Ateitininkų susitikimas Krakėse

Paskelbta: 2018-06-01
Kategorija: Sielovada
  Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos Alfonso Lipniūno kuopos ateitininkai jau keli metai bendrauja su Kėdainių rajono Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos Reginos Prottman ateitininkų kuopa.

„Mažieji Jėzaus draugai“

Paskelbta: 2018-06-01
Kategorija: Sielovada
  Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos „Mažieji Jėzaus draugai“ – mažieji ateitininkai per mokslo metus ne kartą aplankė mažuosius draugus katalikiškame vaikų darželyje „Gintarėlis“. Susitikimo popietės visiems suteikia daug džiaugsmo, žaidimų patirties , naujų draugų ir laimingų akimirkų.

„Progimnazijos garbė 2018“ ir „Metų mokinys 2018“

Paskelbta: 2018-05-30

Kiekvieną pavasarį , gegužei baigiantis, mūsų progimnazijoje vyksta šventė – ,, Progimnazijos garbės“ ir „Metų mokinio“ nominacijų įteikimas. Apdovanojami 1-8 klasių pažangiausieji, aktyviausieji, geriausieji. Gegužės 28 dienos popietę į Nominacijų įteikimo ceremoniją susirinko visa progimnazijos bendruomenė: mokiniai, mokytojai, tėveliai.

Progimnazijos komanda laimėjo III vietą

Kategorija: Pasiekimai
  Gegužės 21 d. Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje vyko tarpmokyklinis 7 – 8 klasių berniukų futbolo turnyras, skirtas Europos dienai paminėti. Mūsų progimnazijos komanda laimėjo III vietą. Sveikiname žaidėjus: R. Karalių, D. Kirvelį, H. Ismailovą, R. Jukną, L Gvozdą, E. Avižą ir jų trenerį kūno kultūros mokytoją V. Jocių.

Seksualinę prievartą vaikai dažniau patiria iš pažįstamų žmonių

Paramos vaikams centras

Įvairaus amžiaus vaikai atostogaudami stovyklose, pas giminaičius, senelius ar draugus, neretai atsiduria situacijose, kai kyla grėsmė tapti seksualinės prievartos aukomis arba yra seksualiai išnaudojami. Kaip tėvams ir mokytojams pasikalbėti su vaikais, kad jie atpažintų pavojingas situacijas tiek internete, tiek realiame pasaulyje?

Aktyviausių 3-8 klasių mokinių išvyka

Paskelbta: 2018-05-29
  Gegužės 25 d. trisdešimt trys aktyviausi 3-8 klasių mokiniai aplankė nuostabų Biržų kraštą. Šią išvyką mokiniams dovanojo progimnazijos administracija, dėkodama už aktyvų dalyvavimą įvairiose veiklose ir progimnazijos vardo garsinimą. Mokiniai aplankė puikiai restauruotą ir sutvarkytą Biržų pilį, susidomėję klausėsi gidės pasakojimo apie Biržų krašto istoriją, apie vietinių kovas su švedais ir kitas įdomybes.

Ekskursija į Šiaulius

Paskelbta: 2018-05-27
 Progimnazijos antrokai nekantravo, labai laukė ekskursijos į Šiaulius. Pirmiausia aplankėme dviračių muziejų. Ten pamatėme daug nematytų dviračių. Įdomu buvo išklausyti ekskursijos vadovo pasakojimą apie keliones dviračiais, apie panevėžiečių dviratininkių pasiekimus dviračių treko varžybose.

Karinės ir sportinės varžytuvės „Kareiviška košė“

Paskelbta: 2018-05-24
  2018 m. gegužės 22 d. progimnazijos sporto salėje vyko „ŠEIMADIENIO 2018“ paskutinis renginys Karinės ir sportinės varžytuvės „Kareiviška košė“. Šioje šventėje dalyvavo Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės savanoriai ir Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės Štabo ir aptarnavimo kuopos kariai.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 105 106 »