Septintokai varžėsi, kas geriau žino žodžius

Paskelbta: 2015-03-03
 Neseniai mūsų progimnazijoje Mokinių tarybos iniciatyva vyko antrosios varžytuvės „Ponas Žodis“, kuriame varžėsi dvi septintųjų klasių komandos. Komandų nariai turėjo apibūdinti kortelėse esančius daiktavardžius, veiksmažodžius, personažus, patarles kitais žodžiais, nenaudojant tos pačios šaknies žodžių, o jų komandų draugai turėjo kuo greičiau atspėti. Ypač įdomu buvo klausytis, kaip septintokai bandė paaiškinti žinomas patarles, nenaudodami jose esančių žodžių. Tokios varžytuvės parodo, kaip mokiniai moka lietuvių kalbą, kiek žodžių moka, ar jiems nepritrūksta lietuviškų žodžių. Kadangi dar ir laikas spaudžia, nes reikia apibūdinti kuo daugiau žodžių per vieną minutę, tai varžytuvių dalyviai ir žiūrovai išgirdo nepakartojamų apibūdinimų, sukėlusių daug smagaus juoko. Šiose varžytuvėse sėkmė lydėjo 7 b klasės komandą. Ji laimėjo I vietą. 7 a klasės komanda atsiliko vos keliais taškais ir užėmė II vietą. Abi komandos apdovanotos diplomais, saldžiaisiais prizais.

Trečiasis progimnazijos Saviugdos klubo užsiėmimas „Vertybių įtaka žmogaus gyvenimui ir bendruomenei“

Paskelbta: 2015-03-02
 Progimnazijos Saviugdos klubo nariai susirinko į trečiajį užsiėmimą „Vertybių įtaka žmogaus gyvenimui ir bendruomenei“. Užsiėmimą vedė Lietuvos Tėvų Forumo Saviugdos klubo moderatorė, lektorė Jolanta Lipkevičienė.  Susitikime-diskusijoje „ Kaip tapti laimingu? Aš galiu… Savęs vadyba…“ nuoširdžiai savo patyrimus, žinias, patarimus dalijo moderatorė Jolanta Lipkevičienė . Ji priminė, kad tik laimingas žmogus aplink save daro kitus laimingais ir pakvietė visu spažaisti „Sėkmės“ žaidimą. Užsiėmimo metu buvo analizuojamos vertybės ir jų samprata. Vertybinės nuostatos – tai neatsiejama asmeninės, socialinės, pažinimo bei kultūrinės kompetencijos dalis, o didžiausia vertybė yra gyvybė.

Paskelbta: 2015-03-02
Kategorija: Pasiekimai
 2014–2015 m.m. Panevėžio miesto 5-12 klasių mokinių šachmatų varžybų II-osios vietos laimėtojai:

Respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė

Paskelbta: 2015-02-24
 Vasario 20 d. mūsų progimnazijoje vyko Respublikinio teisinių žinių konkurso "Temidė" I etapas. Konkurse dalyvavo 8a ir 8b klasių komandos.

Progimnazijos ateitininkų kuopą aplankė VDU studentė Dovilė

Paskelbta: 2015-02-23
Kategorija: Sielovada
 Vieną popietę Alfonso Lipniūno ateitininkų kuopą aplankė VDU studentė Dovilė Skorupskaitė  Ji mūsų kuopai  papasakojo apie savo moksleiviškas dienas, savo kelią ieškodama jaunimo bendruomenės, apie savo pasirinkimą, apie studentų gyvenimą,  savo profesiją, bei savo darbą. Dovilė ne tik pasakojo, bet ir mūsų klausinėjo, bendravo, kartu gėrėme arbatą.

Savivaldos valanda 2015 m. sausio 28 d.

Paskelbta: 2015-02-19
Kategorija: Savivaldos valanda
 2015 m. sausio 28 d. progimnazijoje vyko 1-4, 5-8 klasių Savivaldos valanda. Savivaldos valandos metu įteiktos padėkos mokiniams ir mokytojams už dalyvavimą tarptautiniame kompiuterinio kalėdinio ir naujamečio atviruko konkurse „Žiemos fantazija 2014“: Danguolei Kviliūnienei, Irenai Mikalajūnienei, Laimai Norvaišaitei, Elenai Oldenburg, Vidutei Želvienei, Vaidai Kielienei, Augustei Barzdaitei 3a klasė, Modestui Batavičiui 3a klasė, Daniellai Danielsen 4b klasė, Emilijai Imbrasaitei 2b klasė, Linui Jozokui 2a klasė, Esterai Kalinaitytei 3a klasė, Monikai Petraitytei 4b klasė, Domui Prokopavičiui 2a klasė, Milanui Rinkevičiui 4b klasė, Linui Spundzevičiui 2b klasė, Giedrei Stankevičiūtei 2b klasė, Miglei Stankevičiūtei 4a klasė, Ugnei Stapulionytei 2a klasė, Adrianai Tamošiūnaitei 2b klasė, Nedui Zuperskui 1b klasė.

Savivaldos valandos 2015 m. vasario 12-13 d.

Paskelbta: 2015-02-18
Kategorija: Savivaldos valanda
 2015 vasaio 12 d. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje įvyko 1-4 klasių mokinių Savivaldos valanda, vvasario 13 d. – 5-8 klasių mokinių Savivaldos valanda. Savivaldų valandų metu progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė išreiškė padėką mokiniams pirmąjį pusmetį baigusiems gerais ir labai gerais įvertinimais. Įteikti diplomai, padėkos ir saldūs prizai klasėms už aktyvų dalyvavimą akcijoje „Kamštelių vajus“.

Smagi Alfonso Lipniūno ateitininkų kuopos popietė K.Paltaroko gimnazijoje

Kategorija: Sielovada
 Vasario 11 dieną į K. Paltaroko gimnazijos šv.Bernadetos kuopos popietę  nuvyko A. Lipniūno kuopos nariai su savo globėja s.Kristina ir mokytoja Birute. Šiuo susitikimu šventėme meilės - Šv. Valentino dieną. Šv. Bernadetos kuopos vyriausios merginos parengė išsamų šventės pristatymą, paruošė  gražų filmuką su meilės žodžiais ir pravedė linksmąją popietės dalį - žaidimus.

Paaiškėjo penktokų eruditų konkurso nugalėtojai

Paskelbta: 2015-02-17
 Eruditų konkursai mūsų progimnazijoje vyksta jau ne vienerius metus. Tai graži tradicija. Šis – pirmasis šiais mokslo metais – konkursas skiriamas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – Vasario 16-ajai. Tik išsilavinę, daug žinantys ir daug sugebantys jauni žmonės gali kurti savo šalį – mūsų Lietuvą!

Istorijos pamoka-minėjimas „Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena“

Paskelbta: 2015-02-17
 Mielieji, su mūsų valstybine švente – Vasario 16-ąja! Savo gerais darbais – geru mokymusi, gerais poelgiais, savo meile ir pagarba Tėvynei – kurkime savo krašto gerovę. Būkime lietuviais ir didžiuokimės tuo!