Zoninėse kvadrato varžybose l-oji vieta

Paskelbta: 2015-12-08
Kategorija: Pasiekimai
 Šiais mokslo metais, vykusiose Panevėžio miesto mokyklų taurės kvadrato varžybose, mūsų progimnazijos 5-6 klasių mergaičių komanda, iškovojo I –ąją vietą ir įgijo teisę atstovauti Panevėžio miestą 2015/16 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato zoninėse varžybose.

Olimpiadų dienos „Snaigės“

Paskelbta: 2015-12-06

7a klasės mokiniai dalyvavo „Vaikų emocinės sveikatos stiprinimo programoje“

Paskelbta: 2015-12-06
 2015 m. rugsėjo, spalio ir lapkričio mėnesiais 7a klasės mokiniai dalyvavo „Vaikų emocinės sveikatos stiprinimo programoje“ Šią programą organizavo Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras, o paskaitas mokiniams skaitė Panevėžio pedagoginės – psichologinės tarnybos psichologės. Iš viso 7a klasės mokiniai išklausė 6 paskaitas, kurių temos buvo šios: „Aš noriu gyventi“, „Patyčios“, „Mano emocinė sveikata“, „Meno terapija“, „Stresas ir jo valdymas“ ir „Bendravimo menas“. Paskaitos buvo naudingos, įdomios, suteikė mokiniams žinių, padėjo geriau pažinti savo klasės draugus.

Pasaulinės AIDS dienos protmūšis: „AIDS geriau žinoti“

Paskelbta: 2015-12-06
 Pažymint Pasaulinę AIDS dieną (gruodžio – 1ąją) progimnazijoje organizavome 8 klasių mokiniams protmūšį „AIDS: geriau žinoti!“. Aštuntų klasių mokiniai buvo suskirstyti į 7 komandas, po 5 mokinius. Protmūšį vedė biologijos mokytoja Birutė Bugienė. Mokinių atsakymus vertino komisija, kurią sudarė: lietuvių kalbos mokytoja Dalia Mačėnienė, bibliotekos vedėja Alma Ginotienė, 8b klasės mokinė Viktorija Likaitė, 8a klasės mokinė Goda Samuitytė ir socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė. Dalyviams buvo pateikta 12 kausimų.

Piešinių konkurso „Teismas gina žmogų“ finalinio renginio įspūdžiai

Paskelbta: 2015-12-06
 Europos teisės dienos proga surengtas Nacionalinės teismų administracijos ir visos Lietuvos teismų organizuotas respublikinis piešinių konkursas „Teismas gina žmones“, skirtas 6–8 klasių mokiniams. Pusfinalio metu teko apsilankyti Panevėžio miesto teisme organizuotoje šventėje, kuriame buvau apdovanota ir pakviesta dalyvauti finale. Netrukus 2015-10-27 sulaukiau kvietimo atvykti į Lietuvos apeliaciniame teisme vykusį renginį, buvau viena iš penkių lauretų, kurių piešiniai pripažinti kaip originaliausi ir aiškiausiai perteikiantys konkurso temą.

Išvyka į atliekų perdirbimo įmonę „Plastara“

Kategorija: Gamtosauginė veikla
 UAB „Plastara“ yra viena didžiausių plastikinės pakuotės projektuotojų ir gamintojų Lietuvoje, gamina platų standžių ir lanksčių plastiko pakuočių asortimentą maisto, gėrimų, asmens higienos, buitinės chemijos bei chemijos pramonei, padeda ir konsultuoja pakuotės dizaino kūrimo, projektavimo, techninių parametrų parinkimo etapuose.

Išvyka į atliekų perdirbimo įmonę „Plastara“

Paskelbta: 2015-12-06

IV–oji respublikinė mokinių muzikos olimpiada

Paskelbta: 2015-12-02
 Netruko prabėgti dar vieni metai ir lapkričio 21 d. vykstame su Agne Dagilyte 8a kl. mokine ir jos komanda Paulina Gudavičiūte 7b, Karoliu Kaskovu 5b ir Domantu, beje jau antrą kartą, į Klaipėdą - į muzikos olimpiados respublikinį, trečiąjį jos etapą. Į jį iš visos respublikos atvyko rajoninių turų nugalėtojai - 42 geriausi ir gabiausi jaunieji muzikantai.

Netradicinė pamoka Panevėžio Dailės galerijoje

Paskelbta: 2015-12-02
 3a klasės mokinai vyko į Panevėžio miesto Dailės galeriją. Čia dalyvavome edukacinėje – kūrybinėje programoje „Stebuklinga saga“. Po animacinio filmo „Raganos saga“, kuriam personažus sukūrė Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų dalyvė keramikė Ilzė Emse-Grinberga (Latvija), peržiūros ir aptarimo, edukatorius Artūras Stančikas pasiūlė vaikams patiems išmėgti jėgas keramikoje - nusilipdyti stebuklingą suvenyrinę sagą ir ją dekoruoti raižniais. Prisiminę ir įtvirtinę žinias apie molį, vaikai ėmėsi darbo. Iš mažo molio gabalėlio pamažu ryškėjo kiekvieno vaiko sumanymas, jo gebėjimas fantazuoti ir kurti. Laikas prabėgo nepastebimai. Vaikai apgalestavo, kad taip greitai baigėsi ši pamoka.

Kaip pamilti save?

Paskelbta: 2015-12-02
 Progimnazijos Saviugdos klubo nariai dalyvavo užsiėmime „Kaip pamilti save?“, kurį vedė Vilniaus saviugdos ir santykių klubo „Atrask save“ konsultantė Raimonda Martynaitienė.
Patyčių dėžutė