Integruota pamoka „Mokau vaiką mokytis“

Paskelbta: 2017-11-06

Susitikimas „Pirmoko adaptacija mokykloje“

Paskelbta: 2017-11-06

„Lietuvos talentų kelionės“

Paskelbta: 2017-10-31
  Pirmoji internetinė televizija „Laisvės TV“, susivienijusi su tarptautinių perlaidų kompanija „TransferGo“, inicijuoja projektą „Lietuvos talentų kelionės“, kuriuo siekiame prisidėti prie išskirtinių gabumų moksleivių iš visos Lietuvos dalyvavimo tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose.

Išvyka į Pasvalio raj. Pumpėnų įsikūnijusio žodžio kongregacijos vienuolyną

Paskelbta: 2017-10-31
  Progimnazijos Saviugdos klubo nariams ilgai išliks šilti prisiminimai po susitikimo su Pumpėnų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės parapijos klebonu, progimnazijos kapelionu Domingu Avellaneda ir šv.Mergelės iš Mataros kongregacijos seserimis vienuolėmis Dovire, Sielos, Aušros Vartai, Konstancija.

Iniciatyva „Švarių rankų šokis 17“

Paskelbta: 2017-10-31
  Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) drauge su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija šį rudenį vėl pakvietė pradinių klasių mokinius prisijungti prie iniciatyvos „Švarių rankų šokis 17“, kuriame atsispindėtų rekomenduojamos rankų plovimo higienos taisyklės ir teisingo kosėjimo etiketo judesiai.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

logo Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Alfonso Lipniūno progimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“.
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė yra Šiaurės šalių asociacijų „Norden“ federacijos projektas, kuriuo siekiama skatinti skaitymą, domėjimąsi Šiaurės šalių literatūrą ir propaguoti švietimo idealus Šiaurės bei Baltijos šalyse ir kaimyniniuose regionuose.
Projektą Lietuvoje kuruoja Šiaurės ministrų tarybos biuras.
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Baltijos šalyse rengiama nuo 1998 m.
Tradicinė šiaurietiška šviesos ir knygos šventė Lietuvoje rengiama septynioliktą kartą
Šiaurės šalių bibliotekų savaitės rengėjai rašo: „Kai į mūsų šalis ateina pats tamsiausias metų laikas, mes uždegame žvakes ir skaitome knygą“. Tai yra svarbiausia Šiaurės šalių bibliotekų savaitės mintis. Skaitykime, pasakokime, dalykimės su draugais savo įspūdžiais, patirkime paslaptingą Šiaurės šalių literatūros skleidžiamą nuotaiką!

foto Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Alfonso Lipniūno progimnazijos 4a klasės mokiniai prisijungė prie Šiaurės šalių bibliotekos savaitės renginių. Prie žvakių šviesos „Auštant“ garsiai skaitėme švedų rašytojos Astridos Lindgren knygą „Pepė ilgakojinė“.
Bibliotekoje veikia paroda „Šiaurės šalių rašytojų kūryba“.

#NORDBIB17

Vaikų klubas „Bendraminčiai“ „Slėnyje aktyviems“

Paskelbta: 2017-10-31
  2017 m. spalio 26 d. Vaikų klubo „Bendraminčiai“ nariai Centre „Slėnis aktyviems“ dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Vėlinės“. Čia mokiniai susipažino su Vėlinių papročiais, tradicijomis, klausėsi mitinių istorijų, skanavo karštą mėtų arbatą, stebėjo žvakės gimimą, kiekvienas dekoravo žvakidę. Mokiniai smagiai, šiltai, jaukiai, linksmai praleido laiką „Bendraminčių“ būryje, patyrė bendravimo, bendradarbiavimo džiaugsmą.

Paspirtukų maratonas

Paskelbta: 2017-10-30
  Spalis mūsų nedžiugino saule, tačiau mums pavyko sulaukti šiltesnės dienos ir progimnazijos gimtadienio proga surengti paspirtukų maratoną. Paruošę kūrybinius darbelius – palinkėjimus progimnazijai, skubėjome į mokyklos stadioną. Neliko nei vieno liūdinčio. Visi 2a klasės mokiniai išbandė savo jėgas paspirtukų maratone. Pasidalinome paspirtukais. Apsukome ne vieną ratą aplink mokyklos stadioną. Tėveliai gimtadienio proga padovanojo didžiulį maišą guminukų. Linksma visiems kartu!

5a klasės mokiniai aplankė Staniūnų miškelio memorialą

Paskelbta: 2017-10-27
  Spalio 26 d., ketvirtadienį, 5a klasės 14 mokinių aplankė netoli Panevėžio, Staniūnų miškelyje, esantį memorialinį kompleksą. Ši vieta mena tragišką Lietuvos istorijos laikotarpį – 1941 m. vasarą čia sušaudyta per 100 Lietuvos gyventojų: žydų, lietuvių. 1979 m. Staniūnų miškelyje buvo atidengtas memorialas hitlerininkų aukoms atminti. Ąžuolinių stogastulpių skulptūrose atsispindi mūsų tautos tragedija, kančia ir viltis. Centriniame stogastulpyje – užrašas „Mūsų darbuose jų atminimas gyvas“.

Sveikiname 6 a klasės mokinį Miką Makušiną

Paskelbta: 2017-10-26
Kategorija: Pasiekimai
  Sveikiname 6 a klasės mokinį Miką Makušiną Panevėžio miesto atvirose lengvosios atletikos vaikų taurės varžybose užėmusį I – ąją vietą.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 83 84 »