Konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I vietos nugalėtojai

Paskelbta: 2017-10-20
Kategorija: Pasiekimai
  2017 m. spalio 19 d. Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje vyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas.

Konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II vietos nugalėtojai

Paskelbta: 2017-10-20
Kategorija: Pasiekimai
  2017 m. spalio 18 d. Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje vyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas.

Pirmoji Savivaldos valanda 2017-2018 mokslo metais

Paskelbta: 2017-10-19
Kategorija: Savivaldos valanda
  2017 m. spalio 18 d. vyko pirmoji 1-4 ir 5-8 klasių Savivaldos valanda. Progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ligita Urbelienė už dalyvavimą įvairiuose konkursuose, varžybose, olimpiadose ne tik mūsų mokykloje, bet ir mieste, Lietuvoje įteikė mokiniams padėkas, diplomus. Direktorė pasidžiaugė mokinių pasiekimais, linkėjo mokiniams aktyviai dalyvauti organizuojamuose konkursuose, olimpiadose, varžybose, sėkmingai atstovauti mūsų progimnaziją. Mokiniams buvo primintos elgesio taisyklės.

Konkursas: Ar jau prabalsavote?

Paskelbta: 2017-10-18
Dėkojame visiems, kurie aktyviai dalyvauja! Balsuoti už Alfonso Lipniūno progimnazija
Konkursas: Ar jau prabalsavote?
Daugiau apie konkursą : http://svietimogidas.lt/konkursas-top-mokyklos-top-mokytojai

Paroda „Ežiukai“

Paskelbta: 2017-10-18
 Mokyklos biblioteką puošia pailgintos darbo dienos grupės ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Ežiukai“, skirta progimnazijos gimtadieniui ir vardo dienai paminėti.

Pažinome Lietuvos saugomas teritorijas

Kategorija: Gamtosauginė veikla
  Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 4b klasės ir “Gamtosauginės mokyklos“ būrelio mokiniai aplankė Vilnių, Saugomų teritorijų Nacionalinį lankytojų centrą. Dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Atrask ir pažink Lietuvos saugomas teritorijas". Įgijo žinių apie saugomas teritorijas. Suprasto, ką ir kodėl reikia saugoti, kodėl gamtosauga žmonijai darosi vis svarbesnė. Ekspozicija – ne tik įdomi turiniu, bet ir stebinanti vizualiais sprendimais. Įėję pasijutome tarsi gamtos apsuptyje: žolynai, paukščiai, žiogai aplinkui, o užvertus galvą – debesys. Gali įsivaizduoti, kad esi pievoje ar miške…

Trečiokų išvyka į siuvyklą

Paskelbta: 2017-10-16
  Jono Mama pakvietė mus į savo darbovietę- siuvyklą. Čia mokiniai susipažino su siuvėjos darbu, apžiūrėjo su kokiais įrankiais dirba. Stebėjo kaip galima pasidaryti norimą modelį, susikirpti iš medžiagos rūbą, susisiūti, išlyginti. Kiekvienam padovanojo servėtėlę, kurioje pats įsisiuvo sagą.

Išvyka į Panevėžio apygardos teismą

Paskelbta: 2017-10-13
  Spalio 12 dieną Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 6b klasės mokiniai vyko į Panevėžio apygardos teismą. Teisme mokiniai susipažino su teismo veikla, aplankė teismo rūmų patalpas: posėdžių sales, teismo archyvą, raštinę. Žiūrėjo edukacinius filmukus apie bylų nagrinėjimą, teisėjo darbą, teismų sistemą mūsų šalyje. Apie sudėtingus teisinius dalykus Teismo pirmininko padėjėja ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Jolita Gudelienė, Civilinių bylų skyriaus pirmininkas Laimantas Misiūnas papasakojo paprastai ir aiškiai. Išvyka buvo įdomi ir naudinga.

Išvyka į Panevėžio Gyvūnų globos draugiją

Paskelbta: 2017-10-13
  2017 m. spalio 10 d. (antradienį) 5a ir 5b klasių mokiniai kartu su pradinių klasių mokytoja Elena Oldenburg ir socialine pedagoge Vaida Imbrasiene vyko į Panevėžio Gyvūnų globos draugiją. Šios išvykos metu buvo nuvešta Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos bendruomenės surinkta parama gyvūnams (šuniukams ir kačiukams). Gyvūnų globos draugijos savanorė buvo labai dėkinga ir nustebinta gausiai gauta parama. Penktokai praleido šiek tiek laiko Gyvūnų globos prieglaudoje. Tas laikas suteikė daug emocijų: ašarų, liudesio ir gailesčio benamiams šuniukams ir kačiukams. Mylėkime, saugokime, globokime savo mažuosius augintinius, o esant galimybei Panevėžio Gyvūnų globos draugijos augintiniai visada laukia naujų, draugiškų, rūpestingų šeimininkų.

Vaikų klubas „Bendraminčiai“ Sveikatingumo centre „Impuls“

Paskelbta: 2017-10-13
  2017 m. spalio 6 d. (penktadienį) Vaikų klubas „Bendraminčiai“ vykdydami Neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektą „Mes prieš, o TU? 2017” vyko į Sveikatingumo centrą “Impuls”. Čia mokiniai stiprino sveikatą, tobulino plaukimo įgūdžius, grūdinosi, bendravo, smagiai praleido penktadienio popietę “Bendraminčių” būryje.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 83 84 »