinės saugos funkcinės pratybos

Paskelbta: 2017-09-28
  Rugsėjo 28 d. 11.00 val. progimnazijoje vyko Civilinės saugos funkcinės pratybos tema „Praktinių veiksmų patikrinimas, kilus gaisrui progimnazijoje".

Paminėta „Diena be automobilio“

Paskelbta: 2017-09-28
Kategorija: Gamtosauginė veikla
  Rugsėjo 22 d. mūsų progimnazijos bendruomenė nuotaikingai ir išradingai paminėjo „Tarptautinę dieną be automobilio“. Prieš pamokas linksmai nusiteikę visus pasitiko 4b klasės mokiniai ir pradinių klasių mokytoja Vaida Kielienė. Ateinantiems dalino atmintines, ragino dažniau vaikščioti pėstute, saugoti gamtą, neteršti oro. Vėliau ketvirtų klasių mokiniai keliavo aplankyti savo mažųjų draugų.

Sveikiname progimnazijos pradinių klasių komandą

Paskelbta: 2017-09-27
Kategorija: Pasiekimai
  Sveikiname progimnazijos pradinių klasių komandą (T. Klyvis (2 a kl.), N. Dešris (2 b kl.), J. Paškevičius (3 a kl.), K. Grigas (3 a kl.), R. Sadzevičius (3 b kl.), K. Bumblys (4 b kl.), K. Chmeliauskas (4 b kl.), L. Melnikavičiūtė (4 b kl.), G. Muraška (4 b kl.), M. Visbarkaitė (4 b kl.)) ir jos vadovą kūno kultūros mokytoją V. Jocių , iškovojusius Panevėžio miesto mokyklų pradinių klasių mokinių futbolo olimpiniame festivalyje I vietą.

Nuotaikingas mokinių koncertas parodoje Expo 2017

Paskelbta: 2017-09-27
  Rugsėjo 22 dieną Panevėžyje prasidėjo jau 22-oji paroda „EXPO Aukštaitija 2017“. Visą savaitgalį „Cido“ arenoje vykstančioje parodoje buvo galima pasidžiaugti Aukštaitijos regiono verslo laimėjimais, dalyvauti seminaruose, laimėti įvairių prizų ir stebėti panevėžiečių atlikėjų ir šokėjų pasirodymą. Parodos lankytojai dar galėjo pabendrauti su miesto vadovais ir aptarti su jais Panevėžio miesto aktualijas.

VĮ Panevėžio miškų urėdijos Pašilių stumbryne mažųjų stumbriukų vardų paskelbimo šventėje dalyvavo progimnazijos Jaunieji miško bičiuliai.

Paskelbta: 2017-09-25

Šią vasarą gimusiems stumbriukams burtų keliu buvo išrinkti vardai: Girna, Gilda, Gilas ir Gigas.

Gilo vardą sugalvojo Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos, 4b klasės mokinė Roberta Pauliukaitė,mokytoja Vaida Kielienė.

Plačiau apie šventė Pašilių stumbryne

Projekto „Saugesnis internetas“ renginys

Paskelbta: 2017-09-25
  Rugsėjo 11 d. grupė 7-8 klasių mokinių su rusų kalbos mokytoja Asta Lopato vyko į Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokyklą. Ten dalyvavo projekto „Saugesnis internetas“ renginyje. Švietimo informacinių technologijų centro direktoriaus pavaduotojas Mantas Masaitis mokiniams pasakojo apie asmens duomenų ir autorių teisių apsaugą, o Rasa Karalienė iš Ryšių Reguliavimo tarnybos – apie žalingą ir neteisėtą turinį elektroninėje erdvėje. Justina Stefanovič, Všį „Vaikų linija“ savanorių mokytoja, dalijosi patirtimi apie tai, su kokiais sunkumais susiduria vaikai ir paaugliai internete. Renginio pabaigoje mokiniai aktyviai dalyvavo protų mūšyje.

Taikos šokis žemei – meditacija

Paskelbta: 2017-09-24
  Rugsėjo 21 dieną 12 val. mūsų progimnazijos pradinukai su mokytojomis skubėjo į aktų salę pabūti Taikoje su pasauliu bei vienas su kitu. Visi kartu paminėjome tarptautinę Taikos dieną. Vaikai rankose nešėsi taikos simbolį – savo rankomis pagamintą baltą balandį. Visų dalyvių akcentas – baltos spalvos detalė.