Baigėsi 7-ų klasių mokinių eruditų konkursas

Paskelbta: 2018-04-26
 Balandžio 24 d. vyko 7-ų klasių mokinių Eruditų konkursas. Tai trečias Eruditų konkursas šiais mokslo metais. Labai smagu, kad šis konkursas įvyko dėl didelio mokinių noro, nes nebuvo planuotas.

Sveikiname Alfonso Lipniūno progimnazijos mergaičių komandą

Kategorija: Pasiekimai
  Sveikiname Alfonso Lipniūno progimnazijos mergaičių komandą (3 a klasės mokinė V. Bajoriūnaitė, 4 b klasės mokinės K. Bačianskaitė, M. Visbarkaitė, A. Gaurytė, L. Melnikavičiūtė) ir mokytoją Valmantą Jocių, Panevėžio miesto moksleivių mergaičių lengvosios atletikos trikovės varžybose užėmus I vietą.

Penktokų išvyka į lėlių vežimo teatrą

Kategorija: Veiklos
  Balandžio 19 d. 5a, 5b mokiniai ir penki šeštokai, rengiantys projektą apie garsius Panevėžio žmones, apsilankė Panevėžio lėlių vežimo teatre. Valanda teatre prabėgo labai greitai. Mokiniai žiūrėjo filmą apie teatro keliones su arkliukais vasarą per visą Lietuvą. Paskui aktoriai parodė įvairiausias lėles, papasakojo, kaip jos daromos, kaip valdomos. Norintys mokiniai net galėjo patys pabandyti pavaidinti su tomis lėlėmis. Aktoriai supažindino ir su šešėlių teatru. Mokiniai sužinojo, kad lėlių teatro aktoriai yra tikri aktoriai, tik labai mėgstantys vaidinti su lėlėmis. Gaila, bet lėlių tetaro aktorių praktiškai neruošia jokia mokykla.

Edukacinė pamoka - koncertas muzikos mokyklos sintezatorių klasės mokinių „Gabrielė ir jos kolegos“.

Paskelbta: 2018-04-24
  Ugdymosi įvairovė suteikia galimybę mokiniams aktyviai įsitraukti į mokymo procesą; įdomiau, veiksmingiau ir efektyviau priimti gaunamą informaciją, savarankiškai tobulėti. Skatina mokymosi motyvaciją, ugdomos kompetencijos, praplečia kiekvieno akiratį, sužino daug naujo...

„Tėvų linijoje“ - visiems prieinama psichologų pagalba

Paskelbta: 2018-04-23
logo Tėvų linijoje

„Tėvų linijoje“ - visiems prieinama psichologų pagalba

Daugiau nei pusmetį veikianti “Tėvų linija” - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais. Paskambinus nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12, su Paramos vaikams centro psichologais galima konsultuotis dėl įvairių problemų, kylančių visais vaikų amžiaus tarpsniais.

PDDG ugdytinių viešnagė Dembavos progimnazijoje

Paskelbta: 2018-04-23
  Balandžio 19 d. pailgintos darbo dienos grupės ugdytiniai apsilankė Dembavos progimnazijoje ir susitiko su šios mokyklos pailgintos darbo dienos grupės draugais bei jų auklėtoja Aldona Liutkevičiene. Po ekskursijos po mokyklą, pasidalijimo darbo patirtimi, vaikai dalyvavo sportiniame renginyje „Sveiki pasitikime pavasarį“ .Smagias estafetes organizavo Dembavos progimnazijos pradinių klasių vyr. mokytoja Rita Rožėnienė.

Savivaldos valanda 2018 m. balandžio 16 d.

Paskelbta: 2018-04-19
Kategorija: Savivaldos valanda
  Balandžio 16 d. minint kunigo Alfonso Lipniūno gimimo dieną progimnazijoje buvo organizuota 1 – 8 klasių mokinių Savivaldos valanda. Direktorė Vilma Petrulevičienė mokinius pasveikino su gražia mūsų progimnazijos švente, Alfonso Lipniūno gimimo diena. Buvo pasidžiaugta, kad mūsų mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiose olimpiadose, konkursuose, akcijose ir pasiekia puikių rezultatų. Mokiniams ir mokytojams įteiktos padėkos, diplomai.

Kai pasaulis meile gyvas

Paskelbta: 2018-04-18
  Didysis tvarkytojas laikas kiekvieną dieną nuveda mus į kelią. Tame kelyje ir laimėjimo džiūgesys, ir rūpesčiai, ir su jais atsirandanti nauja patirtis. Dėl jos ir esame gyvenimo kelyje, kad pamatytume, išgirstume, atrastume. Tokiame kelyje kažkam teko laimė pažinti kunigą Alfonsą Lipniūną, kurio gyvenimui nusakyti užtenka trijų žodžių – tarnystė Dievui ir žmogui. Bet kokia graži, šviesi, kilni, tauri, prasminga tarnystė.

Sveikiname 8a klasės mokinę Kamilę Banytę

Kategorija: Pasiekimai

Sveikiname Panevėžio miesto 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados I vietos laimėtoją 8a klasės mokinę Kamilę Banytę ir ją parengusią mokytoją Iloną Vizbarienę.

Sveikiname progimnazijos komandą

Kategorija: Pasiekimai
  Sveikiname progimnazijos komandą, 2018 m. balandžio 17 d. Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių varžybose „Šviesoforas“ užėmusią III vietą!