Įteikti pradinio mokslo baigimo pažymėjimai

Paskelbta: 2015-06-08
 Paskutinę mokslo metų dieną progimnazijos ketvirtokams iškilmingai įteikti pradinio mokslo baigimo pažymėjimai.

Trečiokai susipažino su Pasvaliu

Paskelbta: 2015-06-08
 Gegužės pabaigoje 3a ir 3b klasės aplankė Pasvalio kraštą. Muziejuje susipažino su ekspozicija apie smegduobių atsiradimą Pasvalio krašte, dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Slaptoji lietuviškoji mokykla.“ Čia jie sužinojo kaip lietuviškos spaudos draudimo metu, mokėsi vaikai. Trečiokai bandė rašyti kalkių pienu su žąsies plunksna ant medinių lentelių. Iš vyniojamo popieriaus pasidarę ,,tetradkas“ (sąsiuvinius), rašė  plunksnakočiais. Didelį įspūdį paliko netikėtai atėjęs žandaras.

Ekskursija aktyviausiems progimnazijos mokiniams

Paskelbta: 2015-06-02
 Gegužės 22 d. aktyviausi 3-8 klasių progimnazijos mokiniai vyko į ekskursiją, kurią dovanojo progimnazijos administracija. Ekskursijos metu aplankėme Šiaulius, Kryžių kalną ir Naisius. Šiauliuose pasivaikščiojome Brodvėjumi, apžiurėjome Auksinio berniuko paminklą, įspūdingą Lapės skulptūrą, mokiniai pabėgiojo po akmenų labirintą. Dviračių muziejuje išklausėme gidės pasakojimą apie dviračius, jų atsiradimo istoriją, apie lietuviškus dviračius. Mokiniai turėjo galimybę paminti sportinį, medinį dviračius, treniruoklį.

Namukų paroda

Paskelbta: 2015-06-02
 Progimnazijoje gegužės 11 – 15 dienomis buvo organizuota Šeimos savaitė „Mūsų jėga, kai mes kartu: tėtis, mama, aš ir tu!“. Šios savaitės metu progimnazijos fojė vyko kūrybinių projektų „Šeimos namas“ paroda. Iš viso buvo eksponuojami 32 nameliai. Dėkojame šeimoms už kūrybiškumą, iniciatyvumą, meniškumą, bei gausų šeimų dalyvavimą projekte.

Vaidinimas „Kad tave kur“

Paskelbta: 2015-06-01
 5–8 kl. dramos būrelis mokslo metų pabaigos proga progimnazijos bendruomenei dovanojo vaidinimą „Kad tave kur!“. Tai linksmas ir smagus spektaklis apie tai, kas nutinka, kai susimaišo pasakos, kai net fėja ne visada gali palaikyti tvarką. Vaidinimo personažai – Raudonkepurė, gerasis vilkas, senelė, Pelenius ir du jo broliai, krikštatėvis, raganaitė, Jonukas ir Grytutė, princesės sekretorė ir linksmoji fėja – visus žiūrovus pralinksmino ir suteikė daug gerų emocijų.

Susitikimas su vyskupu Jonu Kaunecku

Paskelbta: 2015-06-01
 Progimnaziją aplankė vyskupas emeritas Jonas Kauneckas. Kalbėjosi ir į gausius klausimus atsakinėjo susitikdamas su 1b klasės, 7a klasės moksleiviais, o vėliau pabendravo ir su progimnazijos vadovybe linkėdamas Dievo palaimos ir gerų idėjų.

Susitikimas su ateitininkais

Kategorija: Sielovada
 Baigiantis mokslo metams  Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos Alfonso Lipniūno kuopos ir K.Paltaroko gimnazijos šv.Bernadetos kuopos ateitininkai vyko į turiningą išvyką ir susitikimą su Kėdainių rajono Krakių M.Katkaus gimnazijos Reginos Prottman kuopos ateitininkais. Taip pat buvo galimybė pamatyti moksleivių šešėlių teatro suvaidintą spektaklį. Aplankėme šv.Kotrynos vienuolyną, paklausėme s.Jolantos pristatymo.

Diplomas už geriausiai išreikštą sceninę kultūrą

Kategorija: Pasiekimai
 Gegužės 12 dieną Senvagės mokykloje vyko Panevėžio miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus organizuotas bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žingsniu per pasaulį“.

Nominacijų „Progimnazijos garbė 2015“ ir „Metų mokinys 2015“ įteikimo ceremonija progimnazijoje

Paskelbta: 2015-05-30
 Gegužės 26 dienos popietę į Nominacijų „Progimnazijos garbė 2015“ ir „Metų mokinys 2015” įteikimo ceremoniją susirinko visa progimnazijos bendruomenė: mokiniai, mokytojai, tėveliai. Šventę šokiu pradėjo mūsų mažieji pirmokiukai. Progimnazijos tarybos pirmininkė Jolanta Chatkevičienė padėkojo klasių vadovams, mokytojams, mokiniams ir klasių bendruomenėms, teikusiems kandidatūras Nominacijų apdovanojimams. Jų buvo net 18.

Būrelio „Sveikiau yra geriau“ užsiėmimas kartu su progimnazijos kapelionu kunigu Domingo

Paskelbta: 2015-05-29
 Šiais mokslo metais popamokinės veiklos - būrelio „Sveikiau yra geriau“- viena iš veiklos sričių yra programa ,,Gaminu kartu su ....“. Mokiniams buvo įdomu gaminti maistą kartu su tėveliais, pirmąja mokytoja Danguole Kviliūniene, progimnazijos direktore Vilma Petrulevičiene.
Patyčių dėžutė