Socialinis projektas „Tu - ne vienas“

www.tunevienas.lt

Nežinai, kaip pasielgti? Turi keblų klausimą? Kamuoja abejonės, stresas ar problemos santykiuose?
Klausk psichologo! www.TUNEVIENAS.LT

Progimnazija šventė gimtadienį

Paskelbta: 2017-10-26

Kiekvienos mokyklos istorija susideda iš daugelio mažesnių istorijų, kurias rašė ir teberašo buvę bei esami mokiniai ir mokytojai, mokinių tėveliai, visa progimnazijos bendruomenė.

LAKD spalio 27 d. paskelbė Atšvaitų diena

Paskelbta: 2017-10-26
  Svarbiausia žinutė visuomenei – Nešiokite atšvaitus. Nešiokite juos teisingai. Atšvaitai būtini einant tamsoje, lyjant, esant rūkui ar apniukusią dieną. Teisingai nešiojančius atšvaitus žmones vairuotojai pastebi iš toliau ir turi laiko pristabdyti mašiną ar sustoti. Žmogų be atšvaito geru oru vairuotojai pamato iš 50 m. atstumo (o sustojimo kelias, važiuojant sausa kelio danga 90 km/h greičius yra 70 m.). Žmogus su atšvaitu matomas apie 150 m. atstumu.

Pirmokų krikštynos „Viskas vieną kartą būna pirmą kartą“

Paskelbta: 2017-10-25
  Nepakrikštytas pirmokas - nepilnateisis mokyklos narys. 5b klasės mokiniai ir 5b klasės auklėtoja Skaidrė Zavadskienė, norėdami priimti pirmokėlius į visų mokinių gretas, surengė jiems krikštynas.

Įvyko pirmieji Olweus programos mokymai

Paskelbta: 2017-10-25
  Mokymų ir supervizijų grupių (MSG) vadovai, mokinių ir tėvelių atstovai susirinko į pirmuosius Olweus programos mokymus

Mokinių aktyvo susitikimas su LMS Panevėžio skyriaus atstove

Paskelbta: 2017-10-24
  Spalio 23 d. progimnazijos Mokinių tarybos nariai ir 5-8 klasių seniūnai bei jų pavaduotojai susitikimo su Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro pirmininke Aurėja Bobelyte (iš Juozo Balčikonio gimnazijos). Ji papasakojo apie šios moksleivių savivaldų organizacijos tikslus, atliekamas veiklas. MSIC pirmininkė domėjosi, kaip veikia mūsų progimnazijos Mokinių taryba, kokius renginius organizuoja, kokias problemas sprendžia. Ji pakvietė mūsų progimnazijos Mokinių tarybą tapti Lietuvos moksleivių sąjungos nariais.

Progimnazija dalyvavo 4-jame solidarumo bėgime

Paskelbta: 2017-10-24
  Spalio 20 d., penktadienį, progimnazijos bendruomenė, šviečiant rudeniškai saulutei, aktyviai įsijungė į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ paskelbtą iniciatyvą – IV-ąjį solidarumo bėgimą, kurio metu buvo renkamos aukos: pasaulinės organizacijos „Save the Children“ pozityviosios tėvystės programai pritaikyti Lietuvoje; paruošti lektorius dirbti su programa ir vesti mokymus; visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrų socialinių darbuotojų, kurie ves pozityviosios tėvystės mokymus VDC lankančių vaikų tėvams ir kitiems bendruomenės nariams, mokymams, medicinos punktui Chikabuke bendruomenės pradinėje mokykloje Zambijoje įrengti. Šios akcijos iniciatoriai mūsų progimnazijoje buvo Mokinių taryba ir socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė.

8b ir 1b klasės mokinių integruota pamoka „Kunigas Alfonsas Lipniūnas“

Paskelbta: 2017-10-23
  Rugsėjo pirmąją 1b klasės mokinukai jautėsi saugūs, nes į klasę juos palydėjo patys vyriausi progimnazijoje 8b klasės mokiniai ir jų auklėtoja Asta Lopato. Aštuntokai pirmokus palydėjo į klasę, palinkėjo atradimo džiaugsmo, puikių pasiekimų, padovanojo pirmuosius sąsiuvinukus.

Edukacinė išvyka į Dailės galeriją

Paskelbta: 2017-10-23
  3a klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Nerutė Čiukšienė: keramikos tekstilė. Dekoratyvinis ažūrinės keramikos puodukas su gyvūno figūrėle.“

Žaidimas Misija – Laisvės kelionė

Žaidimas Misija – Laisvės kelionė

Jau devintą mėnesį mūsų progimnazijos Dainavimo studijos mokiniai labai aktyviai įsitraukė ir dalyvauja visose valstybės pažinimo centro organizuojamose žaidimo „Laisvės kelionė“ misijose.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 83 84 »