Mūsų kelionė „Paukščiai grįžta namo“

Paskelbta: 2014-03-13
Kategorija: Gamtosauginė veikla
  2014 m. kovo 13 d. penktų ir šeštų klasių mokiniai vyko į žygį dviračiais, į Vynupę, į Berčiūnų mišką. Kelionę pradėjome prie mokyklos durų. Mus išlydėjo mokyklos direktorė Vilma Petrulevičienė. Į Panevėžio miesto Miškų urėdijos, Gustonių girininkijos girininko Jono Masioko džipą sudėjome inkiliukus.

Šv. Jono Bosko relikvijos

Kategorija: Sielovada
 2015 m. rugpjūčio 16 d. bus minimos šv.Jono Bosko 200-osios metinės. Ta proga po Lietuvą iškilmingai keliauja jo relikvijos ir daugybė tikinčiųjų turi galimybę prisiartinti prie šio katalikų Bažnyčios šventojo, oficialiai paskelbto „jaunimo tėvu ir mokytoju“.

Išvyka į šventos Kotrynos seserų vienuolyną

Kategorija: Sielovada
 Baigiantis tikėjimo metams Lietuvos vyskupai ragina organizuoti vaikų adoracijas. 1b klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje tikybos pamokoje, kuri vyko šventos Kotrynos seserų vienuolyne. Pamokos tikslas — žadinti mokinių sielose aukščiausių vertybių siekimą, padėti mokiniui pažinti Dievą. Pamoką vedė sesuo Elija ir sesuo Kristina.

Akcija „Kaip surasti Lietuvą?“

Paskelbta: 2014-03-11
 Kovo 11-oji — Lietuvos Valstybės nepriklausomybės atkūrimo diena. Ši data Lietuvos žmonėms – tai ne vien raudonai nuspalvintas skaičius kalendoriuje, ne vien laisvadieniu pažymėta šventė. Kovo 11-osios diena visada primins ne tik erškėčiais apaugusio Lietuvos kelio į laisvę pabaigą, bet yra svarbi šventė, primenanti laimėtą nepriklausomybę.

„Vaikų linijos“ mokymai

Paskelbta: 2014-03-10
 Kovo 5 d. mieste vyko mokymai bendrojo lavinimo mokyklų mokinių aktyvui, kuriuos surengė „Vaikų linijos“ darbuotojai, apie elektronines patyčias „Patyčios turi ir gali liautis. Jaunų žmonių vaidmuo, stabdant elektronines patyčias“. Šiuose mokymuose dalyvavome ir mes – progimnazijos Mokinių tarybos pirmininkė, 8 a kl. mokinė Gabija Rutėnaitė ir Mokinių tarybos narė, 8 b kl. mokinė Rugilė Pūkaitė.

Pelenų diena

Kategorija: Sielovada
 Kovo 5 dieną katalikų bažnyčioje prasidėjo naujas liturginis laikas – gavėnia. Ta proga Alfonso Lipniūno progimnazijos kapelionas kunigas Domingo bendruomenei aukojo šv. Mišias, norintys priėmė susitaikinimo sakramentą.

Kaziuko mugė

Paskelbta: 2014-03-10
 Atėjęs pavasaris džiugina ne tik pavasario šiluma, bet ir nuostabiomis tradicinėmis pavasario šventėmis. Kovo 7 dieną mūsų progimnazijoje šurmuliavo tradicinė pavasario šventė – Kaziuko mugė. Kazimierinės – tai pagarbos Lietuvos globėjui diena. Tai ir didelis, smagus pavasarinis šurmulys, kuris paplitęs po visą Lietuvą.

Surdopedagogo pamoka „Aš turiu kalbančias rankas“

Paskelbta: 2014-03-10
 Mokyklos 1 b klasės mokiniams vyko netradicinė pamoka, kurioje mokiniais tapo ne tik pirmokai, bet ir mokyklos direktorė Vilma Petrulevičienė, sesuo Kristina Mikalauskaitė, socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė, klasės mokytoja Danguolė Kviliūnienė. Pamoką vedė Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos direktorė, surdopedagogė Danutė Kriščiūnienė.

Išvyka į Paslaugų ir verslo mokyklą

Paskelbta: 2014-03-06
 6a klasės mokiniai aplankė Panevėžio paslaugų ir verslo mokykloje veikiančią respublikinę Užgavėnių kaukių parodą. Kaukes pristatė įvairių Lietuvos miestų profesinių mokyklų mokiniai. Paroda sužavėjo kaukių įvairove, išmone, meniniais sprendimais.Ir kokių tik čia nebuvo kaukių; drožinėtų, pagamintų iš siūlų, audinio, beržo tošies, sėklų, samanų, plastiko, popieriaus masės ir t.t.

Išvyka į „Minties“ gimnaziją

Paskelbta: 2014-03-06
 Kovo 4d. mūsų progimnazijos atstovai – direktorės pavaduotoja ugdymui Rima Taurozienė, karjeros koordinatorė mokytoja Dainora Raudienė ir 6 aštuntokės - svečiavosi Panevėžio „Minties“ gimnazijoje. Pasirašėme mūsų progimnazijos ir „Minties“ gimnazijos bendradarbiavimo sutartį. Abi mokyklos įsipareigojo organizuoti bendrus renginius, sportines varžybas. Gimnazija nuolat informuos mūsų mokinius apie ugdymosi sąlygas gimnazijoje, mūsų progimnazijos mokiniams bus sudaromos sąlygos lankytis gimnazijoje ir susipažinti su jos siūlomomis galimybėmis.
« 1 2 ... 120 121 122 123 124 125 126 127 128 »