Kaziuko mugė 2018

Paskelbta: 2018-02-21
Visus visus – mažesnius ir didesnius, prekeivius ir pirkėjus –
KOVO 5 d. (pirmadienį) 8.15 val.
Į KAZIUKO MUGĘ,
kuri vyks mūsų progimnazijoje.
Galėsite parduoti, pirkti, pasmaguriauti ir linksmai pasibūti.

SAVIUGDOS KLUBO užsiėmimas „Prekyba žmonėmis. Kaip ją atpažinti, užkirsti kelią, padėti nukentėjusiems?

Paskelbta: 2018-02-20
  SAVIUGDOS KLUBO organizuojamą užsiėmimą „Prekyba žmonėmis. Kaip ją atpažinti, užkirsti kelią, padėti nukentėjusiems?" vedė Panevėžio „Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu“centro socialinė darbuotoja Monika Murnikaitė. Susitikimo metu diskutavome apie prekybos žmonėmis formas, verbavimo būdus, aukų atpažinimą, pagalbos galimybes.

Su gimtadieniu, Lietuva

Paskelbta: 2018-02-16

SU GIMTADIENIU, LIETUVA!

Prieš didžiausius Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtus renginius šalyje ir Panevėžyje, Valstybės atkūrimo 100 metų sukaktį trečiadienį pradėjo švęsti Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos bendruomenė.

Renginiai LT100

Paskelbta: 2018-02-15
  Šventiškai šurmuliavo progimnazija prieš Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Vasario 15 d., laukdami Lietuvos gimtadienio, mokiniai siuntė jai linkėjimus, dainavo liaudies dainas, rišo trispalvę, stebėjo gražiausius gimtinės vaizdus nuotraukose ir filmuose, žinias apie gimtinę pasitikrino viktorinoje , dalyvavo renginyje „Istorijos lopšy užauginta“.

Pelenų diena

Paskelbta: 2018-02-15
  Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos bendruomenė kartu su visa katalikų Bažnyčia trečiadienį šv.Mišiomis ir pelenų barstymu pradėjo gavėnios – susikaupimo laiką.

Nacionalinis diktantas – daugiau negu rašyba

Nacionalinis diktantas – daugiau negu rašyba
Ateik. Rašyk. Išsaugok.
Jau vienuoliktą kartą organizuojamas Nacionalinis diktantas šiemet vyks kovo 2 dieną, penktadienį, 11 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu.
„Vėl kviečiame visus į lietuvių kalbos šventę. Nebijokime nosinių ir kablelių, nes diktantas nėra egzaminas. Organizatoriai siekia paskatinti žmones didžiuotis mums visus vienijančia kalba, o kartu ir savo valstybe“, - sakė Nacionalinio diktanto organizatorė Vytautė Šmaižytė.
Tradiciškai diktantą bus galima rašyti ir mūsų progimnazijoje.
„Sklandi kalba - sklandi mintis. Sklandi mintis neskaldo, neerzina, ji vienija arba kviečia dialogui. Tebūnie Nacionalinio diktanto rašymas šventė! Proga pasidžiaugti kalba, prisiminti mokymąsi, mėgautis turtingu tekstu ir pasivaržyti. Šis diktantas – puiki galimybė per 45 minutes pasitikrinti savo lietuvių kalbos žinias. Pakvieskime draugus, pažįstamus ir kolegas – kartu bus smagiau!“- ragino Vilniaus prekybos paramos fondo „Dabar“ direktorė Elena Aleknavičienė.
Dėl raštingiausiojo vardo bus varžomasi keliose kategorijose – raštingiausio moksleivio, suaugusiojo ir užsienio lietuvio.

Sveikinimas

Paskelbta: 2018-02-14

Švietimo ir mokslo ministrės J.Petrauskienės sveikinimas

Tęsdami 100–ečio..

Paskelbta: 2018-02-13
  Tęsdami 100 – EČIO LIETUVAI paminėjimo projektą, skirtą Lietuvos knygnešių prisiminimui, Panevėžio krašto ateitininkai lankėsi Pasvalio kraštotyros muziejuje ir dalyvavo edukacinėje programoje.