Aš – Žemės dalis

Paskelbta: 2018-11-22
  Panevėžio Rožyno progimnazijoje vyko Panevėžio miesto ir rajono 1-4 klasių mokinių mokslinė – praktinė konferencija „AŠ – ŽEMĖS DALIS“. Konferencijos tikslas- plėsti ir gilinti mokinių žinias apie gamtą, ekologiją ir aplinkosaugą, formuoti aplinkai palankų elgesį kasdieniame gyvenime, ugdyti ekologinį mąstymą, gebėjimą sąmoningai rūpintis savo sveikata.

Nacionalinės karjeros savaitės renginys – ekskursija Lietuvos Respublikos Vyriausybėje

Kategorija: Veiklos
  Mūsų progimnazija prisijungė prie Nacionalinės karjeros savaitės: lapkričio 19 d. 6a ir 6b klasių mokiniai dalyvavo vienoje iš svarbiausių šios savaitės ekskursijų – Lietuvos Respublikos Vyriausybėje. Tokią galimybę turėjo tik trys Lietuvos mokyklos: mūsų progimnazija, Gargždų „Minijos“ progimnazija ir Prienų rajono Jiezno gimnazija.

Pasirinktos „Projektų mozaikos“ temos

Paskelbta: 2018-11-20
  Nuo lapkričio 12 d. iki 19 d. visi 6-8 klasių mokiniai rinkosi projektinio darbo temas, kurias siūlė mokytojai. Šeštokams buvo siūlomos 6 projektų temos, septintokams – 7 projektų, aštuntokams – 8 projektų. Su siūlomomis projektų temomis ir trumpais jų aprašymais mokiniai galėjo susipažinti stende prie skaityklos.

Kaip augalai pasaulį užkariavo

Paskelbta: 2018-11-20
  Lapkričio 20 d. 4a klasės mokiniai, panaudodami Kultūros paso lėšas, dalyvavo pasipriešinimo sovietinei okupacijai ir Sąjūdžio muziejuje edukacinėje programoje „Kaip augalai pasaulį užkariavo.“

Šventė „EILIŲ ORKESTRAS“

Paskelbta: 2018-11-19
  Lapkričio 13 d. 3a klasės mokiniai: Akvilė, Austėja, Meida, Melita ir Martynas dalyvavo bibliotekos „Židinys“ eilių ir muzikos šventėje – konkurse „Eilių orkestras“. Šiame konkurse dalyvauti ir bandyti prakalbinti lietuvių poetų eiles, sukuriant joms muziką, panoro net aštuonios Panevėžio miesto mokyklos. Tai buvo puiki proga susiburti, prisiminti, kas esame ir iš kur kilę. O mes esame lietuviai, daininga tauta, tad tądien dainavome dainas pagal lietuvių poetų eiles ir bandėme užmirštus eilėraščius prikelti naujam gyvenimui. Tai buvo "Šimtmečio eilių orkestras".

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos svečių koncertas

Kategorija: Veiklos
  Lapkričio 19 d. mūsų progimnazijoje lankėsi svečiai iš V. Mikalausko Menų gimnazijos. Jie mūsų 8-tų klasių ir neformalaus vaikų švietimo būrelio Dainavimo studijos mokiniams dovanojo gyvo garso koncertą, skirtą religinės muzikos globėjai šv. Cecilijai.

VII Choru festivalis skirtas religinės muzikos, poezijos ir chorų globėjai Šv. Cecilijai

Paskelbta: 2018-11-19

Šiaurės šalių literatūros savaitės garsiniai skaitymai

Paskelbta: 2018-11-16
Kategorija: Biblioteka
  Visą savaitę mūsų progimnazijoje vyko ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĖ. Garsinius skaitymus auštant pradėjome skaitydami švedų rašytojų Elias ir Agnes Vahlund knygos „ SUPERHEROJŲ VADOVAS“ ištrauką. Mažieji mūsų bibliotekos lankytojai susidomėję klausėsi bibliotekininkės D. Kaliasienės skaitomos istorijos apie atlėpausę mergaitę Lizą, iš kurios naujojoje mokykloje tyčiojosi klasės berniukų gauja. Tamsiausiu metų laiku uždegėme žvakes ir klausėmės ištraukos, žiūrėjome skaidres bibliotekos Skaitykloje.