Mokytojų, mokinių ir tėvų partnerystė – būtina mokyklos gyvavimo sąlyga

Paskelbta: 2014-04-30
 „T klasės“ mokinės Vilma Petrulevičienė, Dainora Raudienė, Elena Oldenburg, Jolanta Chatkevičienė, Danguolė Kviliūnienė dalyvavo Vilniuje vyksiančiame seminare „Pedagogų ir mokymosi visą gyvenimą sistemos administracijos darbuotojų profesinis tobulinimas komunikacinės kompetencijos ugdymo srityje“.

Talentų šou progimnazijoje

Paskelbta: 2014-04-30
 2014 m. balandžio 24 d. Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko 1 4 klasių mokinių Talentų šou „Kilk į šviesą“. Susirinkę žiūrovai stebėjo net 30 šaunių, linksmų, nuotaikingų mokinių pasirodymų.

Skaitmeninis mobilus planetariumas mūsų progimnazijoje

Paskelbta: 2014-04-29
 2014 m. balandžio 28 d. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje 1–4 klasių mokiniams ir keliems 5 b klasės mokiniams vyko astronomijos pamoka. Trimačio kino seanso metu mokiniai žiūrėjo filmuką „Astronomija vaikams“. Šio filmuko metu mokiniams buvo pristatytos pagrindinės sąvokos apie Saulės sistemos struktūrą, žvaigždes ir žvaigždynus, atstumą iki saulės ir žvaigždžių, saulės temperatūrą ir dydį. Vyko įdomūs pokalbiai tarp nykštuko Burtininko ir nykštuko Visažinio, bei spalvinga kelionė per Saulės sistemą padėjo vaikams labiau suprasti sudėtingą mokslą – astronomiją. Mokiniams labai patiko ir paliko daug įspūdžių ši netradicinė pamoka.

Seminaras „Mokyklos įvaizdžio formavimas“

Paskelbta: 2014-04-28
 „Įvaizdis“ gan plati sąvoka, jei staiga reikėtų pasakyti, kas yra mokyklos įvaizdis būtų dar sunkiau ir sudėtingiau. Todėl Alfonso Lipniūno progimnazijos bendruomenė nusprendė pasimokyti, kaip kurti, formuoti nepriekaištingą mokyklos įvaizdį. Baigiantis praėjusiai darbo savaitei, penktadienio popietę, visi mokytojai bei administracija dalyvavo seminare „Mokyklos įvaizdžio formavimas“.

Velykos mokykloje

Paskelbta: 2014-04-28
 Pradinių klasių mokiniai visada laukia Velykų šventės. Šiais metais mokyklos mažieji taip pat papuošė mokyklą savo darbeliais. Kiekvienas pagamino po paukštelį ir pakabino ant liepos šakos. Šakos sužaliavo. Mokyklos koridoriuose „išaugo“ du medeliai pilni įvairiaspalvių paukštelių. Taip pat visi puošėme 2 m aukščio ir 1,5 m pločio margutį. Tai tikras iššūkis pradinių klasių mokiniams. 1a ir 4a klasių mokiniai parengė parodą „Gražiausia pavasario šventė – Velykos“. Šventei pasiruošėme laiku.

Vaidinimas „Mokyklinės vypsenos“

Paskelbta: 2014-04-28
 Penktadienį, balandžio 25 d., 5–8 kl. dramos būrelis pakvietė mokyklos bendruomenę į vaidinimą „Mokyklinės vypsenos“, kurio scenarijų sugalvojo patys būrelio nariai ir jų vadovė. Jaunosios aktorės norėjo pažvelgti į gyvenimą mokykloje linksmai. Juk ne veltui sakoma, kad šypsena atveria visas duris, geras žodis – guodžia, o juokas išgydo bent jau kai kuriuos negalavimus ir pakelia nuotaiką. Vaidinime buvo parodytos juokingos situacijos biologijos, geografijos, lietuvių kalbos, kūno kultūros pamokose, per pertraukas ir net reklama, be kurios šiuolaikinis gyvenimas jau nebeįsivaizduojamas. Žiūrovai taip pat pamatė linksmų scenelių iš mokinių ir jų tėvų, mokytojų ir mokinių tėvelių tarpusavio bendravimo, klausėsi smagių pokalbių per pertraukas.

Edukacinė pamoka „Racionalus gamtinių išteklių naudojimas ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymas“

Paskelbta: 2014-04-26
Kategorija: Gamtosauginė veikla
  Įsibėgėjo ekologinio mėnesio veikla. Kovo 26 d. vyko edukacinės pamokos, kaip racionaliai naudoti išteklius. Pamoką vedė Aleksandras Kerpauskas – Lietuvos Žaliųjų judėjimo atstovas.

Margučių ridenimo popietė

Paskelbta: 2014-04-24
 Balandžio 22 d.mokyklos pailgintos darbo dienos grupės mokiniai su miesto Moksleivių namų estradinės – kūrybinės grupės nariais ir jų vadove Dalia Gavrilčikiene smagiai rideno margučius.

Panevėžio miesto 5-6 klasių mergaičių krepšinio varžybose II-oji vietą

Paskelbta: 2014-04-23
Kategorija: Pasiekimai
 Sveikiname progimnazijos mergaičių komandą Panevėžio miesto 5-6 klasių mergaičių krepšinio varžybose iškovojusią II-ąją vietą

Panevėžio miesto 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje II vieta

Paskelbta: 2014-04-23
Kategorija: Pasiekimai
 Sveikiname8 a klasės mokinę Faustą Ašmegaitę ir jos rusų kalbos mokytoją  Astą Lopato Panevėžio miesto 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje užėmusią II-ąją vietą.