Miela progimnazijos bendruomene,

Vasario 16-oji simbolizuoja mūsų valstybės dvasią, tikėjimą, yra neatsiejama nuo pagarbos savo tautos istorijai. Sveikinu Jus visus linkėdama vienybės, darnos, susitelkimo bendriems darbams. Tegul Vasario 16-osios dvasia visada išlieka mūsų širdyse.

Direktorė Vilma Petrulevičienė

Trumposios pedagogų stažuotės - galimybė dalintis

Paskelbta: 2014-10-12
 Mokytojų, mokyklų vadovų ar planuojančių jais tapti asmeninėms ir dalykinėms kompetencijoms stiprinti pasitarnauja įvairūs kvalifikacijos kėlimo projektai. Vienas iš jų – Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamas projektas „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“, kurio dėka vykdomos trumposios stažuotės Lietuvoje.

Renginys „T klasė – mokyklos bendruomenei“

Paskelbta: 2014-10-12
 Progimnazijoje viešėjo Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą“ projekto „T klasė“ komanda: Jūratė Jadkovnytė Petraitienė, Tadas Petraitis, Deividas Gaudėšius ir Kristina Fišienė. Progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė džiaugėsi, kad į renginį „T klasė – mokyklos bendruomenei“ gausiai susirinko progimnazijos tėveliai ir  mokytojai, linkėjo, kad progimnazija taptų bendrais namais tėvams, mokytojui, vaikui, kad atsirastų bendri pomėgiai, interesai, pokalbiai, kad kartu lengviau aptiktume kelią į vaiko širdį.

Mokytojų dienos šventė progimnazijoje

Paskelbta: 2014-10-09
 Kasmet, kai po kojomis čeža spalvingi rudeniniai lapai, mokytojus aplanko jų profesinė šventė – Mokytojų diena.

Įspūdinga kelionė į Trakus ir Kernavę

Paskelbta: 2014-10-08
 Spalio 7 d. mūsų progimnazijos ketvirtokai su mokytojomis Irena Mikalajūniene ir Laima Norvaišaite aplankė senąsias Lietuvos sostines - Kernavę ir Trakus.Trakuose apžiūrėjome Trakų salos pilį, pakartojome ir pagilinome pasaulio pažinimo pamokose įgytas žinias apie Lietuvos didįjį kunigaikštį Vytautą. Labai džiaugėmės, kad galėjome apsilankyti menėje, kurioje gyveno šis didis valdovas. Grožėjomės didinga pilimi, prabangiais senoviniais baldais, indais ir rūbais. Apžiūrėjome pinigų kolekcijas, karių aprangą ir ginkluotę. Pilies kiemelyje mokiniai nepabūgo įlįsti į kalinio narvą, įkišti galvą bei rankas į kankinimui skirtą įrenginį,

Draugystės akcija „Moku aš - išmok ir tu“

Paskelbta: 2014-10-07
 3a klasės mokiniai per technologijų pamoką sulaukė svečių iš vyresniųjų klasių. 6A klasės mokinės atėjo išmokyti pinti Loom Bands apyrankių. Jos šiuo metu yra labai populiarios vaikų tarpe. Šias apyrankes šeštokės išmoko pinti per technologijų tekstilės pamokas. Darbo procesas, tarpusavio bendravimas, pagalba vieni kitiems suartino mažuosius ir vyresniuosius mokinius. Trečiokai džiaugėsi, kad šiais mokslo metais jiems buvo pati įdomiausia pamoka.

„Pegasiuko pamokėlių“ dalyviai

Paskelbta: 2014-10-07
 Spalio 6 d. 4b klasės mokiniai su mokytoja Laima Norvaišaite lankėsi „Pegaso“ knygyne. Ten dalyvavo edukacinėje pamokoje „Rašto ir knygos atsiradimo istorija“. Vaikai buvo supažindinti su rašto ir knygos atsiradimo istorija, rašymui skirtomis medžiagomis ir priemonėmis. Mokiniai patys galėjo užrašyti pasirinktą žodį runomis – akmenėliais, ant kurių yra tam tikri ženklai, simbolizuojantys raides. Susipažino su Brailio raštu ir šio rašto raidėmis užrašė savo vardą. Pasibaigus pamokėlei, visiems dalyviams už smalsumą, gerą nuotaiką ir pomėgį skaityti buvo įteikti „Pegaso“ diplomai.

Edukacinis užsiėmimas „Mano mažasis draugas“

Paskelbta: 2014-10-07
 2 b klasės mokiniai įgyvendindami projekto idėjas „Mokymasis tyrinėjant“ – „Atradimo ir pažinimo džiaugsmas“ dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Mano mažasis draugas“, kuris vyko Panevėžio Gamtos mokykloje.

Dalyvavome „Europos judėjimo savaitės“ bėgime

Paskelbta: 2014-10-06
 Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinė akademija 2014 m. rugsėjo 29 d. – spalio 5 dienomis visoje Lietuvoje organizavo „Europos judėjimo savaitės bėgimą“. Į šią akciją 2014 m. rugsėjo 30 d. įsijungė ir mūsų progimnazija. Antradienį (2014-09-30) po penkių pamokų bėgo 1-4 klasių mokiniai, po šešių pamokų prisijungė ir 5-8 klasių mokiniai. 1-4 klasių mokiniai turėjo prabėgti vieną stadiono ratą, mažieji šią užduotį įveikė šauniai, kiekviena klasė išsiskyrė vis kitokiu akcentu. 5-6 klasių mokiniai bėgo du ratus, na o 7-8 klasių mokiniai turėjo įveikti net tris ratus. Visi kartu smagiai praleidome laiką, sudalyvavome šaunioje akcijoje. Visoms klasėms buvo įteikti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Lietuvos olimpinės akademijos diplomai.

T-klasės išvykos į LRT studiją

Paskelbta: 2014-10-03
 Rugsėjo 20 d. progimnazijos T-klasė dalyvavo LRT laidos „Svajonę turiu“ filmavime. Laidą vedė ir Lietuvos žmonių svajonėmis dalijosi aktorius V.Rumšas, o gerą nuotaiką palaikė dainininkai N.Paltinienė, B.Petrikytė, V.Povilionienė, E.Sipavičius, Stano. Įdomu buvo stebėti laidos vedėjo, režisieriaus, operatorių darbą.

Savivaldos valanda 2014 m. rugsėjo 25 d.

Paskelbta: 2014-10-01
Kategorija: Savivaldos valanda
 2014 m. rugsėjo 25 d. mūsų progimnazijoje įvyko pirmoji 1-4, 5-8 klasių savivaldos valanda šiais 2014–2015 mokslo metais. Progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė įteikė mokiniams padėkas, diplomus, priminė mokinio elgesio taisykles, palinkėjo mokiniams sėkmės. Mokiniams buvo pristatyta progimnazijos Mokinių taryba. Mokinių tarybos pirmininkas Mindaugas Laskovas trumpai pristatė Mokinių tarybos veiklos planą. Mokinių tarybos koordinatorė Dainora Raudienė kvietė visus mokinius aktyviai įsijunkti į progimnazijoje organizuojamus renginius, turint idėjų drąsiai ateiti į Mokinių tarybą ir jas išsakyti.