Sveikiname 7a klasės mokinį Domą Gintautą

Paskelbta: 2018-03-11
Kategorija: Pasiekimai
  Kovo 6 d. Muzikiniame teatre vykusiame Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos inicijuotos originalios skaitymo skatinimo akcijos baigiamajame renginyje „100 knygų: ne riba!“ apdovanotas mūsų progimnazijos 7a klasės mokinys Domas Gintautas. Visus metus trukusioje akcijoje vaikai, paaugliai ir suaugusieji buvo kviesti kartu siekti rekordo – perskaityti 100 ar daugiau pasirinktų lietuvių autorių knygų. Akcija „100 knygų – ne riba!“ buvo siekiama aktualinti daugumos primirštą lietuvių autorių kūrybą, puoselėti istorinę atmintį, skatinti pilietiškumą.

Susitikimas su Lietuvos kariuomenės Karo prievolės kariais

Paskelbta: 2018-03-09
Kategorija: Veiklos
  2018 m. kovo 8 d. mūsų progimnazijoje lankėsi Lietuvos kariuomenės Karo prievolės kariai. Kariai susitiko su aštuntų klasių mokiniais. Atvykimo tikslas – pristatyti progimnazijos bendruomenei Lietuvos kariuomenės veiklą, struktūrą bei dalį turimos ginkluotės. Kariai papasakojo apie tarnybos ypatumus skirtinguose kariuomenės daliniuose, apie kario kasdienybę, apie Lietuvos šaulių sąjungą, apie snaiperio darbą. Mokiniai galėjo apžiūrėti kovinių ginklų parodą, kurios metu ir mokiniai, ir mokytojai gavo retą progą panešioti kovinius ginklus, pabandyti juos užtaisyti.

Pilietinė iniciatyva „Daugiatautė Lietuva kuria Lietuvą“

Paskelbta: 2018-03-08
  Artėjantį Lietuvos nepriklausomybės gimtadienį, kovo 11- ąją, šimtas progimnazijos mokinių paminėjo dalyvaudami pilietinėje iniciatyvoje „Daugiatautė Lietuva kuria Lietuvą“.

Ugdymo ir karjeros diena UAB Plasteksus įmonėje

Paskelbta: 2018-03-07
Kategorija: Veiklos
  3a klasės mokiniai lankėsi Jono ir Dominyko tėvelių darbovietėje UAB „Plasteksus“. Sužinojo ir stebėjo kaip iš perdirbtų žaliavų padaromos plastikinės granulės. Iš šių granulių ekstrūzinio formavimo būdu išpučiama plėvelė. (Granulės tirpdomos specialu įrengimu ir slėgio būdu pučiama plėvelė).

Sveikiname mūsų progimnazijos 7-8 klasių komandą

Paskelbta: 2018-03-07
Kategorija: Pasiekimai
  2018 m. kovo 6 d. mūsų progimnazijos 7-8 kl. mokinių komanda „Biznieriai“ laimėjo III vietą Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių protų kovų konkurse „Karjera drąsiai = sėkmė“! Komandą sudarė 8a kl. mokiniai AKVILĖ ČIŪRAITĖ (kapitonė), KAMILĖ BANYTĖ, ASTIJUS GRINEVIČIUS, GYTIS SPUNDZEVIČIUS, 7a kl. mokiniai ROKAS KARALIUS, MIGLĖ KINDURYTĖ. Dalyvauti konkurse ruošėsi ir 8a kl. mokinė Paulina Bredelytė, bet dėl ligos ji dalyvauti negalėjo. Pauliną pakeitė septintokė Miglė Kindurytė. Šiame konkurse dalyvavo 12 miesto mokyklų komandų. Šaunuoliai mūsų aštuntokai ir septintokai!

8 klasių mokinių anglų kalbos meninio skaitymo konkursas Panevėžio 5-ojoje gimnazijoje

Kategorija: Pasiekimai
  2018 m. vasario 28 d. 12.00 val. 2 mūsų progimnazijos 8a klasės mokiniai Akvilė Čiūraitė (mokyt. I. Vizbarienė) ir Nojus Šimiliūnas (mokyt. B. Jurėnienė) dalyvavo Panevėžio miesto 8 klasių mokinių anglų kalbos meninio skaitymo konkurse Panevėžio 5-ojoje gimnazijoje.

Amatų-karjeros diena progimnazijoje

Kategorija: Veiklos
  Kovo 5d. (pirmadienį) mūsų progimnazijoje vyko Amatų-karjeros diena, kurią organizavo Ugdymo karjerai darbo grupė. Šią dieną 1-8 klasių mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, kurių pagrindinis tikslas buvo padėti mokiniams pagilinti žinias apie būsimą profesinį gyvenimą, taip pat ugdyti verslumo įgūdžius, dalyvaujant Kaziuko mugėje. Ji progimnazijoje šurmuliavo nuo pat ryto. Prekiauti buvo pasiruošę net 74 progimnazijos bendruomenės nariai – mokiniai ir jų tėveliai. Kaziuko mugėje gera nuotaika visus užkrėtė mokytojos Nijolės Misevičienės suburtas liaudiškos muzikos ansamblis. Skambant linksmai liaudiškai muzikai, šurmuliavo Kaziuko mugė, kurioje buvo galima įsigyti tulpių, pyragų, keksiukų, inkilų, medžio ir molio gaminių, rankinių, riešinių, įvairių mielų rankų darbo smulkmenų, papuošalų ir t.t.

Progimnazijos Saviugdos klubas organizuoja išvyką į „Dievo Motinos Aušros vartai“ Mergelės Marijos iš Mataros tarnaičių kongregacijos vienuolyną“

asdas
Kovo 16 d., 16.30 val.
progimnazijos Saviugdos klubas organizuoja išvyką į „Dievo Motinos Aušros vartai“ Mergelės Marijos iš Mataros tarnaičių kongregacijos vienuolyną. Apskritojo stalo diskusijos „Misijos. Ką reiškia būti misionieriumi? Misionieriškas gyvenimas, ypatumai, tikslai.“. Kulinarinės „Dievo Motinos Aušros vartai“ Mergelės Marijos iš Mataros tarnaičių kongregacijos vienuolyno vienuolių paslaptys. Gaminsime azijietiškos virtuvės patiekalus.
Kviečiame registruotis iki kovo 13 d. per TAMO dienyną, Faceebok tinklalapį arba kreiptis į Saviugdos klubo koordinatores Danguolę Kviliūnienę (27 kabinetas), Vaidą Imbrasienę (soc. pedagogo kabinetas).
Kviečiame dalyvauti!
asdas

Įdomiai praleidome ugdymo ir karjeros dieną

Paskelbta: 2018-03-05
Kategorija: Veiklos
  2a klasės mokiniai ir jų mamytės aktyviai ruošėsi Kaziuko mugei. 11 mokinių prekiavo mugėje. Keksiukai, vafliai, papuošalai ir kiti įvairūs dirbiniai artėjančioms Velykų šventėms puikavosi prekybos vietose. Sugrįžę skaičiavome išlaidas ir pelną.

Nacionalinis diktantas vėl pakvietė bendruomenę į lietuvių kalbos šventę

Paskelbta: 2018-03-02
  Kovo 2 d. 11 val. Nacionalinio diktanto konkurse dalyvavę progimnazijos bendruomenės nariai rašė vienuolio pranciškono, Vilniaus Bernardinų bažnyčios kunigo, buvusio disidento Juliaus Sasnausko tekstą „Vienkartinumas“.