14-ta žalioji vėliava

Paskelbta: 2018-05-18
  Alfonso Lipniūno progimnazija jau keturioliktą kartą apdovanota Žaliąja vėliava ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatu! Žaliosios vėliavos apdovanojimas – tai aukščiausias tarptautinis apdovanojimas už gamtosauginę veiklą. Smagu, kad mūsų darbai įvertinti! Mes ir toliau imsimės naujų darbų, nes Žalioji vėliava suteikiama tik vieneriems metams. Bet svarbiausia, kad mes suprantame, kaip svarbu saugoti mūsų Žemę!

Dalyvavome aplinkosaugos ministerijos inicijuojamame projekte „Misija:nulis“ – individualaus co2 pėdsako mažinimo ir savo įpročių stebėjimo eksperimente

Paskelbta: 2018-05-17
 Progimnazijos mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai gegužės16 dieną dalyvavavo socialinėje akcijoje „Misija:nulis. Susipažino su aktualia informacija apie oro ir aplinkos taršą bei kiekvienam svarbų ir tvarų energijos vartojimą, apie kasdien vartojamų produktų, transporto, netvarių elektros prietaisų žalą, naudojamų cheminių medžiagų savybes, jų poveikį žmogui ir aplinkai, cheminių medžiagų elgseną gamtoje, aptarė aplinkos apsaugos ir taršos problemas, sužinojo apie 60 dienų eksperimentą. Susitikimą vedė „ Žali.LT“ projektų vadovė, šių metų „Mes Darom" akcijos organizatorė, projekto „Misija:nulis“ vadovė Austė Juozapaitytė.

Tai bent šeimų protų kovos

Paskelbta: 2018-05-16
  Gegužės 15 d., antradienio vakarą progimnazijos bendruomenę sukvietė antrasis Šeimadienio renginys – Šeimų protų kovos, kurios jau tapo gražia mūsų progimnazijos tradicija. Tai buvo jau šeštasis Šeimų protų mūšis! Pirmas toks renginys mūsų progimnazijoje vyko 2012 metais, jame dalyvavo 13 šeimų. 2013 metais dalyvavo 11 šeimų. 2015 metais susirungė 23 šeimos, 2016 metais – net 32 šeimos, 2017 metais – 17 šeimų, o šiemet – 16 šeimų! Ypač smagu, kad kai kurie dalyviai tokiame renginyje dalyvavo ne pirmą kartą. Labai džiaugiamės, kad šis Šeimos savaitės renginys – smagi intelektuali pramoga – sukelia tokį didelį susidomėjimą. Dėkojame šeimoms už geranoriškumą, drąsą ir norą bendradarbiauti su mokykla. Juk mokykla – tai ne pastatas, tai mokinių, jų tėvelių ir mokytojų bendruomenė.

Įspūdinga edukacinė kelionė į Vilnių

Paskelbta: 2018-05-16
  Gegužės 15 dieną 3a ir 3b klasių mokiniai buvo pažintinėje ekskursijoje Vilniuje, kurioje praplėtė istorines žinias, grožėjosi gražiausiais sostinės vaizdais.

„Atrask ES Lietuvoje“

Paskelbta: 2018-05-15
  Gegužės 15 d. mūsų progimnazijos 7 – 8 kl. mokinių komanda dalyvavo Panevėžio regiono protų mūšyje „Atrask ES Lietuvoje“. Į „Žemynos“ progimnaziją atvyko septynios komandos iš Rokiškio, Anykščių, Panevėžio. Pristatėme namų darbą „Mano (Klaipėdos g.) mikrorajonas ir ES“. Ruošiantis konkursui teko pasidomėti Europos Sąjungos kūrimo istorija, institucijomis, investicijomis ir jų teikiama nauda versle, kultūroje, aplinkosaugoje ir kitose srityse. Mūsų komanda protų mūšyje laimėjo 4 – ąją vietą.

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)

Paskelbta: 2018-05-15

ES paramos logo

E-Twinning projektas „Spring and Easter habits“

Kategorija: Pasiekimai
 Alfonso Lipniūno progimnazijos 7a-8bkl. mokiniai kovo – balandžio mėnesį dalyvavo bei virtualiai bendravo tarptautiniame e-Twinning projekte „Spring and Easter habits“.

„Neieškok žodžio kišenėje“

Paskelbta: 2018-05-14
  Praėjusį ketvirtadienį, gegužės 10 dieną, 2b klasės mokinukai dalyvavo viktorinoje miesto Šiaurinėje bibliotekoje „Neieškok žodžio kišenėje“, kuri buvo skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir spaudos atgavimo, kalbos bei knygos dienai paminėti. Ten susitiko su Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos antrokais. Bibliotekos darbuotojos parengė puikią viktoriną „Neieškok žodžio kišenėje“. Antrokėliai turėjo pasukti galveles, kad atsakytų į gana sunkius klausimus. Pasibaigus viktorinai ir apibendrinus rezultatus, abi komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais.

Konkurso „Sveikiname Lietuvą“ apdovanojimai

Paskelbta: 2018-05-14
  2018 m. gegužės 10 dieną 6b klasės mokinės Kornelija Dimbelytė, Kamilė Gvergždytė, 7a klasės mokinės Dovilė Mikėnaitė, Šarūnė Bublytė ir socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė dalyvavo Panevėžio miesto „Šiaurės bibliotekoje“ organizuotame renginyje, Lietuvių kalbos viktorinoje „Neieškok žodžio kišenėje“.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 103 104 »