Piešinių konkurso „Teismas gina žmogų“ finalinio renginio įspūdžiai

Paskelbta: 2015-12-06
 Europos teisės dienos proga surengtas Nacionalinės teismų administracijos ir visos Lietuvos teismų organizuotas respublikinis piešinių konkursas „Teismas gina žmones“, skirtas 6–8 klasių mokiniams. Pusfinalio metu teko apsilankyti Panevėžio miesto teisme organizuotoje šventėje, kuriame buvau apdovanota ir pakviesta dalyvauti finale. Netrukus 2015-10-27 sulaukiau kvietimo atvykti į Lietuvos apeliaciniame teisme vykusį renginį, buvau viena iš penkių lauretų, kurių piešiniai pripažinti kaip originaliausi ir aiškiausiai perteikiantys konkurso temą.

Išvyka į atliekų perdirbimo įmonę „Plastara“

Kategorija: Gamtosauginė veikla
 UAB „Plastara“ yra viena didžiausių plastikinės pakuotės projektuotojų ir gamintojų Lietuvoje, gamina platų standžių ir lanksčių plastiko pakuočių asortimentą maisto, gėrimų, asmens higienos, buitinės chemijos bei chemijos pramonei, padeda ir konsultuoja pakuotės dizaino kūrimo, projektavimo, techninių parametrų parinkimo etapuose.

Išvyka į atliekų perdirbimo įmonę „Plastara“

Paskelbta: 2015-12-06

IV–oji respublikinė mokinių muzikos olimpiada

Paskelbta: 2015-12-02
 Netruko prabėgti dar vieni metai ir lapkričio 21 d. vykstame su Agne Dagilyte 8a kl. mokine ir jos komanda Paulina Gudavičiūte 7b, Karoliu Kaskovu 5b ir Domantu, beje jau antrą kartą, į Klaipėdą - į muzikos olimpiados respublikinį, trečiąjį jos etapą. Į jį iš visos respublikos atvyko rajoninių turų nugalėtojai - 42 geriausi ir gabiausi jaunieji muzikantai.

Netradicinė pamoka Panevėžio Dailės galerijoje

Paskelbta: 2015-12-02
 3a klasės mokinai vyko į Panevėžio miesto Dailės galeriją. Čia dalyvavome edukacinėje – kūrybinėje programoje „Stebuklinga saga“. Po animacinio filmo „Raganos saga“, kuriam personažus sukūrė Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų dalyvė keramikė Ilzė Emse-Grinberga (Latvija), peržiūros ir aptarimo, edukatorius Artūras Stančikas pasiūlė vaikams patiems išmėgti jėgas keramikoje - nusilipdyti stebuklingą suvenyrinę sagą ir ją dekoruoti raižniais. Prisiminę ir įtvirtinę žinias apie molį, vaikai ėmėsi darbo. Iš mažo molio gabalėlio pamažu ryškėjo kiekvieno vaiko sumanymas, jo gebėjimas fantazuoti ir kurti. Laikas prabėgo nepastebimai. Vaikai apgalestavo, kad taip greitai baigėsi ši pamoka.

Kaip pamilti save?

Paskelbta: 2015-12-02
 Progimnazijos Saviugdos klubo nariai dalyvavo užsiėmime „Kaip pamilti save?“, kurį vedė Vilniaus saviugdos ir santykių klubo „Atrask save“ konsultantė Raimonda Martynaitienė.

Prasidėjo laukimo ir susikaupimo laikas – adventas

Paskelbta: 2015-12-02
 Progimnazijoje laukimo ir susikaupimo laikas - adventas - prasidėjo šv.Mišiomis ir iškilmingu pirmosios advento žvakės įžiebimu. Jas aukojo Kristaus Karaliaus katedros vikaras Kazimiero Paltaroko gimnazijos kapelionas kunigas Tomas Paliukėnas. Komentuodamas Dievo žodį kunigas apelsino įvaizdžiu pristatė adventą kaip gerumo ir dalinimosi laiką, linkėjo jį prasmingai praleisti ir džiūgiai ruoštis Kristaus Užgimimo šventėms.

Pirmokai „Pegaso“ knygyne

Paskelbta: 2015-12-02
 Lapkričio mėnesį mūsų progimnazijos pirmokai lankėsi „Pegaso“ knygyne, kuris įsikūręs prekybos bei pramogų centre „RYO“. Pirmokus pasitiko knygyno darbuotoja. Ji pasiūlė vaikams pasivaikščioti po knygyną, pavartyti knygas. Vėliau pakvietė į edukacinę pamokėlę „Saugokime gamtą“. Išklausę varniuko laišką, vaikai nusprendė jam padėti švarinti aplinką. Jie sužinojo apie atliekų neigiamą poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai.

Poezijos - chorų festivalis, skirtas religinės muzikos globėjai šv. Cecilijai

Paskelbta: 2015-12-02
 Jau ketvirtą kartą mūsų progimnazijoje vyko poezijos ir chorų festivalis, skirtas religinės muzikos globėjai Šventajai Cecilijai paminėti. Alfonso Lipniūno progimnazija siekia ugdyti ir brandinti tikėjimą jauno žmogaus kelyje, kad šis ieškotų gyvo asmeninio ryšio su Jėzumi, siektų vienybės, puoselėtų gailestingumą ir taip keistų pasaulį.

7b klasės mokinių komanda „ŠVYTURIAI“ konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ laimėjo I vietą

Paskelbta: 2015-12-01
 Lapkričio 26 d. 7 b klasės mokinių komanda: UGNĖ SKARŽAUSKAITĖ GABIJA MARMAKEVIČIŪTĖ PAULINA GUDAVIČIŪTĖ TITAS KRIAUPAS KOSTAS MELNIKAVIČIUS