Nuskambėjo talentų šou-konkursas „Kylančios žvaigždės 2015“

Paskelbta: 2015-05-03
 Balandžio 29 d. aktų salėje vyko jau tradiciniu tapęs talentų šou „Kylančios žvaigždės“. Šio renginio iniciatoriai – Mokinių taryba, muzikos mokytoja Loreta Palavenienė, socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė. Pilna aktų salė parodė, kad tokie renginiai – talentų koncertai yra laukiami ir reikalingi. Tik truputį gaila, kad nemažai mokinių tiesiog nedrįsta išeiti į sceną ir parodyti, ką sugeba. Esame įsitikinę: nėra nė vieno mokinio, kuris neturėtų kokio nors talento.

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Technologijų mokymo centras kviečia moksleivius

Paskelbta: 2015-05-03
 Balandžio 27 d. progimnazijos 5-8 klasių mokiniai lankėsi KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Technologijų mokymo centre. Tai pirmasis centras mokiniams Lietuvoje, aprūpintas naujausia technologine įranga, padedančia susipažinti su elektronikos principais, įgalinčia lengvai sukonstruoti ir valdyti įvairaus sudėtingumo elektronikos ir valdymo įrenginius, robotus. Mokiniams buvo pristatyti centre veikiantys būreliai.

Ekomiestelis „Atliekos – vertinga žaliava, nešvaistyk“

Paskelbta: 2015-05-03
 Balandžio 28 d. progimnazijoje įsikūrė ekomiestelis „Atliekos – vertinga žaliava, nešvaistyk!“, kurį inicijuoja Aplinkos ministerija. Ekomiestelį atidarė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas. Meras dėkojo ekomiestelio organizatoriams, kurie taip išradingai ir aiškiai moko jaunąją kartą tvarkyti ir išmoningai panaudoti atliekas. „Dėkoju progimnazijos bendruomenei, kad aktyviai prisidedate prie žaliųjų akcijų ir mokote vaikus mylėti aplinką. Tikiu, kad dėl šio ekomiestelio mūsų miestas taps gražesnis, švaresnis, jaukesnis ir estetiškesnis“, - sakė meras Rytis Račkauskas.

Pažintinė-patyriminė profesinio veiklinimo diena progimnazijoje

Paskelbta: 2015-04-23
 Progimnazijoje vyko pažintinio -patyriminio profesinio veiklinimo diena. „Kaip smagu, kad šiandien pamokas ves mano mamytė!“ džiaugėsi 1 a klasės mokiniai Vanesa ir Ignas. Juk ir kiekvienas didžiuotųsi matydamas klasėje savo tėvelius, kurie organizuoja veiklą „kitaip“, papasakoja apie savo profesiją, nustebina įvairiomis profesinėmis subtilybėmis, sudomina, kartu bendrauja, džiaugiasi vieni kitais.

Pirmą kartą vyko Mokinių konferencija

Paskelbta: 2015-04-22
 Balandžio 21d. mūsų progimnazijoje pirmą kartą vyko Mokinių konferencija „Man patinka mokytis?!“, kurią inicijavo Mokinių taryba. Joje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai.Šios konferencijos tikslai buvo skatinti mokinių pilietiškumą, aktyvią poziciją; ugdyti mokinių oratorinius gebėjimus; sudaryti mokiniams galimybę pasidalinti savo patirtimi, kaip jie moka organizuoti savo mokymąsi, derinti mokymąsi ir popamokinę veiklą. Kitaip tariant, konferencijoje mokiniai kalbėjo apie mokėjimą mokytis. Mokymasis yra rimtas, nelengvas ir ne visada malonus darbas, juo labiau – ne vien pramoga.

Pilietinė akcija „Darom“

Paskelbta: 2015-04-21
 Kaip ir kiekvienais metais mūsų mokyklos bendruomenė įsijungia į pilietinę akciją „Mes darom 2015“. Šiais metais akciją vykdėme 2 kartus. Antradienį organizavome žygį dviračiais į Berčiūnų mišką. Į talkos vietą vykome ekologiškuoju transportu – dviračiais. Gustonių girininkijos girininkas J. Masiokas vadovavo akcijai „Išvalykime miškus nuo šiukšlių“. Buvome nustebę suaugusių žmonių elgesiu ir kultūra, kad drįsta atvežti tuščius butelius, panaudotus vaikų pamperus ir išmesti į mišką. Surinkome šiukšles į maišus, o girininkas nuvežė į „Antražą“, pristatė rūšiavimui ir perdirbimui.

Ateitininkų renginys „Visuomet džiaukitės Viešpatyje“

Paskelbta: 2015-04-20
Kategorija: Sielovada
 Balandžio 17-18 dienomis Alfonso Lipniūno kuopos ateitininkai dalyvavo Minties gimnazijos  Šv. Kotrynos Sienietės kuopos organizuotame renginyje skirtame Pašvęstojo gyvenimo metams proga. Renginys vyko dvi dienas. J. Miltinio gimnazijos mokiniai pristatė Šv. Kotrynos vienuolyno istoriją.

Susikaupimo diena

Paskelbta: 2015-04-10
Kategorija: Sielovada
 Paskutinę savaitę prieš Velykų šventes Alfonso Lipniūno progimnazijos bendruomenės nariai vyko į Kauną  susikaupimo dienai. Nekaltosios Mergelės Marijos seserų vienuolyne išklausė išsamų bendruomenės veiklos pristatymą, išsiaiškino rūpimus klausimus , pabendravo su s.Vincenta.

Veiksmo savaitė „Be patyčių 2015“

Paskelbta: 2015-04-08
 Kovo 23–27 dienomis progimnazijoje buvo organizuota Veiksmo savaitė „Be patyčių 2015“. Ši savaitė prasidėjo linksmu rytmečiu „Pasveikinkim vieni kitus“, kurį organizavo Mokinių taryba kartu su mokytoja Dainora Raudiene. Atėjusius į mokyklą mokinius, mokytojus, tėvus, darbuotojus pasitiko pasakų personažai: pepės ilgakojinės Ugnė ir Deimantė, princesė Viktorija ir riterė Goda, mokinės ne vieną privertė nusišypsoti ir dieną pradėti su šypsena.

Ketvirtasis progimnazijos Saviugdos klubo narių užsiėmimas

Paskelbta: 2015-04-01
 Ketvirtasis progimnazijos Saviugdos klubo užsiėmimas „Vertybių įtaka žmogaus gyvenimui ir bendruomenei“ kovo 30 dieną vyko progimnazijos konferencijų salėje. Analizuoti , vertinti verybes padėjo Lietuvos Tėvų Forumo Saviugdos klubo moderatorė, lektorė Jolanta Lipkevičienė. Kokias vertybes pasirenkame mes, suaugusieji, o kokias vertybines nuostatas renkasi mūsų vaikai? Kaip pastebėti šalia esančio gerąsias savybes? Kaip iš nesėkmių ruožo pakylėti į sėkmę? Kaip dalintis atsakomybe? Kokios yra amžinosios vertybės? Šie ir daugelis kitų klausimų kilo susirinkusiems į Saviugdos klubą. Vertybių sistema neaplenkia nė vieno žmogaus, nė vienos šeimos. Tik nuo kiekvieno iš mūsų priklauso, ką pasirinksime, kokioms vertybėms ir vertybinėms nuostatoms skirsime savo prioritetus.