Baigėsi akcija „Kamštelių vajus“

Paskelbta: 2015-02-03
Peržiūros: 1152
Kategorija: Renginiai
 Sausio 30 d., kartu su I pusmečiu, baigėsi ir gamtosauginė akcija „Kamštelių vajus“, kurią inicijavo mūsų progimnazijos Mokinių taryba, gamtosauginė mokykla ir socialinė pedagogė. Nuo spalio iki sausio mėn. klasių bendruomenės rinko plastikinius kamštelius. Akcijos tikslas buvo paskatinti mokinius ir jų šeimas rūšiuoti atliekas, kad jas būtų galima perdirbti ir vėl naudoti mūsų gyvenime. Juk plastikas, išmestas kieme, miške ar šiaip kur nors mus supančioje aplinkoje, nesuyra tūkstančius metų.Nors gamtoje plastikas ilgai neyra, jame pasitaikančios medžiagos, pvz.dioksinas, deginant greitai plinta ore, vandenyje ir teršia juos. Todėl atliekų rūšiavimas yra, visų pirma, rūpinimasis savo ir savo aplinkos sveikata.
Skaityti daugiau.

Renginiai, skirti tarptautinei Holokausto aukų atminimo dienai paminėti

Paskelbta: 2015-01-31
Peržiūros: 1113
Kategorija: Renginiai
 Sausio 27-oji – tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Minėdami šią svarbią datą, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos mokytojos D.Mačėnienė, R.Pranckevičienė, 7a mokiniai dalyvavo mitinge Atminties skvere, prie memorialo „Liūdinti žydų motina“ , forume „Europos holokausto istorija“ Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje. Stebėjo ir aptarė dokumentinį filmą, skirtą Aušvico – Birkenau koncentracijos stovyklos aukoms atminti.
Skaityti daugiau.

Varžytuvės „Ponas Žodis“

Paskelbta: 2015-01-31
Peržiūros: 979
Kategorija: Renginiai
 Mūsų progimnazijoje to dar nebuvo – varžytuvės „Ponas Žodis“! Šis žaidimas dar žinomas „Alias“ vardu. „Alias“ lotyniškai reiškia „dar žinomas kitaip“. Žaidžiant reikia apibūdinti kortelėje parašytą žodį taip, kad kiti komandos nariai jį kuo greičiau atspėtų. Profesorius V. Lavua kalbėjo: „Teisingai turtinga kalba yra ta, kuri kiekvienam daiktui, kiekvienam dvasiniam veiksmui turi atitinkamą posakį, nevartoja to paties pavadinimo dviem panašiems daiktams, o visiems skirtingai. Tokia kalba yra lietuvių kalba“. Šių varžytuvių tikslas ir buvo skatinti mokinius domėtis lietuvių kalba, turtinti savo žodyną, būti kūrybingiems ir išradingiems. Varžytuvių iniciatorė – progimnazijos Mokinių taryba.
Skaityti daugiau.

Antrasis saviugdos klubo narių užsiėmimas

Paskelbta: 2015-01-23
Peržiūros: 874
Kategorija: Renginiai
 Sausio 20 d., 17.30 val. progimnazijos konferencijų salėje įvyko antrasis saviugdos klubo narių užsiėmimas tema „Nuo ko prasideda ugdymas? Švietimo ir ugdymo skirtumai bei pagrindiniai tikslai“, kurį vedė LTF tėvų saviugdos klubo moderatorė, psichologė Rasa Lydekienė.
Skaityti daugiau.

NKMA konferencija „Lyderystė patiriant savo tapatumą. Tikslų ir atsakomybės kūrimas katalikiškose mokyklose“

Paskelbta: 2015-01-21
Peržiūros: 927
Kategorija: Renginiai
 Sausio 8–10 d., Birštone vyko Nacionalinės katalikiškų mokyklų asociacijos organizuota konferencija „Lyderystė patiriant savo tapatumą. Tikslų ir atsakomybės kūrimas katalikiškose mokyklose“. Konferencijoje dalyvavo ir progimnazijos komanda: progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė ir progimnazijos tarybos pirmininkė Jolanta Chatkevičienė.
Skaityti daugiau.

Sausio 13-osios edukacinė pamoka muziejuje

Paskelbta: 2015-01-14
Peržiūros: 1015
Kategorija: Renginiai
 3a klasės mokiniai, kaip ir visi mokyklos mokiniai, dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Uždegėme žvakeles, pagerbėme žuvusius tylos minute. Pasaulio pažinimo pamokai vykome į Pasipriešinimo sovietinei okupacijai ir Sąjūdžio muziejų. Edukacinėje pamokoje susipažinome su istoriniais 1991 m. sausio 13-osios įvykiais; žiūrėjome unikalų dokumentinį filmą, atvaizduojantį tuo pačiu metu Vilniuje ir Panevėžyje vykusius įvykius. Įgytas žinias įtvirtinome surinkdami istorinių nuotraukų dėlionę. Dailės pamokoje nupiešėme tautos vieningumą prieš 24 metus.
Skaityti daugiau.

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Paskelbta: 2015-01-13
Peržiūros: 1213
Kategorija: Renginiai
 Antradienį 8.00 val. mokyklos languose degė žvakelės. Mes dalyvavome pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Prieš 24 metus Lietuva nebuvo NATO ir ES nare, mūsų teritorijoje vis dar šeimininkavo okupacinė kariuomenė, tačiau vieninga ir laisvės trokštanti tauta tomis dienomis apgynė Lietuvos nepriklausomybę. Uždegdami atminimo žvakeles 1 – 8 klasių mokiniai, mokytojai prisiminė tuos, kurie kovojo už Lietuvą ir žuvo dėl jos Laisvės. Sausio 13-osios minėjimas - tai galimybė parodyti, kad ir šiandien mokame būti vieningi, pasiruošę apginti iškovotą laisvę.
Skaityti daugiau.

Adventinė viktorina

Paskelbta: 2015-01-05
Peržiūros: 1061
Kategorija: Renginiai
 Baigiantis advento laikui ir artėjant Kalėdoms Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 6b klasės mokiniai su klasės auklėtoja Skaidrė Zavadskienė ir tikybos mokytoja s. Kristina Mikalauskaite išsiruošė į susikaupimo popietę, kuri vyko 5-oje gimnazijoje ir šv. Kotrynos vienuolyne.
Skaityti daugiau.

Angelų paroda

Paskelbta: 2015-01-02
Peržiūros: 1155
Kategorija: Renginiai
Lai saugos Jūsų šeimas ANGELAS... Nuo tamsos lig aušros Ir dieną miglotą Lydės Jūsų kelią, Jūsų grįžtančių lauks, Saugos Jūsų ramybę Ir bėgantį laiką. (Birutė Gaigalienė)
Skaityti daugiau.

Kitokia kalėdinė šventė

Paskelbta: 2015-01-02
Peržiūros: 1057
Kategorija: Renginiai
 Kalėdos - stebuklų metas, kai žvaigždės pildo troškimus. 3a klasės mokinių troškimus išpildė tėveliai. Jie vaikams padovanojo išvyką į Kernavę, pas rogių šunis. Pirmiausia pasigrožėjome Kernavės piliakalniais. Paskui vykome pas rogių šunis. Mus pasitiko garsus šunų pasveikinimas. Vaikai susipažino su 18 ūkio augintinių, pabendravo su žaismingais ir draugiškais Aliaskos Haskiais bei kitais ūkio šunimis. Išgirdo pasakojimą apie šunų kinkinių istoriją, apie kinkomų šunų veisles ir tipus, kokios yra šunų pareigos bei pozicijos kinkinyje bei "gaujoje". Pamatė kinkymo įrangą - roges, vežimaičius, trosus bei pakinktus. Patys uždėjo pakinktus šuniukams, pasivažinėjo su šunų kinkinio traukiamais ratukais.
Skaityti daugiau.
« 1 2 ... 139 140 141 142 143 144 145 ... 162 163 »
Patyčių dėžutė

Tvarkaraščiai

Pamokų laikas

1. 8.00    –   8.45
2. 8.55    –   9.40
3. 9.50    –   10.35
4. 10.55  –   11.40
5. 12.00  –   12.45
6. 12.55  –   13.40
7. 13.50  –   14.35

Virtuali kelionė

Mokytojų svetainės