Susitikimas su miesto gimnazijų ir profesinių mokyklų atstovais

Paskelbta: 2018-01-09
  Antradienio vakarą progimnazijos aštuntokai ir jų tėveliai rinkosi mokyklos aktų salėje, kur jų laukė susitikimas su 5-osios, J. Balčikonio, „Minties“, J. Miltinio gimnazijų, Profesinio rengimo centro atstovais. Mokinius ir jų tėvelius neramina klausimas, kur mokytis toliau, kurią ugdymo įstaigą pasirinkti. Mokiniai išklausė informaciją apie mokyklas, jų teikiamas mokymosi galimybes, tradicijas, neformaliojo švietimo veiklas.

Dar smagiau žaisti per pertrauką

Paskelbta: 2018-01-09
  Alfonso Lipniūno progimnazijos 3a klasės mokinio Igno Breskaus tėveliai padovanojo klasei stalo žaidimą „Futbolas“. Mokiniai juo smagiai žaidžia pertraukų metu. Kol vieni dalyviai, kiti sirgaliai, paskui keičiasi vaidmenimis. Mokiniai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir mokosi gražiai bendrauti. Svarbiausia, ne tik laimėti, bet ir pralaimėti.

Angelų klubo nariai 2017

Paskelbta: 2018-01-04

Projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2017“

Paskelbta: 2018-01-03
  Proginmazijos antrų klasių 52 mokiniai nuo spalio mėnesio iki kalėdinių atostogų kūno kultūros pamokas turėjo Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos baseine. Visiems mokiniams mokytis plaukti labai patiko. Mokiniai atliko įvairius kvėpavimo, slinkimo pratimus. Pirmosiomis pamokomis visi mokiniai ant rankų turėjo sparnelius.

Kviečiame į susitikimą

Paskelbta: 2017-12-29
SDAS
Sausio 9 d. (antradienį) 18.00 val. progimnazijos Aktų salėje vyks mūsų progimnazijos 8 klasių mokinių ir jų tėvelių susitikimas su miesto gimnazijų ir profesinių mokyklų atstovais.

Kalėdinė dvasia

Paskelbta: 2017-12-24
  Artėjant laukiamiausiai metų šventei – Šv. Kalėdoms Alfonso Lipniūno progimnazijos teatras „Elfai“ visą bendruomenę pakvietė į tradicinį susibūrimo, pabuvimo kartu vakarą – kalėdinį gerumo spektaklį „Stebuklo belaukiant“, pastatytą pagal Samuilo Maršako pasaką „Katės namai“. Progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė, pasveikinusi žibintų Šviesos keliu susirinkusius į aktų salę, padėkojo bendruomenei už susitelkimą, o aktyviausiems jos nariams, rėmėjams įteikė padėkos raštus (Dianai Banienei, Vilmai Šidlauskaitei, Onai Breskuvienei, Jurgitai Zamalytei, Liudmilai Aleyliunienei, Ritai Kazokienei, Jonui Piragiui, Daivai ir Artiomui Laskovams, Linai Būtėnaitei, Inai Būtėnienei, Steponui Aleliūnui). Sveikinimo žodį tarė Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM, Seimo narys Povilas Urbšys bei Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė. Svečiai džiaugėsi kalėdine dvasia ir ta gerų darbų viltimi, kuri kiekvieną sustiprina, įkvepia, paskatina.

Teatras gydo sielas

Paskelbta: 2017-12-22
  Progimnazijos tradicija statyti adventinius spektaklius gyvuoja jau ketverius metus ir džiugina žiūrovų širdis. Šiais metais aktoriai parengė spektaklį „Stebuklo belaukiant“. Spektaklyje dominuoja Samujilo Maršako pasaka „Katės namai“. Šią pasaką skaitė, skaito ir ja žavisi visi. Tai paprasta, smagi ir spalvinga istorija apie vieną išpuikusią šeimynėlę, per savo turtus ir pasipūtimą pamiršusią svarbiausią dalyką – širdies gerumą, nuoširdumą, dorumą, draugystę, amžinąsias vertybes. Ši pamokanti istorija primena, kad nevalia žeminti ir skriausti vargšų, benamių ar našlaičių, nes nežinia, kada pačiam gali tekti jų dalia.

Baigėsi kalėdinė labdaros akcija „ištieskime gerumui ranką“

Paskelbta: 2017-12-21
BAIGĖSI KALĖDINĖ LABDAROS AKCIJA
„IŠTIESKIME GERUMUI RANKĄ“

Angelas

Švietimo ir mokslo ministerijos sveikinimas

Paskelbta: 2017-12-21

Į nuotykių pasaulį su haskiais

Paskelbta: 2017-12-20
  Gruodžio 20 d. 3b klasės mokiniai dalyvavo Kalėdinėje edukacijoje su haskiais „Nuotykių akademijoje“, Vievio sen. Žalgirio kaime. Ten, miško apsuptyje, mokiniai susipažino su haskių veislės šunimis. Išgirdo visų šuniukų vardus, bandė juos įsiminti ir pakartoti. Sužinojo, kaip šunys kinkomi į ratelius ar roges.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 91 92 »