Pamokos „T klasės“ mokiniams

Paskelbta: 2014-02-24
 Užsiėmimo metu „T klasės“ seniūnė Danguolė Kviliūnienė visiems „T klasės“ mokiniams pristatė kompiuterinę „Class Dojo“ programą – kaupiamojo vertinimo ir gero elgesio skatinimo įrankį, kuris padeda gerinti mokinių elgesį ir greitai bei lengvai įvertinti mokinius. Įrankis taip pat fiksuoja ir generuoja duomenis leidžia mokytojui vienu paspaudimu nusiųsti juos mokinių tėvams. Programos „Class Dojo“ privalumai yra šie: mokytojai gali turėti lengvesnį būdą pozityvaus elgesio skatinimui, kuris vyksta čia ir dabar, o ne po kažkiek laiko, tam tikriems įvykiams praėjus.

Pažintis su miesto gimnazijomis

Paskelbta: 2014-02-24
 Mūsų progimnazija bendradarbiauja su įvairiomis miesto gimnazijomis: susitinka bendruose renginiuose, dalyvauja atvirų durų renginiuose.

Vasario 16-osios renginys „Lietuviškas dar teka kraujas“

Paskelbta: 2014-02-16
 Vasario 14 dieną progimnazijoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Jis prasidėjo salės puošimu, kur geranoriškai įsitraukė 3a klasės mamos (Sandra Zdanavičienė ir Diana Sargautienė).

Akcija „Mano širdies muzika“

Paskelbta: 2014-02-14
 Vasario 14 d. progimnazijoje vyko akcija „Mano širdies muzika“. Šia akcija progimnazijos bendruomenė prisijungė prie jau tradicine tampančios akcijos „Vasario 16-ąją švęsk išradingai", kurios iniciatorė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Miesto centre atidaryta mokinių paroda, skirta Vasario 16-ajai

Paskelbta: 2014-02-14
 Ateinančioms kartoms labai svarbu išsaugoti senųjų liaudies amatininkų dirbinius, tautos paveldą.Visur dar gyva Lietuvos žmonių meninė siela...Mes taip pat neužmirštame senųjų tradicijų, puoselėjame jas.....

Savivaldos valanda 2014 m. vasario 7 d.

Paskelbta: 2014-02-14
 2014 m. vasario 7 d. įvyko 1–4, 5–8 klasių Savivaldos valandos. Šių valandų metu įteiktos padėkos mokiniams ir pedagogams už dalyvavimą Tarptautiniame kompiuterinio kalėdinio ir naujamečio atviruko konkurse „Žiemos fantazija 2013“: Vidai Čipinienei, Danguolei Kviliūnienei, Irenai Mikalajūnienei, Laimai Norvaišaitei, Elenai Oldeburg, Birutei Savickienei, Skaidrei Zavdskienei, Vidutei Želvienei, Aronui Abramavičiui 1a klasė, Kamilei banytei 4a klasė, Augustei Barzdaitei 2a klasė, Paulinai Bredelytei 4a klasė, Daniellai Danielsen 3b klasė, Austinai Daunoravičiūtei 4a klasė, Argaudui Grinevičiui 2a klasė, Astijui Grinevičiui 4a klasė, Kristinai Jarulytei 4a klasė, Nedai Kliukaitei 1a klasė, Titui Kriaupui 5b klasė, Gabijai Macionytei 5b klasė, Rokui Maskoliūnui 1a klasė, Einorui Meškauskui 4b klasė, Nojui Misoniui 3a klasė, Kajui Plučui 1a klasė, Domui Prokopavičiui 1a klasė, Milanui Rinkevičiui 3b klasė, Donatui Sandai 4a klasė, Gyčiui Spundzevičiui 4a klasė, Linui Spundzevičiui 1b klasė, Giedrei Stankevičiūtei 1b klasė, Miglei Stankevičiūtei 3a klasė, Nojui Šimkūnui 1a klasė, Deborai Lukrecijai Veisbergaitei 1a klasė, Liutaurui Viplentui 1a klasė, Nedui Zarankai.

Užsienio (anglų, rusų, vokiečių) kalbų dailyraščio konkursas

Paskelbta: 2014-01-29
 Jau antrus metus progimnazijoje organizuojamas užsienio (anglų, rusų, vokiečių) kalbų 5-7 klasių mokinių dailiosios rašysenos konkursas, kurio tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Šiais metais dailiausio rašto savininkai buvo pripažinti šie mokiniai:

Išvyka į „Grožio mozaiką”

Paskelbta: 2014-01-20
 Sausio 17 d. 15 6a ir 6 b kl. mergaičių dalyvavo profesinio orientavimo renginyje – išvykoje į Panevėžio studiją “Grožio mozaika”. Čia veikia modelių, sportinių, šiuolaikinių šokių grupės. Modelio įvaizdžiui sukurti vyksta stiliaus, makiažo, foto modeliavimo, aktorinio meistriškumo ir judesio užsiėmimai. Visi šie užsiėmimai padeda atskleisti vidinį ir išorinį jaunų žmonių grožį, nugalėti vidinius ir išorinius kompleksus, atrasti savo stilių, geriau pažinti save. Savo žinias studiją lankantiems mokiniams perteikia didelę patirtį turintys dėstytojai, aktoriai, fotografai, stilistai. Mokiniai plečia savo akiratį, ugdo įvairius gebėjimus. O mėgstamas užsiėmimas gali padėti ateityje rasti mėgstamą darbą. Merginos (ir vaikinai) gali išbandyti modelio karjerą, vėliau gal pasirinkti drabužių dizainerio, siuvėjo, kirpėjo, fotografo ir t.t. profesijas.
« 1 2 ... 148 149 150 151 152 153 154 155 156 »