Šokim šokimėlį

Paskelbta: 2015-06-30
 Mūsų mokyklos pradinukai surengė šokių šventę ,,Šokim šokimėlį“, etnografinių regionų metams paminėti. Vaikai džiaugėsi, kad šventėje galėjo parodyti tai, ką išmoko per šokio pamokas. Nors ir pavargo, bet pajuto didelį pasitenkinimą šokdami protėvių pamėgtus šokius. Mokinius šokti liaudiškus šokius išmokė mokytojos: Loreta Palavenienė, Vidutė Želvienė ir Regina Zigmantienė. Šventės pabaigoje kiekvienos klasės šokėjai gavo padėkos laiškus ir spalvingus balionus.

Dešimtasis tarptautinis Linedance šokių festivalis „Draugystės tiltas“

Paskelbta: 2015-06-30
 Birželio 13 d. Palangoje šypsojosi ne tik skaisti saulutė, bet ir daugiau nei pusantro tūkstančio šokėjų iš Lietuvos, Norvegijos bei Latvijos, atvykusių į tarptautinį linedance šokių festivalį „Draugystės tiltas“. Visame pasaulyje populiarūs linijiniai šokiai jau dešimtą kartą šokami Palangoje. Šioje linijinių šokių šventėje, mūsų progimnazijos linijinių šokių grupė „WAU”, dalyvavo penktąjį kartą.

Aštuntokai atsisveikino su progimnazija

Paskelbta: 2015-06-12
 Birželio 5 d. mūsų progimnazijos aštuntokai atsisveikino su mokykla. Progimnazijos bendruomenė surengė jiems gražią šventę. Šeštokai iš vakaro papuošė aštuntokų klasių vadovių kabinetus paskutinei pamokai. Septintokai aktų salėje pakvietė aštuntokus „atvira širdimi praeiti po aštuonerius metus statyto namo langais“, už kurių vyko kartais audringas, kartais rimtas, o kartais graudžiai juokingas gyvenimas. Tie langai – tai mokykla, vaikystė, abejonės, klaidos, mokyklinės dienos, viltys, svajonės, ateitis.

Aplinkos ministerija dėkoja visoms mokykloms, prisijungusioms prie nuorūkų taršos prevencijos akcijos, ir skelbia konkurso „Nuorūkoms gamtoje – ne vieta“ nugalėtojus.

Paskelbta: 2015-06-11
„Džiaugiamės moksleivių kūrybiškumu ir noru prisidėti prie nuorūkų taršos mažinimo. Mokyklų aktyvumas parodė, kad auga ir bręsta protinga, aplinka besirūpinanti ir jos problemoms neabejinga karta. Dėkojame moksleiviams ir mokytojams ir tikimės sulaukti jų aktyvumo ir susidomėjimo ateityje“, – sakė aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.

Paroda „Aš augu kartu su Lietuva“

Paskelbta: 2015-06-08
 Pasvalio rajono savivaldybės posėdžių salėje buvo eksponuojama progimnazijos 6-8 klasių mokinių technologijų tekstilės darbų paroda „Aš augu kartu su Lietuva“. Paroda buvo skirta Nepriklausomybės atkūrimo 25- čiui pažymėti.Parodoje buvo eksponuojami 23 tekstilės karpinių paveikslai.

Įteikti pradinio mokslo baigimo pažymėjimai

Paskelbta: 2015-06-08
 Paskutinę mokslo metų dieną progimnazijos ketvirtokams iškilmingai įteikti pradinio mokslo baigimo pažymėjimai.

Trečiokai susipažino su Pasvaliu

Paskelbta: 2015-06-08
 Gegužės pabaigoje 3a ir 3b klasės aplankė Pasvalio kraštą. Muziejuje susipažino su ekspozicija apie smegduobių atsiradimą Pasvalio krašte, dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Slaptoji lietuviškoji mokykla.“ Čia jie sužinojo kaip lietuviškos spaudos draudimo metu, mokėsi vaikai. Trečiokai bandė rašyti kalkių pienu su žąsies plunksna ant medinių lentelių. Iš vyniojamo popieriaus pasidarę ,,tetradkas“ (sąsiuvinius), rašė  plunksnakočiais. Didelį įspūdį paliko netikėtai atėjęs žandaras.

Ekskursija aktyviausiems progimnazijos mokiniams

Paskelbta: 2015-06-02
 Gegužės 22 d. aktyviausi 3-8 klasių progimnazijos mokiniai vyko į ekskursiją, kurią dovanojo progimnazijos administracija. Ekskursijos metu aplankėme Šiaulius, Kryžių kalną ir Naisius. Šiauliuose pasivaikščiojome Brodvėjumi, apžiurėjome Auksinio berniuko paminklą, įspūdingą Lapės skulptūrą, mokiniai pabėgiojo po akmenų labirintą. Dviračių muziejuje išklausėme gidės pasakojimą apie dviračius, jų atsiradimo istoriją, apie lietuviškus dviračius. Mokiniai turėjo galimybę paminti sportinį, medinį dviračius, treniruoklį.

Namukų paroda

Paskelbta: 2015-06-02
 Progimnazijoje gegužės 11 – 15 dienomis buvo organizuota Šeimos savaitė „Mūsų jėga, kai mes kartu: tėtis, mama, aš ir tu!“. Šios savaitės metu progimnazijos fojė vyko kūrybinių projektų „Šeimos namas“ paroda. Iš viso buvo eksponuojami 32 nameliai. Dėkojame šeimoms už kūrybiškumą, iniciatyvumą, meniškumą, bei gausų šeimų dalyvavimą projekte.

Vaidinimas „Kad tave kur“

Paskelbta: 2015-06-01
 5–8 kl. dramos būrelis mokslo metų pabaigos proga progimnazijos bendruomenei dovanojo vaidinimą „Kad tave kur!“. Tai linksmas ir smagus spektaklis apie tai, kas nutinka, kai susimaišo pasakos, kai net fėja ne visada gali palaikyti tvarką. Vaidinimo personažai – Raudonkepurė, gerasis vilkas, senelė, Pelenius ir du jo broliai, krikštatėvis, raganaitė, Jonukas ir Grytutė, princesės sekretorė ir linksmoji fėja – visus žiūrovus pralinksmino ir suteikė daug gerų emocijų.
Patyčių dėžutė