Vaikų vasaros poilsio stovyklos „Šypsomės vasarai“ II pamainos dienas prisiminus

Paskelbta: 2017-06-23
  1-4 klasių 25 mokiniai stovyklavo birželio 13- 19 dienomis. Vadovaudamiesi stovyklautojų šūkiu „Stebiu grožį, skleidžiu gerumą“, daug keliavome, stebėjome, fiksavome, rinkome, kūrėme, draugavome ir bendradarbiavome.

Progimnazijos bendruomenės piligriminė kelionė

Paskelbta: 2017-06-22
Kategorija: Sielovada
  Progimnazijos bendruomenės piligriminė kelionė į Kaišiadorių katedrą, aplankant arkivyskupo Teofiliaus Matulionio kriptą, Birštono sakralinį muziejų, dalyvaujant rekolekcijose.

Baigėsi 1-5 klasių mokinių poilsio dienos stovyklos „Smagu kartu“ II-oji pamaina

Paskelbta: 2017-06-21
  1-5 kl. mokinių dienos stovyklos „Smagu kartu“ II pamainoje birželio 13-19 d. stovyklavo 25 mokiniai. Šios penkios dienos prabėgo kaip viena akimirka, nes buvo pilnos įvairių veiklų ir smagių įspūdžių.

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo Devintinių procesijoje

Paskelbta: 2017-06-19

XII šokių festivalis „Draugystės tiltas – 2017“

Paskelbta: 2017-06-15
  Birželio 9-11 d. progimnazijos linijinių šokių grupė „WAU“ su šaunia palaikymo komanda išsiruošė į Palangą. 4-7 klasių šokėjos jau ne pirmus metus dalyvauja tarptautiniame linedance šokių festivalyje „Draugystės tiltas 2017“. Į dvyliktą šokių festivalį šiais metais susirinko per 80 kolektyvų ir net daugiau nei 1500 šokėjų iš Lietuvos, Latvijos ir Norvegijos. Šeštadienio rytas prasidėjo pasisveikinimu su saule prie jūros festivalio šokiais. Vidurdienį prasidėjo nuotaikingas ir labai smagus linijinių šokių festivalis nuo pat J. Basanavičiaus gatvės pradžios iki tilto. Čia visi Lietuvos miestų ir miestelių bei užsienio šalių kolektyvai drauge kvietė smalsauti, žiūrėti, judėti, klausytis, šypsotis, džiaugtis, atsipalaiduoti ir prisijungti šokti. Šokių repertuarą sudarė 14 įvairaus stiliaus muzikos ir šokių žingsnelių. O linijinių šokių vakarą vainikavo paskutinis šokėjų ir svečių susitikimas Palangos sporto arenoje, kurio metu netrūko smagių akimirkų, šokant šokius pagal gyvo garso koncerto metu atliekamas Žilvino Žvagulio dainas. Kas gali būti geriau už grakštų judesį, skambią muziką, šiltas šypsenas, puikų orą ir fantastišką nuotaiką vienoje vietoje kartu?

Birželio 2 dieną vyko smagi ir laukta mokslo metų pabaigos šventė

Paskelbta: 2017-06-14
  Birželio 2 dieną vyko smagi ir laukta mokslo metų pabaigos šventė. Šventiškai išpuoštos progimnazijos erdvės virto oro uostu, o aktų salė – lėktuvu. Septintokai tapo įgulos nariais.

Projektas „Moksleiviai į Vyriausybę“ kviečia spręsti jaunimo emigracijos problemas

Paskelbta: 2017-06-13
  Kol jaunoji Lietuvos karta dar visiškai nepaniro į ilgųjų vasaros atostogų sūkurį, LR Vyriausybės kanceliarija kviečia moksleivius registruotis į rugpjūtį vyksiantį projektą „Moksleiviai į Vyriausybę“, kuris šiemet kvies spręsti jaunimo emigracijos problemas.

Baigėsi 1-5 klasių mokinių poilsio dienos stovyklos „Smagu kartu“ I-oji pamaina

Paskelbta: 2017-06-11
  1-5 kl. mokinių dienos stovyklos „Smagu kartu“ I pamainoje birželio 2-8 d. stovyklavo 25 mokiniai. Šios penkios dienos prabėgo labai greitai, nes buvo smagios, turiningos ir pilnos veiklos. Pirmąją dieną susipažinome, sutarėme dėl bendrų elgesio taisyklių, žaidėme linksmus žaidimus, kieme kreidutėmis piešėme mūsų smagią vasarą. Mokytojas Alminas Raišelis paaiškino, kaip saugiai elgtis vasarą, ką daryti susižeidus. Paskui dalyvavome 6-8 klasių mokinių mokslo metų užbaigimo šventėje. Po pietų pėsčiomis pasivaikščiojome po miestą, aplankėme paminklą „Liūdinti žydų motina“. Mokytoja Dainora papasakojo, kad šis paminklas primena visiems liūdną žydų tautos istoriją II pasaulinio karo metais. Paskui apžiūrėjome ypatingą medį – Raktų uosį, esantį vos ne miesto centre, tačiau daug kas apie jį nebuvo žinoję.

„Šypsomės vasarai“ stovyklautojai- specialiojoje mokykloje

Paskelbta: 2017-06-09
  1-4 klasių mokinių vasaros poilsio dienos stovyklos „Šypsomės vasarai“ nariai savo stovyklos uždarymo dieną dar suspėjo aplankyti miesto specialiosios mokyklos- daugiafunkcio centro vaikus ir dalyvavo renginyje „Džiaugtis norime visi“. Padedant šios mokyklos judesio korekcijos mokytojams Marijai Petrutienei, Laimai Steponavičienei, Viktorui Loskutovui vaikai kartu žaidė, lenktyniavo, krykštavo, draugiškai bendravo. Iš tiesų visi kartu džiaugėmės.

Stovyklos „Šypsomės vasarai“ dalyviai Krekenavos regioniniame parke

Paskelbta: 2017-06-09
  Stovyklos „Šypsomės vasarai“ dalyviai apsilankė Krekenavos regioniniame parke bei dalyvavo edukacinėje programoje ,,Pojūčių takas". Padedami vadovo Tomo, vaikai mokėsi labai susikaupti, kad galėtų pajusti, išgirsti, pastebėti, paragauti žolelių arbatos. Stovyklautojai išvyka liko patenkinti.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 75 76 »