Progimnazijos dovana aktyviausiems ir gabiems mokiniams

Paskelbta: 2017-05-29
  Gegužės 26 d., penktadienį, 45 mūsų progimnazijos 2-8 klasių mokiniai aplankė sostinę Vilnių. Tai buvo progimnazijos dovana aktyviausiems ir gabiems mokiniams – tiems, kurie aktyviai ir noriai dalyvauja įvairiose progimnazijos veiklose, renginiuose, garsina progimnazijos vardą mieste ir šalyje. Mokinius lydėjo socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė, muzikos mokytoja Loreta Palavenienė ir vokiečių k. mokytoja Dainora Raudienė.

Progimnazijos šeimų sporto šventė „Linksmosios žaidynės“

Paskelbta: 2017-05-26
  Mokykla ir namai yra du svarbiausi vaikų pasauliai, kurie tarpusavyje turi sietis. Tik drauge siekiant bendrų tikslų, galima tikėtis geriausių rezultatų. Šeimų sporto šventė tapo dar viena gražia progimnazijos tradicija. Kuri suvienija ir būrin sukviečia visus. Šventėje tėveliai turėjo galimybę kartu su savo vaiku ne tik pasivaržyti, bet ir patirti daug gerų emocijų. Kūno kultūros mokytojai dalyviams parengė įvairių linksmųjų estafečių, žaidimų.

Tradicinės Gegužinės pamaldos kunigo Alfonso Lipniūno gimtinėje

Kategorija: Sielovada
  Naminė duona, kunigo palaiminimas, daina, rankos paspaudimas – tai akimirkos gražaus susibūrimo, kuris tradiciniu jau yra tapęs ir Alfonso Lipniūno progimnazijai, ir Talkonių, Jurgėnų bei Pumpėnų bendruomenėms, kurios maloniai pasitinka progimnazijos mokytojus bei mokinius visiems brangioje vietoje – kunigo Alfonso Lipniūno gimtinėje.

Spektaklis „Nykštukas ir snieguolės“

Paskelbta: 2017-05-26
„Teatras – tai poezija, iškilusi iš knygos puslapių ir įgijusi kūną“ Federico García Lorca

Progimnazijos teatras „Nykštukai“ žiūrovams padovanojo spektaklį „Nykštukas ir snieguolės“. Tai atvirkštinė pasaka brolių Grimų pasakai „Snieguolė ir septyni nykštukai“. Teatras – tai vieta, kur pasakos atgyja. Kaip ir visose pasakose, taip ir šioje pasakoje stebuklų buvo daug.

Sudie, pradine, tave gražiausiais žodžiais pavadinę

Danguole. Nr. 1

Nominacijų „Progimnazijos garbė 2017“ ir „Metų mokinys 2017” įteikimas progimnazijoje

Paskelbta: 2017-05-24
  Gegužės 23 dienos popietę į tradicinę Nominacijų „Progimnazijos garbė 2017“ ir „Metų mokinys 2017” įteikimo ceremoniją susirinko visa progimnazijos bendruomenė. Direktorė Vilma Petrulevičienė padėkojo klasių vadovams, mokytojams, mokiniams, tėveliams ir klasių bendruomenėms, teikusiems kandidatūras Nominacijų apdovanojimams.

Tai bent Šeimų protų kovos

Paskelbta: 2017-05-24
  Gegužės 22 d., pirmadienio, vakarą progimnazijos bendruomenę sukvietė pirmasis Šeimadienio renginys – Šeimų protų kovos. Tai buvo jau penktasis – jubiliejinis – Šeimų protų mūšis! Pirmas toks renginys mūsų progimnazijoje vyko 2012 metais, jame dalyvavo 13 šeimų. 2013 metais dalyvavo 11 šeimų. 2015 metais susirungė 23 šeimos, 2016 metais – net 32 šeimos, o šiemet – 17 šeimų! Ypač smagu, kad kai kurie dalyviai tokiame renginyje dalyvavo ne pirmą kartą. Labai džiaugiamės, kad šis Šeimos savaitės renginys – smagi intelektuali pramoga – sukelia tokį didelį susidomėjimą. Dėkojame šeimoms už geranoriškumą, drąsą ir norą bendradarbiauti su mokykla. Juk mokykla – tai ne pastatas, tai mokinių, jų tėvelių ir mokytojų bendruomenė.

Įspūdinga kelionė į Trakus ir Kernavę

Paskelbta: 2017-05-24
  Gegužės 23 d. mūsų progimnazijos 2b klasės mokiniai aplankė senąsias Lietuvos sostines – Trakus ir Kernavę. Trakuose grožėjomės didinga pilimi, prabangiais senoviniais baldais, indais ir rūbais. Apžiūrėjome pinigų kolekcijas, karių aprangą ir ginkluotę. Pilies kiemelyje mokiniai nepabūgo įlįsti į kalinio narvą, įkišti galvą bei rankas į kankinimui skirtą įrenginį.

Mugė „Įsigyk pigiau“

Paskelbta: 2017-05-19

Mugė „Įsigyk pigiau“

Š.m. birželio 6 dieną nuo 17.30 iki 19.00 val. vyks mokyklinių uniformų ir ugdymo priemonių mugė „Įsigyk pigiau“. Jos metu galėsite pirkti, parduoti, dovanoti mokyklinę uniformą ir jos priedus, ugdymo priemones: žemėlapius, uždavinynus.

kids
Progimnazijos taryba

Būsimųjų penktokų ir jų tėvelių susitikimas su mokytojais

Paskelbta: 2017-05-18
  Gegužės 16 d. mūsų progimnazijoje vyko būsimųjų penktokų ir jų tėvelių susitikimas su būsimais mokytojais.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 75 76 »