Tarptautinės muzikos dienos koncertas „Padžiazuokim“

Paskelbta: 2018-10-03

Tarptautinė muzikos diena- šventė, vienijanti visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje - muzikos kalba. Ši diena yra nuostabi galimybė nusilenkti gražiai, tauresniai, dvasingai Jos Didenybei MUZIKAI! Tai puiki proga pasveikinti visus muziką kuriančius, ją atliekančius ir, žinoma, jos klausančius - praktiškai mus visus visame pasaulyje.  Juk kaip ten bebūtų - Pasaulis vis tik nuostabus :)

5a klasės išvyka į Šiluvą

Paskelbta: 2018-10-02
Kategorija: Sielovada
  Š.m. rugsėjo 27 dieną pagal krikščioniškų vertybių programą 5a klasė kartu su tikybos mokytoja Zita Mikalauskaite ir klasės auklėtoja Birute Jurėniene išvyko į Šiluvą.

Progimnazijos teatras „Elfai“ pradeda naują kūrybinį sezoną

Paskelbta: 2018-10-01

Paroda „Tau, mano mokykla“

Paskelbta: 2018-10-01
Kategorija: Biblioteka
  Pailgintos darbo dienos grupės mažieji ugdytiniai progimnazijos biblioteką papuošė savo kūrybiniais darbeliais. Parodėlė „Tau, mano mokykla“ pasitiks progimnazijos gimtadienį.

Grupinė energijos įkrovos treniruotė

Paskelbta: 2018-09-28
Kategorija: Gamtosauginė veikla

Rugsėjo 27 d., 17.30 val. progimnazijos SAVIUGDOS KLUBAS pakvietė bendruomenę į GRUPINĘ ENERGIJOS ĮKROVOS TRENIRUOTĘ, kurią vedė sporto klubo „Free Motion“ treneris Vytautas Glemža su trenerių komanda. Treneriai ragino savo kūnu rūpintis kasdien, sportuoti ne madingai, bet protingai. Treniruotės metu mokėmės atpalaiduoti kūno raumenis, naudojome savo kūno bei laisvus svorius, atlikome energijos įkrovos pratimus, sužinojome, kokių pratimų reikia mūsų kūnui. Treniruotės sporto klube vyksta kiekvieną šeštadienį 10.00 val. Treneriai kvietė šią datą pasižymėti prie svarbių ir negailėti skirti laiko sau, savo kūnui ir gerai savijautai.

Europos kalbų diena

Paskelbta: 2018-09-27
  Rugsėjo 26 d. Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko tradicinis Europos kalbų dienos paminėjimas. Prieš pamokas 8a ir 8b klasių mokiniai padarė stendą su įvairių klasių apibendrintais atsakymais į klausimą „Kodėl mokomės užsienio kalbų?“

Šuolis link darnaus gyvenimo stiliaus

1.
2.

Šiandienos visuomenė daug geriau supranta neigiamą žmogaus įtaką aplinkai ir auga suvokimas, jog norint užtikrinti darnų vystymąsi ateityje, žmogui tiesiog būtina darniai gyventi su supančia aplinka. Pastaruoju metu daug dėmesio skiriama atskiro individo vaidmeniui ir tam, kaip kiekvieno žmogaus įvairūs pasirinkimai įtakoja darnų vystymąsi globaliu lygmeniu.

Pamokėlė bibliotekoje 1b klasės mokinukams

Kategorija: Biblioteka
 2018-09-27 bibliotekininkė Daiva Kaliasienė vedė netradicinę pamoką 1b klasės mokinukams „Kur gyvena knygos?". Pirmokai susipažino su biblioteka, jos taisyklėmis, knygų įvairove, sužinojo, ko galima išmokti iš knygų. Naudinga buvo susipažinti su biblioteka, įsitikinti kiek daug yra bibliotekoje knygų, pavartyti, paskaityti, pasirinkti knygą ir sukurti savo knygos viršelį.

Ką žinome apie Europos kalbas?

Paskelbta: 2018-09-26
  Rugsėjo 26 d. Europos kalbų dienos proga 7a ir 7b klasių mokiniai išbandė internetinę viktoriną, kuria galėjo pasitikrinti savo žinias apie mūsų žemyno kalbas. Viktoriną sudarė 7 temos: bendrieji klausimai apie kalbas, ženklai ir rašyba, etimologija, šalys ir kalbos, kalbų šeimos, gestų kalba, įvairūs klausimai.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 111 112 »