Įveikė ruožą siekiant Lietuvos ir pasaulio rekordo treke dviračiu

Paskelbta: 2015-09-15
 3 b klasės mokinys Linas Spundzevičius įveikė ruožą siekiant Lietuvos ir pasaulio rekordo treke dviračiu.

Prisidėjo prie Lietuvos rekordo

Paskelbta: 2015-09-10
Kategorija: Pasiekimai

Ilga kelionė prasidėjo

Paskelbta: 2015-09-02
 Rudenį paukščiai išskrenda iš namų, Rugsėjį prasideda ilga mokinio kelionė: kiekvieną rytą jis iškeliauja į Mokslo ir žinių šalį - Mokyklą, ir mokinio kelionė tokia pat ilga kaip paukščio.

Šokim šokimėlį

Paskelbta: 2015-06-30
 Mūsų mokyklos pradinukai surengė šokių šventę ,,Šokim šokimėlį“, etnografinių regionų metams paminėti. Vaikai džiaugėsi, kad šventėje galėjo parodyti tai, ką išmoko per šokio pamokas. Nors ir pavargo, bet pajuto didelį pasitenkinimą šokdami protėvių pamėgtus šokius. Mokinius šokti liaudiškus šokius išmokė mokytojos: Loreta Palavenienė, Vidutė Želvienė ir Regina Zigmantienė. Šventės pabaigoje kiekvienos klasės šokėjai gavo padėkos laiškus ir spalvingus balionus.

Dešimtasis tarptautinis Linedance šokių festivalis „Draugystės tiltas“

Paskelbta: 2015-06-30
 Birželio 13 d. Palangoje šypsojosi ne tik skaisti saulutė, bet ir daugiau nei pusantro tūkstančio šokėjų iš Lietuvos, Norvegijos bei Latvijos, atvykusių į tarptautinį linedance šokių festivalį „Draugystės tiltas“. Visame pasaulyje populiarūs linijiniai šokiai jau dešimtą kartą šokami Palangoje. Šioje linijinių šokių šventėje, mūsų progimnazijos linijinių šokių grupė „WAU”, dalyvavo penktąjį kartą.

Aštuntokai atsisveikino su progimnazija

Paskelbta: 2015-06-12
 Birželio 5 d. mūsų progimnazijos aštuntokai atsisveikino su mokykla. Progimnazijos bendruomenė surengė jiems gražią šventę. Šeštokai iš vakaro papuošė aštuntokų klasių vadovių kabinetus paskutinei pamokai. Septintokai aktų salėje pakvietė aštuntokus „atvira širdimi praeiti po aštuonerius metus statyto namo langais“, už kurių vyko kartais audringas, kartais rimtas, o kartais graudžiai juokingas gyvenimas. Tie langai – tai mokykla, vaikystė, abejonės, klaidos, mokyklinės dienos, viltys, svajonės, ateitis.

Aplinkos ministerija dėkoja visoms mokykloms, prisijungusioms prie nuorūkų taršos prevencijos akcijos, ir skelbia konkurso „Nuorūkoms gamtoje – ne vieta“ nugalėtojus.

Paskelbta: 2015-06-11
„Džiaugiamės moksleivių kūrybiškumu ir noru prisidėti prie nuorūkų taršos mažinimo. Mokyklų aktyvumas parodė, kad auga ir bręsta protinga, aplinka besirūpinanti ir jos problemoms neabejinga karta. Dėkojame moksleiviams ir mokytojams ir tikimės sulaukti jų aktyvumo ir susidomėjimo ateityje“, – sakė aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.

Paroda „Aš augu kartu su Lietuva“

Paskelbta: 2015-06-08
 Pasvalio rajono savivaldybės posėdžių salėje buvo eksponuojama progimnazijos 6-8 klasių mokinių technologijų tekstilės darbų paroda „Aš augu kartu su Lietuva“. Paroda buvo skirta Nepriklausomybės atkūrimo 25- čiui pažymėti.Parodoje buvo eksponuojami 23 tekstilės karpinių paveikslai.

Įteikti pradinio mokslo baigimo pažymėjimai

Paskelbta: 2015-06-08
 Paskutinę mokslo metų dieną progimnazijos ketvirtokams iškilmingai įteikti pradinio mokslo baigimo pažymėjimai.

Trečiokai susipažino su Pasvaliu

Paskelbta: 2015-06-08
 Gegužės pabaigoje 3a ir 3b klasės aplankė Pasvalio kraštą. Muziejuje susipažino su ekspozicija apie smegduobių atsiradimą Pasvalio krašte, dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Slaptoji lietuviškoji mokykla.“ Čia jie sužinojo kaip lietuviškos spaudos draudimo metu, mokėsi vaikai. Trečiokai bandė rašyti kalkių pienu su žąsies plunksna ant medinių lentelių. Iš vyniojamo popieriaus pasidarę ,,tetradkas“ (sąsiuvinius), rašė  plunksnakočiais. Didelį įspūdį paliko netikėtai atėjęs žandaras.
Patyčių dėžutė