SAVIUGDOS KLUBO organizuojamas užsiėmimas „Prekyba žmonėmis. Kaip ją atpažinti, užkirsti kelią, padėti nukentėjusiems?"

Paskelbta: 2018-02-12
saviugdos klubo logo
Vasario 13 d., 17.00 val.
progimnazijos konferencijų salėje vyks SAVIUGDOS KLUBO organizuojamas užsiėmimas
„Prekyba žmonėmis. Kaip ją atpažinti, užkirsti kelią, padėti nukentėjusiems?",
kurį ves Panevėžio „Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu“ centro socialinė darbuotoja Monika Murnikaitė.

Susitikimo metu diskutuosime apie prekybos žmonėmis formas, verbavimo būdus, aukų atpažinimą, pagalbos galimybes.

Kviečiame dalyvauti tėvelius, pedagogus bei kitus progimnazijos bendruomenės narius!

Misija 2017

Paskelbta: 2018-02-09

Misija 2017 #laisvėskelionė: sausis

Sausio mėnesio iššūkis. Šimtoji Vasario 16-oji – diena, kai prieš šimtą metų Lietuvos Taryba pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės Aktą. Šis dokumentas skelbė, kad atkuriama demokratiniais pamatais sutvarkyta Lietuvos valstybė su sostine Vilniuje ir ta valstybė atskiriama nuo visų valstybinių ryšių, kurie yra buvę su kitomis tautomis.

Netrukus švęsime atkurtos valstybės šimtmetį. Prisiminę nelengvą laisvės kelionę ir drąsias istorines asmenybes, dabar mąstome apie tai, koks kelias drieksis ateinančius šimtą metų. Tad šį mėnesį reikėjo sukurti palinkėjimą ateities Lietuvai!

Progimnazijos Misijos dalyviai nuoširdžiai visus sveikina su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Džiaugiasi šia prasminga švente, mylėdami savo Tėvynę ir būdami viena stipri šeima. Siunčia Jums sukurtą savo palinkėjimą...

Mokiniai pasigamino aksesuarus Lietuvos atkūrimo 100–čio šventei

Paskelbta: 2018-02-09
Ženklelis šimtmečio svarus,
Mums jis yra ypatingai svarbus.
Pasidaręs šį ženklelį
Būsi Lietuvos dalelė.
Žodžius sukūrė 6b klasės mokiniai:Arminas, Kamilė, Kornelija, Meda, Ieva, Nojus B.

Šią savaitę vyko netradicinės technologijų pamokos. 5-8 klasių mokiniai gamino Lietuvos Atkūrimo 100-ečiui skirtą aksesuarą - ženklelį mokyklinei uniformai. Reikėjo atlikti daug darbų: tiksliai matuoti juostą, kirpti, taikyti audinio apdorojimo technologijas, formuoti aksesuarą. Gamindami šį ženklelį, mokiniai išgyveno tapatumo su savo kraštu, žeme, Tėvyne jausmus, o uniformos nušvito Trispalvės spalvomis.

Paroda „Tau, mano Lietuva"

Paskelbta: 2018-02-08
  Progimnazijos pailgintos darbo dienos grupės ugdytiniai bibliotekoje surengė savo kūrybinių darbų parodą „Tau, mano Lietuva". Ši paroda skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Protų mūšis už Lietuvą

Paskelbta: 2018-02-08
  Vasario 5 d. mūsų progimnazijoje vyko didelis mūšis – protų mūšis „Mūsų Lietuva“, skirtas Lietuvos valstybės 100-mečiui. Šventę pradėjo Mokinių tarybos narės Barbora, Emilija, Kornelija ir Viltenė. Poezijos posmais jos pasveikino visus susirinkusius su mūsų tėvynės – mūsų Lietuvos – šimtmečiu.

5–8 klasių mokinių savivaldos valanda

Kategorija: Savivaldos valanda
  Sausio 31 po šešių pamokų progimnazijos aktų salėje vyko 5 – 8 klasių Savivaldos valanda. Direktorė Vilma Petrulevičienė pasveikino mokinius sėkmingai užbaigus I šių mokslo metų pusmetį ir palinkėjo dar geresnių rezultatų. Buvo pasidžiaugta, kad mūsų mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiose olimpiadose, konkursuose, varžybose, akcijose ir pasiekia puikių rezultatų. Mokiniams įteiktos padėkos, diplomai, prizai, medaliai, taurės.

Valstybės šimtmetį progimnazija įprasmino lietuvių liaudies dainomis

Paskelbta: 2018-02-08
  Lietuva - per amžius dainuojanti šalis. Dainose glūdi mūsų protėvių narsa ir meilė savo kraštui. Liaudies dainose yra labai daug džiaugsmo, sąmoningumo. Dainuodami puoselėjame savo kalbą ir kultūrą.

KINGS komanda sveikino progimnazijos mokinius

Paskelbta: 2018-02-07

Vasario mėnesį tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda lanko aktyviausias Lietuvos mokyklas ir nuoširdžiai kartu džiaugiasi rudens semestro finalistų pasiekimais!

KINGS lankėsi ir mūsų progimnazijoje bei apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, tačiau įteikė padėkas geriausiems Kingsiečių mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų rudens semestro olimpiadose.

Sveikiname 8a klasės mokinį Donatą Sandą

Paskelbta: 2018-02-07
Kategorija: Pasiekimai

Sveikiname miesto 8 klasių mokinių fizikos olimpiados III vietos laimėtoją 8a klasės mokinį Donatą Sandą ir jo fizikos mokytoją metodininkę Lilijaną Nikolajenko.

1b klasės pirmojo pusmečio pasiekimai

Paskelbta: 2018-02-01