Sveikiname progimnazijos 5a klasės mokinį Arną Augustinavičių

Kategorija: Pasiekimai
  Sveikiname progimnazijos 5a klasės mokinį Arną Augustinavičių „Žemynos“ ilgų nuotolių plaukimo varžybose užėmus I vietą.

Olimpinė savaitė

Kategorija: Gamtosauginė veikla
  Spalio mėnesio paskutinę savaitę Lietuvos tautinis olimpinis komitetas paskelbė olimpine savaite. 3a klasės mokiniai priėmė iššūkį dalyvauti joje. Vaikams veiklos patiko. Su vaikais padėjome auginti supeherojams galias: skaičiavome nueitus žingsnius, išgerto vandens puodelius, šypsenas, bandėme pastebėti pasakytus „ačiū“, ištiestas pagalbos rankas, ryto pasisveikinimus. Pirmadienį pradėjome ąžuolo mankšta. Tokią mankštą padarėme ir prie ąžuolo, kai ėjome į edukacinę pamoką. Kiekvieną savaitės dieną pradėdavome arba ąžuolo mankšta, arba šokiu, kaip vaikai norėdavo. Olimpinė savaitė sutapo su progimnazijos vardadienio savaite. Penkios mergaitės lanko šokių būrelį, tai judrias šokio pertraukas rengė visos progimnazijos mokiniams. Tuo metu berniukai užsikrėtė ,,šokyklės" virusu. Visi suskato labai gerai išmokti šokinėti per šokyklę. Man smagu, kad šios savaitės metu vaikai pamiršo žaidimus telefonu. Visi stengėsi pajudėti. Žingsnelių dar padaugėjo, kai pradėjome šokinėti per šokyklę. Dalyvavome ir solidarumo bėgime.

Kultūros festivalis „Auksinis ruduo”

Paskelbta: 2018-11-05
  Š. m. lapkričio 3 d., progimnazijos neformaliojo vaikų švietimo būrelio kolektyvai: „Šiuolaikinio šokio ritmu“ ir „Dainavimo studijos“ 3-8 kl. mokiniai, buvo pakviesti Danutės Kriščiūnienės parodyti savo meninę programą lenkų kultūros festivalyje „Złota jesień“ (Auksinis ruduo), skirto Lietuvos ir Lenkijos atkūrimo 100-mečiui paminėti. Festivalis vyko Panevėžio Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje.

7 klasių mokinių viktorina „Būk stilingas – rūkymas nebemadingas“

Paskelbta: 2018-10-31

„Žmogus – iškilniausias žemiškosios gamtos kūrinys. Bet, kad galėtų džiaugtis gamtos gėrybėmis, žmogus turi būti sveikas, stiprus ir protingas“.

Pradinių klasių mokytojų ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų bendradarbiavimas

Paskelbta: 2018-10-31
  Pirmųjų klasių mokytojų ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų bendravimas ir bendradarbiavimas - tai vaiko saugumas, ugdymo proceso perimamumas, nuoseklumas. Glaudus ryšys tarp pedagogų padeda pirmokui lengviau įveikti adaptacijos mokykloje sunkumus, auklėtojai suteikia pasitikėjimo savo kompetencija, pasirinktais ugdymo metodais ir priemonėmis, o pirmoko mokytojai atsiranda galimybė geriau pažinti savo mokinius, tikslingai planuoti ugdymo(si) procesą.

Vardo ir žodžio galia

Paskelbta: 2018-10-29
  Kiekviena šventė yra stebuklas, nes būtent tada atidedame į šalį savo darbus ir mėgaujamės bendravimo akimirka. Tokia buvimo kartu šventė surengta Alfonso Lipniūno progimnazijoje, kuri šiemet mini 25- erių metų kunigo profesoriaus Alfonso Lipniūno vardo mokyklai suteikimo sukaktį.

„Švarių rankų šokis“

Paskelbta: 2018-10-29
Kategorija: Gamtosauginė veikla

Jau septintus metus Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) subūria pačius mažiausius Lietuvos vaikus į iniciatyvą „Švarių rankų šokis 18“. Iniciatyvos esmė, idėja yra, kad per žaidimus, per šokį mūsų piliečiai būtų mokomi švarių rankų, kosėjimo, čiaudėjimo higienos.

Edukacinė išvyka „Orientavimasis gamtoje“

Paskelbta: 2018-10-25
Kategorija: Gamtosauginė veikla
  Spalio 24 dieną progimnazijos 5b klasės mokiniai lankėsi Vilniuje ir dalyvavo edukacinėje programoje „Orientavimasis gamtoje“. Užsiėmimas vyko Pavilnių regioniniame parke prie aukščiausios Lietuvoje Pūčkorių atodangos.

Progimnazija dalyvavo 5-jame solidarumo bėgime

Paskelbta: 2018-10-25
Kategorija: Gamtosauginė veikla

Spalio 24 d., trečiadienį, progimnazijos bendruomenė aktyviai įsijungė į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ paskelbtą iniciatyvą – V-ąjį solidarumo bėgimą, kurio metu buvo renkama parama organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti ir vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti. Šios akcijos iniciatoriai mūsų progimnazijoje buvo Mokinių taryba ir socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 111 112 »