Varžybos „Muziejaus lobių paieškos“

Paskelbta: 2015-05-27
 Jau antrus metus iš eilės Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 2 b ir 5 a klasės mokinių Lino ir Gyčio Spundzevičių šeima dalyvavo renginyje „Muziejų naktis Panevėžyje“.

MT klasės ir Saviugdos klubo narių savianalizė: problemos, džiaugsmai, iššūkiai, siekiai ir tikslai 2015–2016 m. m.

Paskelbta: 2015-05-27
 Progimnazijos konferencijų salėje vyko paskutinis MT klasės ir Saviugdos klubo narių užsiėmimas. Susirinkę MT klasės ir Saviugdos klubo nariai dalijosi prisiminimais, apžvelgė savo veiklą ir nuveiktus darbus, veiklos tęstinumą, pasveikino klubo koordinatorę Aldoną Macionienę  per rotacinius rinkimus Vakarinėje VBT išrinktą į tarybą.

Spektaklis „Ožka Ragožka, Vilkas Vilkyšius ir ožiukai“ – ieškantiems to, kas nesensta...

Paskelbta: 2015-05-27
 Vietoj PROLOGO – spektaklio MORALAS: Ar prisimenat, vaikai,  Ką gi liepia jums tėvai,  Kai išeina iš namų?  „Neįleiskit svetimų!“ O tėvelių reik klausyti –  Niekam durų nedaryti,  Nors sakytų, kad svarbu –  Neįleiskite! Šiukštu!  Tas, kas nori įsibrauti,  Sugalvoja, kaip apgauti.  Netikėkite, vaikai,  Nes tada bus – oi, blogai!

Atsakinga šeima – saugus eismas

Paskelbta: 2015-05-27
 Mūsų šeima dalyvavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos kelių policijos biuro, kartu su partneriais VĮ „Panevėžio regiono keliai“ ir VŠĮ „Panevėžio darbo rinkos mokymo centras“ organizuotame konkurse „Atsakinga šeima – saugus eismas“. Konkurso tikslas – mažinti eismo įvykių skaičių, ypač tų, kuriuose sužalojami dviratininkai ir pėstieji.

1b klasės mokiniai šeimos medžių alėjoje pasodino net 100 naujų medelių

Paskelbta: 2015-05-21
Ar žmonės žino, kad miškai —tai mūsų žemės gyvos mintys,kad jiems išnykus visiškai,žmogus ir žemė ims kankintis? /Justinas Marcinkevičius/

Akvatlono čempionato prizininkas

Paskelbta: 2015-05-20
Kategorija: Pasiekimai
 2a klasės mokinys Domas Prokopavičius Panevėžio miesto vaikų akvatlono pirmenybėse, Lietuvos akvatlono čempionate, kuris vyko Kaune, užėmė antrąsias vietas. Savo jėgas jis pasitikrino ir Pabaltijo šalių B. Abramaičio akvatlono taurės čempionate. Čia berniuką taip pat lydėjo sėkmė.

Mojavos Alfonso Lipniūno tėviškėje

Paskelbta: 2015-05-18
 Alfonso Lipniūno progimnazijos bendruomenė jau daugelį metų turi gražią tradiciją gegužės mėnesį mojavų giedojimui susiburti Alfonso Lipniūno tėviškėje – Talkonyse, prie gimtosios kunigo sodybos.

Tėvų pagalba rengiant mokyklos ir šeimos produktyvios partnerystės programas

Paskelbta: 2015-05-17
 Įvairiais moksliniais tyrimais įrodyta, kad svarbu ne tik laikas praleidžiamas su vaiku, bet ir jo kokybė. Džiugu, kad 2 b klasės tėveliai jaučia stiprų emocinį ryšį su vaikais ir randa laiko įdomioms veikloms bei aktyviai įsijungia į projekto „Mokytojai. Tėvai. Vaikai“ idėjų įgyvendinimą: kurti iniciatyvas, skatinančias tėvų ir vaikų bendradarbiavimą, pažintinį-tyriminį veiklinimą mokykloje, tėvams aktyviai domėtis progimnazijos gyvenimu ir rasti veiklų joje.

Šeimos savaitės renginys — naminės duonos akcija „Mano mamos duona pati skaniausia“

Paskelbta: 2015-05-17
 Lietuviai nuo seno gerbė duoną. Iškepta duona buvo šventas valgis. Kad namuose savo rankomis užminkyta ir iškepta duona yra tikras gardumynas, galėjo įsitikinti visi progimnazijos bendruomenės nariai, kurie gegužės 14 dieną dalyvavo Šeimos savaitės renginyje - naminės duonos degustavimo akcijoje „Mano mamos duona pati skaniausia“. Renginio iniciatoriai ir organizatoriai – popamokinio ugdymo būrelio „Sveikiau yra geriau“ nariai.

Šeimos savaitės baigiamasis renginys

Paskelbta: 2015-05-17
 Sveikatingumo savaitės ,,Mūsų jėga kai mes kartu: šeima, mokykla, aš ir tu!“ baigiamasis renginys buvo skirtas sportui. 3a klasės mokiniai ir jų šeimos nariai susirinko į šventę ,,Sportuoja visa šeima“. Sportavo ne tik vaikai, bet ir mamos, tėčiai, broliai, sesutės. Šventę padėjo organizuoti kūno kultūros mokytojos: Laima Bielinienė, Vidutė Motiekaitienė ir Valmantas Jocius. Visiems drauge buvo smagu dalyvauti linksmosiose estafetėse, žaisti kvadratą. Nugalėjo draugystė. Visi buvo apdovanoti padėkomis.
Patyčių dėžutė