Kviečia stovykla „Vėl šypsomės vasarai“

Paskelbta: 2018-03-22

Ekologinio mėnesio renginių planas

Paskelbta: 2018-03-22
Kategorija: Gamtosauginė veikla

Pasaulinė Žemės diena progimnazijoje

Paskelbta: 2018-03-21
  Tai viena gražiausių aplinkosauginių švenčių. Žemės diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, gyvąją gamtą. Ši diena suvienijo ir mūsų progimnazijos bendruomenę.

Mokinių aktyvo arbatgėris su progimnazijos administracija

Paskelbta: 2018-03-20
  Kovo 19 d., pirmadienį, vyko mokinių aktyvo arbatgėris su progimnazijos administracija. Dalyvavo Mokinių tarybos nariai, 5-8 klasių seniūnai, jų pavaduotojai (iš viso 29 mokiniai) ir progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė, direktorės pavaduotoja Ligita Urbelienė, socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė, Mokinių tarybos koordinatorė mokytoja Dainora Raudienė. Buvo aptariamos mokiniams rūpimos temos: kaip ir kur užsidirbti socialinės-pilietinės veiklos valandų; kokių popamokinės veiklos būrelių mokiniai pageidautų; emocinė savijauta mokykloje. Mokiniai drąsiai klausė, diskutavo, o progimnazijos vadovai atsakė į visus rūpimus klausimus.

Knygos sutiktuvės apie kunigą Alfonsą Lipniūną

Paskelbta: 2018-03-19
  Kovo 16 d. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės - Bitės viešojoje bibliotekoje įvyko Stasio Ylos knygos „Kunigas Alfonsas Lipniūnas“ pristatymas.

SVEIKINAME Progimnazijos bendruomenės pasiekimas

Paskelbta: 2018-03-19
Kategorija: Pasiekimai

SVEIKINAME!
Progimnazijos bendruomenės pasiekimas - užfiksuotas ir patvirtintas rekordų agentūroje „Factum“.

Kovo 14-oji - pasaulinė skaičiaus Pi diena

Paskelbta: 2018-03-16
  Kovo 14-oji - pasaulinė skaičiaus Pi diena. Šią dieną Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje įvyko tarpmokyklinis 8-ųjų klasių mokinių konkursas „Mokslų mozaika“. Alfonso Lipniūno, Beržų, ,,Žemynos“ progimnazijų 8-tokų komandos „keliavo“ į penkias mokslų „Stoteles“: ,,Geometrijos šalyje“, „Gyvybės paslaptys“, „Iš matematikos praeities“, „Fizika – dalykas rimtas“, „Chromotografija“. Mokiniai sprendė įvairias logines ir smagias užduotis, atliko praktinius darbus.

Veiksmo savaitės „Be patyčių 2018“, „Aš galiu būti savimi“ veiklų planas.

Paskelbta: 2018-03-13
PANEVĖŽIO ALFONSO LIPNIŪNO PROGIMNAZIJA
Veiksmo savaitės "Be patyčių 2018"
„Aš galiu būti savimi!“
veiklų planas
Laikas – 2018 m. kovo 19 – 23 d.
Vieta – Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija
Dalyviai 1-8 klasių mokiniai, klasių vadovai, mokytojai, administracija, kiti darbuotojai
Veiklos:
1.Kovo 19 d. Rytmetis „Aš galiu būti savimi!“. Plakatų pildymas: „Aš noriu... Aš mėgstu...
Aš svajoju... Aš galiu...“ Atsakingi: istorijos mokytoja Skaidrė Zavadskienė, 5b klasės mokiniai, socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė, 1 – 8 klasių vadovai.
2.Kovo 19 – 23 d. klasių valandėlės „Patyčios – tai...“ 1-4 klasių bendruomenėms klasių valandėles veda 8b klasės mokinės. Atsakingi socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė, 8b klasės mokinės.
3.Kovo 19 – 23 d. filmukų peržiūra II aukšto fojė. Atsakinga socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė.
4.Kovo 19 d. 5 – 8 klasių aktyvo arbatgėris su progimnazijos administracija. Atsakinga vokiečių kalbos mokytoja Dainora Raudienė, socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė.
5.Kovo 19 – 23 d. 1 – 8 klasių bendruomenių klasės valandėlės „Aš galiu būti savimi!“
Atsakingi 1 – 8 klasių vadovai.
6.Kovo 19 – 23 d. Mokyklinis paštas „Laiškas draugui“. Laiškų, atviručių rašymas klasės, mokyklos draugui, mokytojui, progimnazijos darbuotojui. Kovo 26 – 27 d. laiškai pasieks adresatus. Atsakinga socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė.
7.Kovo 22 d. 5 klasių mokinių Eruditų konkursas. Atsakingi vokiečių kalbos mokytoja
Dainora Raudienė, Mokinių taryba, socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė.
8.Kovo 23 d. 5 – 6 klasių mokinių piešinių paroda „Mano geriausias draugas...“ Atsakingi dailės mokytoja Vitalija Balčiūnienė, socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė.
9.Kovo 23 d. Linksmosios pertraukos „Aš galiu būti savimi!“ Atsakinga muzikos mokytoja
Loreta Palavenienė.
Parengė:
Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė
Istorijos mokytoja Skaidrė Zavadskienė
Muzikos mokytoja Loreta Palavenienė
Vokiečių kalbos mokytoja Dainora Raudienė
Mokinių taryba

Žinių turnyras „Mes – Lietuvoje, Lietuva – mumyse“

Paskelbta: 2018-03-13
  Kovo 12 d. 3b klasės mokiniai dalyvo Panevėžio miesto vaikų bibliotekos „Žiburėlis“ organizuotame žinių turnyre „Mes – Lietuvoje, Lietuva – mumyse“. Dalyviams teko gerai pasukti galvas, ieškant atsakymų į klausimus apie Lietuvos praeitį ir dabartį. Geriausiai šiame turnyre sekėsi Tadui Murnikui, Enrikai Šakenytei, Rokui Sadzevičiui. Jie buvo apdovanoti specialiais prizais. Nebuvo pamiršti ir kiti dalyviai. Visi buvo apdovanoti žaismingais rašikliais.

Išvyka į Panevėžio UAB „Aukštaitijos vandenys“

Paskelbta: 2018-03-12
Kategorija: Veiklos
  Kovo 5 d. (pirmadienį) progimnazijoje vyko Amatų- karjeros diena. Nuo ankstyvo ryto šurmuliuojanti Kaziuko mugė teikė ne tik teigiamas emocijas, bet ir verslumo žinias ir įgūdžius, kurios metu mokiniai tapo prekybininkais ir pirkėjais.