Miela progimnazijos bendruomene,

Vasario 16-oji simbolizuoja mūsų valstybės dvasią, tikėjimą, yra neatsiejama nuo pagarbos savo tautos istorijai. Sveikinu Jus visus linkėdama vienybės, darnos, susitelkimo bendriems darbams. Tegul Vasario 16-osios dvasia visada išlieka mūsų širdyse.

Direktorė Vilma Petrulevičienė

Mindaugas Laskovas – Lietuvos BMX čempionato nugalėtojas

Paskelbta: 2014-10-01
Kategorija: Pasiekimai
 7 b klasės mokinys Mindaugas Laskovas dalyvavo Lietuvos BMX (mažųjų dviračių) čempionato 4-ąjame etape, kuris vyko rugsėjo 21d. Šiauliuose. Mindaugui sekėsi puikiai – jis užėmė III vietą (trylikamečių grupėje) ir buvo apdovanotas medaliu. Šaunuolis!

Europos kalbų diena progimnazijoje

Paskelbta: 2014-09-30
 Rugsėjo 26-ąją buvo minima Europos kalbų diena. Šią dieną mūsų progimnazijoje vyko akcija „Europos kalbų labirintai“. Penkiuose užsienio kalbų kabinetuose buvo įkurtos stotelės „Deutsch ist Klasse“, „Labirintų pieva“, „Sveiki!“, „Games" ir „My school“.

Respublikinis nuotraukų konkursas „Zoologai“

Paskelbta: 2014-09-29
Kategorija: Pasiekimai
 2 b klasės mokiniai Deimantas Raila, Akvilė Ašakaitė, Emilija Imbrasaitė, Danas Jonelis ir Urtė Chmeliauskaitė dalyvavo „T klasės“ organizuotame respublikiniame nuotraukų konkurse „Zoologai“.

Pajuskime bendravimo džiaugsmą

Paskelbta: 2014-09-25
 2 a ir 2 b klasių mokiniai su mokytojomis dalyvavo Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos renginyje „Pajuskime bendravimo džiaugsmą“, skirtą pasaulinei kurčiųjų dienai paminėti bei padėjo siekti Lietuvos rekordo pavadinimu „Vienoje vietoje daugiausia žmonių, kalbančių lietuvių gestų kalba“. Šio renginio sumanytoja, organizatorė ir vedančioji PKNPM direktorė Danutė Kriščiūnienė kvietė visus susirinkusius kartu paminėti Pasaulinę kurčiųjų dieną, aptarti ir spręsti kurčiųjų integracijos į visuomenę problemas, pasiekti Lietuvos rekordą, taip pat stiprinti kurčiųjų socialinius įgūdžius bendraujant.

Šeštokas Titas Kriaupas dalyvavo LRT laidoje „Lietuvos Tūkstantmečio vaikai“

Paskelbta: 2014-09-22
 „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – žinių viktorina mokiniams. Projekto globėja – Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai viena mėgstamiausių laidų, kurią stebi ne tik vaikai, bet ir savo žinias norintys pasitikrinti suaugusieji. Laidos vairas šiais mokslo metais patikėtas charizmatiškiems vedėjams žurnalistei Gražinai Sviderskytei ir aktoriui Dominykui Vaitiekūnui.

Gatvės krepšinio 3 x 3 varžybos

Paskelbta: 2014-09-18
 Rugsėjo 16 d. progimnazijoje vyko tradicinės gatvės krepšinio 3 x 3 varžybos su „Žemynos“progimnazija.Dalyvavo 6, 7, 8 klasių merginų ir vaikinų komandos. Rezultatu 10:8 mūsų progimnazijos komanda laimėjo varžybas ir pereinamoji taurė liko mūsų progimnazijoje.

Lankėsi knygų Teta

Paskelbta: 2014-09-18
 Pirmokus su pirmuoju rugsėju sveikino ir į knygų šalį kvietė knygų Teta. Mažieji skaitytojai atpažino bibliotekininkę ir labai gražiai sukirčiavo sunkų žodį b-i-b-l-i-o-t-e-k-a. 1a ir 1b klasių mokiniai išmokę skaityti pažadėjo lankytis knygų šalyje.

Žygis dviračiais į Berčiūnų mišką „Sveikame kūne – sveika siela“

Paskelbta: 2014-09-15
 Rugsėjo 11 d. 4b klasės mokiniai su mokytoja Laima Norvaišaite išsiruošė į žygį dviračiais. Dviratis – tai ne tik ekologiška transporto priemonė, padedanti saugoti gamtą, bet ir fizinis lavinimasis, nauda organizmui, malonumas. Kartu vykti pasikvietėme jaunųjų miško bičiulių vadovą Alminą Raišelį. Pasipuošę ryškiaspalvėmis šviesą atspindinčiomis liemenėmis, dviratininkų takais skriejome į Berčiūnų mišką. Teko ne kartą sustoti ir atsipūsti, tačiau kelionės tikslas buvo pasiektas. Sustoję poilsiavietėje visi kartu grožėjomės gamta. Vieni su mokytoju patraukė rinkti šakų laužui, kiti užkasė laužavietėje rastą plastiką, paruošė stalą.

Mūsų direktorės jubiliejus

Paskelbta: 2014-09-15
 Jau iš ryto kabineto duris papuošė pradinukų piešti direktorės portretai. Aktų salėje vyko smagi ir linksma šventinė popietė.

Penktokai gavo dovanų knygas „Pokyčiai ir iššūkiai“

Paskelbta: 2014-09-14
 Rugsėjo 11 d. mūsų progimnazijoje lankėsi Panevėžio LIONS klubo prezidentas Rimantas Serva ir klubo narys Nerijus Gutauskas. Jie atvyko į svečius su gražia misija – padovanojo visiems penktokams knygas mokiniui „Pokyčiai ir iššūkiai“. 5a klasės mokiniams knygos buvo įteiktos asmeniškai su gražiu palinkėjimu mokytis.