5a klasė susipažino su kino centru „Garsas“

Paskelbta: 2018-06-14
  Birželio 13 d. mūsų progimnazijoje vyko ugdymo diena „Kultūros diena“. 5a kl. mokiniai tą dieną lankėsi kino centre „Garsas“. Tai vienas iš mūsų miesto kultūros židinių. Kino centro darbuotoja edukatorė papasakojo apie šio centro veiklą, parodė kino operatoriaus darbo vietą, didžiąją ir mažąją sales ir kt. patalpas. Ji taip pat pakvietė mokinius atvykti čia vasarą pažiūrėti įdomių filmų ir dalyvauti įvairiuose kituose renginiuose. Pažintis su kino centru „Garsas“ buvo smagi, įdomi ir turininga.

Vasaros poilsio stovyklos „Vėl šypsomės vasarai“ išvyka

Paskelbta: 2018-06-14
  Birželio 13 d. 1- 4 klasių vasaros poilsio stovyklos „Vėl šypsomės vasarai“ stovyklautojai apsilankė Smilgių etnografinėje sodyboje. Šiltai sutikti, daug sužinojo apie senąją sodybą, jos pastatų paskirtį, žmonių buitį ir gyvenimą senovėje. Žaidė muzikinius, piemenėlių žaidimus, buvo pavaišinti kiaušiniene. Išvyka liko labai patenkinti.

Pradinės mokyklos baigimo šventė „Sudie, pradine“

Paskelbta: 2018-06-14
  Kaip greit bėga laikas... Čia nuaidi rugsėjo pirmosios skambutis, čia jis skelbia mokslo metų pabaigą. Tik atrodo neseniai ketvirtokai nedrąsūs, įsikibę į mamyčių rankas, atėjo į pirmą klasę, o jau baigė pirmąjį mokslo etapą — pradinę mokyklą.

Vaikų vasaros poilsio stovykla „Vėl šypsomės vasarai“ II pamaina

Paskelbta: 2018-06-13
 Birželio 11 d. Vėl suklego naujos pamainos vaikų balsai. Mokyklos stadione su mokytojo Valmanto pagalba išsiskleidė skėčių kupolai, buvo rungtyniaujama estafetėse, žaidžiami linksmieji žaidimai, krykštaujama po „lietučiu“.

Penktokai aplankė Kauną

Paskelbta: 2018-06-12
  Birželio 8 d. 5a ir 5a kl. mokiniai dalyvavo išvykoje į Kauną. Šiame mieste galima pamatyti daug įdomių vietų ir objektų. Šį kartą penktokai aplankė nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų. Gidės pasakojimas padėjo geriau suprasti šio dailininko paveikslus. Dauguma penktokų tikrai buvo sužavėti. Paskui mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje – kūrė „čiurlionišką“ koliažą. Išradingi tie mūsų penktokai ir tikrai talentingi!

Vasaros poilsio stovykloje „Vėl šypsomės vasarai“

Paskelbta: 2018-06-11
  Nuo birželio 4 dienos 1-4 klasių mokiniai poilsiauja vaikų vasaros poilsio stovykloje „Vėl šypsomės vasarai“. Atidarymo dieną mokyklos stadione vaikai įsikūrė „Skėčių miestelį“, žaidė linksmus žaidimus, sportavo.

Baigėsi stovyklos „Draugystės ratas“ I-oji pamaina

Paskelbta: 2018-06-11
  Nuo pat ankstyvo ryto birželio 4 dieną linksmi ir gerai nusiteikę į Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnaziją rinkosi 1 – 4 klasių mokinukai. Ne, ne į pamokas, o į penkių dienų Lietuvių Katalikų Religinės Šalpos fondo finansuojamą vaikų vasaros poilsio dieninę stovyklą „Draugystės ratas“.

Edukacinė išvyka į Kauną

Paskelbta: 2018-06-09
Kategorija: Sielovada
  Birželio 7 dieną 6ab klasės mokiniai ir ateitininkai vyko į edukacinę kelionę į Kauną. Lankėmės Kauno kunigų seminarijoje. Klierikas Normundas Figurinas pasakojo apie studijas, dienotvarkę, laisvalaikį. Pasimeldėme Kauno Švč. Trejybės bažnyčioje. Aplankėme Šv. Jurgio Kankinio bažnyčią.

„Olimpinė diena“

Paskelbta: 2018-06-06
  Šių m.birželio 1d. Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko „Olimpinė diena“. Mokiniai buvo supažindinti ir patys galėjo išbandyti šiose sporto šakose: imtynės, boksas, kikboksas, BMX dviračių sportas, karate, dviračių sportas ir rankinis. 5-6 klasės žaidė kvadratą ir futbolą, o 7-8 klasės žaidė tinklinį ir futbolą. Olimpinės dienos įspūdžiai

Neigiamų socalinių veiksnių prevencijos projekto „Mes prieš, o Tu? 2018” veiklos

Paskelbta: 2018-06-05
  Vykdant Neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektą „Mes prieš, o Tu? 2018” 2018 m. balandžio 20 d. ir 2018 m. birželio 1 d. buvo organizuoti žygiai dviračiais į Berčiūnus. Šių žygių metu rinkome šiukšles Berčiūnų miške, vykdėme akciją „Darom 2018”, tvarkėme aplinką, susipažinome su Berčiūnų miško neatrastais takeliais, kūrenome draugystės laužą, pietavome prie bendro vaišių stalo, bendravome, tyrinėjome gamtą, smagiai leidome laiką draugų būryje. Žygiuose dalyvavo 4b, 5a, 5b, 7a, 7b klasių mokiniai. Į žygius mus lydėjo technologijų mokytojas Alminas Raišelis, pradinių klasių mokytoja Vaida Kielienė ir socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 105 106 »