Teisinio Žinių konkurso Temidė II etapas

Paskelbta: 2015-04-01
 Kovo 19 d. Panevėžio Profesinio rengimo centre vyko bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo Įstaigų mokinių respublikinio teisinio Žinių konkurso Temidė II etapas. Mūsų progimnazijai atstovavo 8a kl. mokinių komanda: Damošiūtė Akvilė, Kuzminas Danas, Linda Benas, Pupšys Rūtenis, Skrebytė Marija.

Didžioji gėrio šventė

Paskelbta: 2015-03-30
 Tradicinė šventė, skirta kunigo Alfonso Lipniūno atminimui pagerbti, progimnazijos bendruomenės yra laukiama. Kiekvienas ateina tą dieną į šventinį renginį nusiteikęs išgirsti žodį, kuris ilgai šildys kaip šviesa ir prie kurio mintimis norėsis grįžti, kai reikės atramos ar stiprybės įveikti kliūtis arba tiesiog pabūti su žodžiu kaip gerumu, kuris paguodžia ir nuramina.

7 klasių Eruditų konkurso rezultatai

Paskelbta: 2015-03-27
 Eruditų konkursai tapo gražia mūsų progimnazijos tradicija. Septintokų konkursas šiemet buvo ypatingas – tarpmokyklinis, nes pas mus svečiavosi šaunūs Kazimiero Paltaroko gimnazijos septintokai – 7 c kl. mokiniai ir jų klasės vadovė I. Savickienė.

Paminėjome Žemės dieną

Paskelbta: 2015-03-24
 Žemės diena pasaulyje pradėta minėti norint priminti, kad žmonės turi išsaugoti aplinką. Nepakanka tik paminėti Žemės dieną, reikia realių darbų, įrodančių, kad mes ją mylime. Į ją sėjame grūdą: meilės, gėrio, vilties ir tiesos.

Progimnazijos bendruomenės nariai skaitė eiles Ramutės Sakalaitės-Gasiūnienės eilėraščių knygos „Mano pasaulis“ pristatymo vakare

Paskelbta: 2015-03-22
 Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyko panevėžietės pedagogėsRamutės Sakalaitės-Gasiūnienės eilėraščių knygos„Mano pasaulis“pristatymas.

Grįžtančių paukščių lauks inkilai

Paskelbta: 2015-03-15
 Vis daugiau sparnuočių palieka savo žiemavietes šiltuose kraštuose ir dairosi namų mūsų šalyje. Inkilai paukščiams jau seniai tapo kiekvieno pavasario būtinybe. Inkilų kėlimas - šventė ne tik grįžtantiems paukščiams, bet ir žmogui, ypač vaikams. Tokią šventę kovo 7 dieną surengė Alfonso Lipniūno progimnazijos 1b klasės mokinukai ir jų tėveliai. Kartu su tėčiais technologijų klasėje susikalę inkilėlius, išsiruošė į Gustonių girininkiją.

A. Lipniūno ateitininkų kuopa paminėjo kovo 11-osios šventę

Kategorija: Sielovada
  Kovo 10 dieną Lietuvos Nepriklausomybės išvakarėse K.Paltaroko gimnazijos Šv. Bernadetos ateitininkų kuopos ir Alfonso Lipniūno gimnazijos A. Lipniūno ateitininkų kuopos nariai Pasvalio Svalios pagrindinės mokyklos Maironiečių buvo pakviesti ir kartu vyko į partizanų vadų būstinę Radviliškio rajone Minaičių kaime.

Pilietiškumo akcija „Apkabinkime Laisvę“

Paskelbta: 2015-03-13
 Mūsų mokyklos šeštokai šį trečiadienį dalyvavo Panevėžio miesto pilietiškumo akcijoje „Apkabinkime Laisvę“. Puikus oras, galybė žmonių, įspūdinga vėliava ir bendrumo, vienybės jausmas lydėjo mus šią šventinę dieną. Lietuvos nepriklausomybės 25 – metis šeštokams liks tikrai įsimintina data.

Dainų festivalis Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje

Paskelbta: 2015-03-13
 Kovo 6 d. Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje vyko septintasis dainų festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, 25-osioms metinėms paminėti. Jame dalyvavo įvairūs ansambliai iš Radviliškio kultūros centro, Šeduvos gimnazijos, Panevėžio J. Balčikonio gimnazijos, Muzikos mokyklos, Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos, „Saulėtekio“ ir žinoma mūsų Alfonso Lipniūno progimnazijos. Į šventę buvo pakviesti svečiai Seimo narys Povilas Urbšys ir kandidatas į miesto merus, politikas, sąjūdietis Rytis Mykolas Račkauskas.

Paaiškėjo 6 klasių mokinių Eruditų konkurso nugalėtojai

Paskelbta: 2015-03-13
 Kovo 9 d. mūsų progimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs Eruditų konkursas. Jis buvo skirtas Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Šį kartą konkurse jėgas išmėgino gerai ir labai gerai besimokantys 6 klasių mokiniai - 6 iš 6 a klasės ir 7 iš 6 b klasės. Konkursą vedė Mokinių tarybos pirmininkas Mindaugas Laskovas (7 b), Mokinių tarybos narės Deimantė Milinytė (6 a), Ugnė Skaržauskaitė (6 b) ir mokytoja Dainora Raudienė.