Mieli mokiniai

Paskelbta: 2017-12-11

MIELI MOKINIAI!

Skelbiame 2018 metų vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ registracijos pradžią ir kviečiame dalyvauti.

Linkime kantrybės ir ištvermės mokantis kalbų. Vėl mokykimės drauge suprasti vertimo meną, suvokti iliustracijos ir teksto darną, dalyvaukime kūrybos procese.

Kalėdinės mugės šurmulys

Paskelbta: 2017-12-11
  Gruodžio 8 d. „Cido“ arenoje atidaryta „Kalėdinė mugė“. Kiekvieną kartą mugės scenoje vyksta smagi kultūrinė programa: smagūs žaidimai, įvairios edukacinės programos, koncertai, šokėjų pasirodymai.

Miesto anglų kalbos konkursas „Smart Kids“

Paskelbta: 2017-12-08
  Gruodžio 6d. mūsų progimnazijos komanda, sudaryta iš penktokų Giedrės, Adrijanos, Marijaus ir septintoko Domo dalyvavo Panevėžio miesto anglų kalbos konkurse „Smart Kids“, kuri vyko Šaltinio progimnazijoje. Mūsų komandai padėjo padainuoti kalėdinę dainą Meda ir Kamilė. Konkurso metu „Alfonsas Lipniūnas Team“ šauniai pristatė savo komandą, mokyklą ir save, atliko įvairias užduotis ir smagiai praleido laiką. Užėmėme garbingą ketvirtą vietą ir nusprendėme, kad kitais metais būtinai dalyvausime šiame įdomiame renginyje.

Kūrybinės Kalėdinės dirbtuvėlės

Paskelbta: 2017-12-07
  Gruodžio 7 dieną progimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena – Kūrybinės dirbtuvėlės „Kalėdų belaukiant“.

„Pašaukimo šventumui išsipildymas lietuvių tautoje“

Paskelbta: 2017-12-05
Kategorija: Sielovada
  Gruodžio 1 d. progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė ir tikybos mokytoja s. Kristina dalyvavo Kupiškyje vykusioje konferencijoje „Pašaukimo šventumui išsipildymas lietuvių tautoje“. Direktorė skaitė pranešimą „Alfonso Lipniūno šviesos palytėti“.

Advento žvakės įžiebimas.

Paskelbta: 2017-12-04
Kategorija: Sielovada
  Alfonso Lipniūno progimnazijoje graži tradicija kasmet advento laiką pradėti advento žvakės įžiebimu ir šv.Mišiomis. Gruodžio 4 dienos rytą pirmosios pamokos metu taip pat vyko šv. MIŠIOS , kurias aukojo kapelionas kunigas Domingo homilijos metu primindamas apie advento gerų darbų darymą, Jėzaus užgimimo laukimą. Giedojo progimnazijos choras vadovaujamas muzikos mokytojos Loretos Palavenienės.

VI Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

Paskelbta: 2017-12-04
Kategorija: Pasiekimai
  Gruodžio 2 d. Klaipėdoje, Menų akademijoje pasibaigė VI Lietuvos mokinių muzikos olimpiada. Joje dalyvavo mūsų progimnazijos 7a kl. mokinys Domas Gintautas. Dalyviai turėjo atlikti net keturias užduotis.

Sveikinimai Draugo dienos proga

Tikras draugas visad sako „sveikas“,
Ir jam nerūpi, kad tu galbūt kitoks.
Į pagalbą jis suskubti visad greitas
Ir pusiaukėlėj jis dėl sunkumų nesustos…

Kiekvieną dieną kalendoriaus lapeliai žymi bent jau po keletą tarptautinių dienų, kurias galima paminėti mažiau ar daugiau triukšmingai. O lapkričio 29 diena paskelbta Draugo diena.
Draugas – didelė vertybė. Ypač laikais, kai gyvenimo ritmas itin greitas, reikia daug kur spėti.

„Stebuklo belaukiant“

Visi drauge kurkime Angelų kampelį

Paskelbta: 2017-12-03
 Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos bendruomenė turi gražų tikslą — katalikiškos krypties mokykloje sukaupti ANGELŲ KOLEKCIJĄ ir kasmet naujais eksponatais papildyti ANGELŲ KAMPELĮ. Visi Angelai unikalūs, perduodantys skirtingą nuotaiką, turintys savo atsiradimo istoriją. Angelai neša ypatingą žinią ir tikime, kad saugos visus Angelų klubo narius, progimnazijos bendruomenę bei į mokyklą užsukančius svečius nuo įvairiausių negandų ir nelaimių.