Sveikiname progimnazijos komandą

Paskelbta: 2018-04-18
Kategorija: Pasiekimai
  Sveikiname progimnazijos komandą, 2018 m. balandžio 17 d. Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių varžybose „Šviesoforas“ užėmusią III vietą!

Penktąją klasę pasitinkant...

Paskelbta: 2018-04-13
  Balandžio 12-osios pavakarę į progimnazijos Aktų salę rinkosi būsimieji penktokai, jų tėveliai ir būsimieji penktokų mokytojai. Progimnazijos direktorė V. Petrulevičienė ketvirtokams linkėjo sėkmingai pasiekti Pradinio ugdymo programos finišą ir drąsiai žengti į kitą ugdymo pakopą – Pagrindinio ugdymo programos I - ąją dalį. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Urbelienė kalbėjo apie penktoje klasėje mokinių laukiančias naujoves, dalykų mokytojai – apie programas, mokymo(si) šaltinius, priemones ir kt.

Susitikimas su Panevėžio regiono karo prievolės komplekavimo tarnybos kariais

Paskelbta: 2018-04-12
  2018 m. balandžio 11 d. progimnazijoje lankėsi Panevėžio regiono karo prievolės kompletavimo tarnybos kariai. Kariai susitiko su septintų klasių mokiniais. Atvykimo tikslas – pristatyti septintų klasių mokiniams Lietuvos kariuomenės veiklą, struktūrą bei dalį turimos ginkluotės. Kariai papasakojo apie tarnybos ypatumus skirtinguose kariuomenės daliniuose, apie kario kasdienybę, apie Lietuvos šaulių sąjungą, apie snaiperio darbą. Mokiniai galėjo apžiūrėti ginklų parodą, kurios metu ir mokiniai, ir mokytojai gavo retą progą panešioti kovinius ginklus, pabandyti juos užtaisyti.

Vaikų Velykėlės

Paskelbta: 2018-04-10
  Atvelykis – pirmasis sekmadienis po Velykų, aštuntoji diena po Kristaus prisikėlimo, užbaigianti velykinę savaitę. Per Atvelykį pasimatoma su giminėmis, jeigu dėl kažkokių priežasčių nepavyko pasimatyti per Velykas. Šią dieną vėl dažomi kiaušiniai (anksčiau kaime dažydavo visus kiaušinius, kuriuos per savaitę sudėjo vištos), ridenami margučiai, supamasi sūpynėse. Kiaušinius per Atvelykį daužo tik vaikai. Tądien daugiausiai dėmesio skiriama vaikams, todėl Atvelykis kartais vadinamas vaikų Velykomis arba Velykėlėmis.

Kviečiame į Atvirų durų dieną

Paskelbta: 2018-04-05

Būsimuosius penktokus ir jų tėvelius kviečiame į susitikimą

Paskelbta: 2018-04-05

Protų mūšis „Žmogus, gamta, sveikata“

Velykų šventė pradinukams

Paskelbta: 2018-04-05
  Velykos yra kilnojama šventė, visada švenčiama pirmąjį mėnulio pilnaties sekmadienį po pavasario lygiadienio. Tai svarbiausioji krikščioniškojo pasaulio šventė, Jėzaus Kristaus prisikėlimo iš mirties minėjimas. Taip paaiškino tikybos mokytoja s. Kristina visiems pradinių klasių mokiniams ir tėveliams, susirinkusiems į progimnazijos aktų salę.

I- IV klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Vaikystės karuselė“

Paskelbta: 2018-04-04
Kalba gimtoji – kasdieninė
Tu- duona mums esi,
Kai tariam: motina, gimtinė,
Dangus – ir mes visi.

Poeto Justino Marcinkevičiaus eilėmis prasidėjo pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Vaikystės karuselė“, skirtas kunigui Alfonsui Lipniūnui atminti.

Laisvės kelionės uždarymo renginys

Paskelbta: 2018-04-03
  Prieš metus, artėjant valstybės šimtmečiui, mūsų progimnazijos Neformaliojo švietimo Dainavimo studijos mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos Loretos Palavenienės, leidosi į dvylikos užduočių Laisvės kelionę. Susibūrę į aktyvią komandą sugebėjome darniai ir vieningai įgyvendinti visas projekto Misija 2017 užduotis. Kiekvieną mėnesį – dalyvius pasiekdavo vis naujas iššūkis, padėjęs susipažinti su 1917 m. Vilniaus konferencijoje išrinkta Lietuvos Taryba. Tarybos nariams taip pat teko įveikti ne vieną iššūkį prieš pasirašant nepriklausomybę paskelbusią Vasario 16-osios deklaraciją.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 98 99 »