Susitikimas su gimnazijų ir profesinių mokyklų atstovais

Paskelbta: 2016-01-25
 Laikas bėga septynmyliais žingsniais, ir visai neužilgo mūsų aštuntokai turės rinktis, kur tęsti mokslus toliau, baigus aštuonias klases. Aštuntokai jau lankėsi dviejose profesinėse mokyklose, 5-ojoje gimnazijoje. Planuojame aplankyti ir kitas mokyklas, kur galima mokytis, baigus progimnaziją. Sausio 19 d. progimnazijoje vyko 8 klasių mokinių ir jų tėvelių susitikimas su mūsų miesto gimnazijų ir profesinių mokyklų atstovais. Susitikime dalyvavo „Minties“, Vytauto Žemkalnio, Juozo Miltinio gimnazijų, Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos, Profesinio rengimo centro, Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos atstovai.

Linksmosios estafetės

Paskelbta: 2016-01-25
 Pasitikdami vietos bendruomenių metus, į linksmųjų estafečių šventę atvyko lopšelių/darželių „Taika“, „Papartis“ ir „Žvaigždutė“ priešmokyklinių grupių vaikučiai ir jų auklėtojos. Nykštukai, vadovaujami muzikos mokytojos Loretos Palavenienės pravedė mankštą, o kūno kultūros mokytojai Laima Bieliūnienė ir Valmantas Jocius organizavo estafetes.

Baigėsi „Baterijų vajus“

Kategorija: Gamtosauginė veikla
 Viena iš mūsų progimnazijos išskirtinių veiklos krypčių yra gamtosauginė veikla. Todėl Mokinių taryba kasmet inicijuoja gamtosaugines akcijas, į kurias įsijungia visa bendruomenė. Šiais mokslo metų viena iš tokių akcija buvo „Baterijų vajus“. Nuo spalio 15 d. iki sausio 15 d. klasių bendruomenės rinko įvairiausias baterijas. Šia akcija norėjome skatinti mokinius ir jų šeimas rūšiuoti atliekas, nešiukšlinti aplinkos, ypač tokiomis gamtai kenksmingomis atliekomis kaip baterijos.

Baigėsi „Baterijų vajus“

Baltajam badui – Ne

Kategorija: Gamtosauginė veikla
 Jau daugelis iš mūsų spėjome pasidžiaugti šalta, snieguota žiema. Mažiau džiaugsmo žiema teikia laukiniams gyvūnams, ypatingai paukščiams, kurie liko žiemoti. Jaunieji gamtos mylėtojai, vadovaujami mokytojo Almino Raišelio pagamino lesyklėlių ir pakabino mokyklos teritorijoje.

Baltajam badui – Ne

Premija kunigo Alfonso Lipniūno ateitininkų kuopai

Paskelbta: 2016-01-18

Sausio 13-ąją laisvės gynėjų dieną - Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Paskelbta: 2016-01-13
 Prieš 25 metus mes nebuvome NATO ir ES narėmis. Mūsų teritorijoje vis dar šeimininkavo okupacinė kariuomenė, tačiau vieninga ir laisvės trokštanti tauta tomis dienomis apgynė Lietuvos nepriklausomybę ir pasipriešino agresoriui.

Konkurse

Paskelbta: 2016-01-12
Kategorija: Pasiekimai
 Gruodžio 3 dieną Alfonso Lipniūno progimnazijos komanda dalyvavo 5-6 klasių anglų kalbos konkurse „Smart Kids 2015“ ir užėmė 3 vietą. Padedami anglų kalbos mokytojų ir muzikos mokytojos Loretos paruošė komandos pristatymą –pavyko puikiai, vėliau patiems reikėjo atsakyti į 25 klausimus, paruošti kūrybinę užduotį apie išradimą, jį pristatyti ir pakomentuoti. Džiaugiamės mūsų pasiekimais.

Kalėdų senelis aplankė visas klases

Paskelbta: 2016-01-11
 Paskutinę dieną prieš kalėdines atostogas visas mūsų progimnazijos klases aplankė Kalėdų senelis. Jis įteikė kiekvienai klasei dovanų – saldainių maišelį, palinkėjo linksmų švenčių ir smagių atostogų. Kalėdų senelį lydėjo progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė. Ji linkėjo mokiniams ir jų šeimoms gražių švenčių, ramybės ir santarvės.
Patyčių dėžutė