Akcija „Būk saugus, moksleivi 2017“

Paskelbta: 2017-10-12
Peržiūros: 86
Kategorija: Renginiai
  2017 m. spalio 12 d. pirmų klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Būk saugus, moksleivi 2017“. Šios akcijos metu mokiniai klausė Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inspektoriaus paskaitos. Šios paskaitos metu mokiniai susipažino su saugaus elgesio taisyklėmis namuose, mokykloje, gamtoje, mokėsi kaip išvengti gaisro ir kaip reikėtų elgtis jam kilus. Pirmokėliai žiūrėjo mokomuosius prevencinius filmukus, kaip elgtis kilus gaisrui, kaip saugiai žaisti kieme, būti gamtoje.
Skaityti daugiau.

Domas Gintautas dalyvavo projekto „Tūkstantmečio vaikai“ filmavime

Paskelbta: 2017-10-12
Peržiūros: 151
Kategorija: Pasiekimai
  Spalio 6d. 7a kl. mokinys Domas Gintautas dalyvavo projekto „Tūkstantmečio vaikai“ filmavime. Domui pritrūko vos žingsnio, kad patektų į antrą turą. Prieš filmavimą projekto dalyvis su palaikymo komanda dalyvavo pažintinėje ekskursijoje, kurios metu susipažino ne tik su Lietuvos radijo ir televizijos istorija, bet ir aplankė radijo bei televizijos studijas, pamatė kuo šiandien gyvena Lietuvos nacionalinis transliuotojas.
Skaityti daugiau.

Turiningas pirmadienis bibliotekoje

Paskelbta: 2017-10-10
Peržiūros: 113
Kategorija: Gamtosauginė veikla
  Spalis – sveikatos mėnuo. Panevėžio vaikų bibliotekos „Žalioji pelėda“ vedėja Alvida Bratkauskienė pakvietė Alfonso Lipniūno progimnazijos 2a klasės mokinius surengti sveiko maisto valandėlę bibliotekoje. Antrokai šį kvietimą maloniai priėmė. Labai noriai visi ruošėsi inscenizuoti J.Šveikauskienės knygelę „Sodo šeimynėlė”. Muzikos mokytoja Loreta Palavenienė išmokė „Vitaminų dainelę”. Tėveliai padėjo pasiruošti „Rudens gėrybių” parodai. Parodėlę parodėme ir progimnazijos pradinių klasių mokiniams. Paskui ją išnešėme eksponuoti vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda”.
Skaityti daugiau.

Aštuntokų pažintinė ekskursija po paštą

Paskelbta: 2017-10-10
Peržiūros: 111
Kategorija: Renginiai
  Šiandien, spalio 9-ąją, yra minima Pasaulinė pašto diena. Ta proga Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 8a klasės mokiniai dalyvavo ekskursijoje Panevėžio miesto Centriniame pašte. Ekskursija prasidėjo pašto pagrindinėje salėje. Mokiniai buvo supažindinti su pašto istorija ir veikla. Sužinojo, kad pašte dirba klientų aptarnavimo specialistai, laiškininkai, siuntų skirstytojai, pamainų viršininkai ir kt. profesijų žmonės, apžiūrėjo jų darbo vietas. Mokiniams buvo nuosekliai paaiškinta, koks yra ilgas laiško kelias, kaip keliauja pašto siuntos. Ekskursijos metu mokinius vedžiojo po paštą, parodė pašto darbuotojų darbo vietas, jų atliekamą darbą, supažindino apie karjeros galimybes Lietuvos pašte.
Skaityti daugiau.

Penktokai keliauja ...

Paskelbta: 2017-10-09
Peržiūros: 86
Kategorija: Renginiai
  Progimnazijos penktokai lankėsi Šiaulių krašte. Naisiuose gidė supažindino su vietos muziejais: Baltų arena, Baltų žolynų, Baltų dievų skulptūrų, inkilų. Grožėjomės įvairiaspalviais triušiais tvenkinio saloje. Penktokai turėjo galimybę paglostyti garsiuosius Lietuvos žirgus žemaitukus.
Skaityti daugiau.

Mokytojų dienos šventė

Paskelbta: 2017-10-08
Peržiūros: 88
Kategorija: Renginiai
  Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Tą dieną mūsų progimnazijos Mokinių tarybos nariai, padedant ir kitiems mokiniams, labai stengėsi pradžiuginti savo mokytojus. Iš ryto ateinančius į darbą mokytojus pasitiko smagi muzika, mokinių gausūs plojimai. Mokinių tarybos nariai dovanojo mokytojams obuolius, lipdukus su užrašu „Pati (-s) geriausia (-ias) mokytoja (-as)“. Kiekvienas mokytojas buvo fotografuojamas.
Skaityti daugiau.

Kelionė į Kelmę, Tytuvėnus

Paskelbta: 2017-10-05
Peržiūros: 103
Kategorija: Renginiai
  Nors už lango lijo lietus, tačiau nuotaika visų buvo puiki. 3a klasės mokiniai, dalis tėvelių, bei Vestos senelis išsiruošė Žemaitijon. Aplankė Kelmę, kur vyko edukacinės programos „Lietuvių tradiciniai piemenavimo papročiai“, „Indėnų buitis ir žaidimai.“
Skaityti daugiau.

Išvyka į sveiko maisto festivalį Kaune.

Paskelbta: 2017-10-05
Peržiūros: 115
Kategorija: Gamtosauginė veikla

Rugsėjo pabaigoje Pažaislio vienuolyne vyko sveiko maisto šventė‚ Pažaislio dūzgės“..

Todėl Alfonso Lipniūno progimnazijos Projekto „GYVENTI DARANT GERĄ“ dalyviai ir ateitininkai vykome į šventę. Diena buvo labai graži, tiesiog vasariška, pasiekę Kauną pirmiausia dalyvavome Kristaus Prisikėlimo Bazilikoje šv.Mišiose, po to pasivaikščiojome terasoje. Visiems labai patiko vargonų didybė, bažnyčios grožis.
Pažaislyje - teminių stalų konkursas ir degustacija – spalvingiausia šventės dalis

Skaityti daugiau.

Arbatgėris su progimnazijos vadovais

Paskelbta: 2017-10-04
Peržiūros: 128
Kategorija: Renginiai
  Spalio 3 d. 29 antrųjų-aštuntųjų klasių mokinių savivaldos atstovai dalyvavo Arbatgėryje su progimnazijos vadovais. Mokiniai pasidalino džiaugsmais, išsakė rūpesčius, įvardijo problemas ir būdus, kuriais jos sprendžiamos. Vyko diskusija apie progimnazijos mikroklimatą, kaip čia jaučiasi mokiniai ir darbuotojai, kurios veiklos labiausiai suartina mūsų bendruomenę, kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti gerinant emocinę aplinką.
Skaityti daugiau.

Antrokai aplankė Biržų kraštą

Paskelbta: 2017-10-04
Peržiūros: 115
Kategorija: Renginiai
  Šiltą rugsėjo penktadienį 2a klasės bendruomenė patraukė į Biržus. Pirmiausia aplankėme Biržų pilies muziejų. Čia dalyvavome edukacinėje pamokėlėje ,,Susitikim prie žibalinės lempos“. Pamokos metu susipažinome su apšvietimo priemonėmis, ilgus metus tarnavusiomis biržiečių namuose ir naudotomis dar iki elektros atsiradimo. Pamatėme kaip atrodė balanos, žvakės, spingsulės, žibalinės, karbitinės lempos. Pamokos pabaigoje pasigaminome senovinę žvakę. Jai padaryti naudojome bulvę, taukus.
Skaityti daugiau.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 83 84 »

Tvarkaraščiai

Pamokų laikas

1. 8.00    –   8.45
2. 8.55    –   9.40
3. 9.50    –   10.35
4. 10.55  –   11.40
5. 12.00  –   12.45
6. 12.55  –   13.40
7. 13.50  –   14.35

Virtuali kelionė

Mokytojų svetainės