Edukacinė pamoka Pasipriešinino sovietinei okupacijai ir Sąjūdžio muziejuje

Paskelbta: 2014-01-20
 Sausio 13 dieną 7a 7b klasių mokiniai su klasių vaovėmis I. Vizbariene ir D. Ivanauskiene klasės valandėlės metu vyko į Pasipriešinimo sovietinei okupacijai ir Sąjūdžio muziejų susipažinti su 1991 m. Sausio 13-osios dienos įvykiais, kai susivienijusi tauta apgynė savo nepriklausomybę.

Konkursas „Alfonso Lipniūno progimnazijos Exsilibris“

Paskelbta: 2014-01-20
Peržiūros: 2092
 Exslibris (lot. ex libris – iš knygų), simbolinis knygos savininko ženklas (piešinys, inicialai ar asmenvardis), klijuojamas viršelio vidinėje pusėje. Exlibrisas su progimnazijos inicialais skirtas bibliotekoje dovanotų knygų žymėjimui.

Miesto gabiausių mokinių tarpe

Paskelbta: 2014-01-17
Kategorija: Pasiekimai
 Baigiantis metams Dailės galerijoje vyksta miesto gabiausių mokinių – olimpiadų, konkursų ir festivalių I-III vietų laimėtojų apdovanojimas. Gabiausiųjų mokinių tarpe šiais metais buvo ir mūsų mokyklos 2a klasės mokinys Domas Gintautas. Jis yra tarptautinio jaunųjų atlikėjų konkurso „Gintarinė gaida 2013“ laureatas, XIII tarptautinio konkurso „Muzika be sienų“ III vieta. Visiems mokiniams ir jų mokytojams ranką spaudė miesto meras Vitalijus Statkevičius.

Neįprasta pamoka „Matematika – tai joks stebuklas“

Paskelbta: 2014-01-17
 Sausio 16 d. mūsų progimnazijoje lankėsi garbus svečias – inžinierius, žurnalistas ir knygų autorius Joachimas Heckeris iš Vokietijos. Jį lydėjo Vilniaus Goethe’s instituto kalbos skyriaus vadovė Nijolia Buinovskaja ir vertėja. Ponas Heckeris apsilankė tik dviejose Lietuvos mokyklose: mūsų progimnazijoje ir Kauno Jėzuitų gimnazijoje. Todėl labai didžiuojamės ir džiaugiamės, kad Goethe’s institutas suteikė mums tokią šaunią galimybę.

Už originalumą Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo cento Pagyrimo raštai

Paskelbta: 2014-01-13
 Mes, Panevėžio Alfonso Lipniūno Gamtosauginės mokyklos akyvas dalyvavome respublikiniame konkurse „Sveikata mano rankose“ . Subūrę keturių mokinių komandą (Fausta Ašmegaitė, Gabija Rutėnaitė, Gabija Masiliūnaitė, Radvilė Vizbaraitė) atlikome darbą „Mano svajonių pertrauka“. Konkursui buvo pateikti 67 darbai iš visos respublikos mokyklų. Mes buvome apdovanoti Pagyrimo raštais už darbo“ Mano svajonių pertrauka“ originalumą šalies mokinių konkurse „Sveikata mano rankose“.

Sausio 13-ąją laisvės gynėjų dieną – Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Paskelbta: 2014-01-13
 Šia akcija siekiame prisiminti ir pagerbti žuvusiuosius ir nukentėjusius per kruvinuosius 1991 m. sausio 13-osios įvykius. Norime, kad pagarbą ir nors mažą dalelytę to vienybės jausmo pajustų mokiniai.

Oranžinis krepšinio kamuolys su žaidėjų parašais atsiųstas ir į mūsų mokyklą

Kategorija: Gamtosauginė veikla
 Aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam“ organizatorių idėja panaudoti netradicinį būdą skleisti jaunimui informaciją apie aplinkos apsaugą sulaukė didelio susidomėjimo – kryžiažodžius aplinkosaugos tema sprendė ir konkurse dalyvavo apie 5000 įvairiausio amžiaus moksleivių iš visų Lietuvos mokyklų.

Anglų kalbos popietė K.Paltaroko gimnazijoje

Paskelbta: 2014-01-12
 Gruodžio 13 dieną Alfonso Lipniūno progimnazijos penktokai dalyvavo anglų kalbos popietėje K.Paltaroko gimnazijoje. Buvome maloniai sutikti anglų kalbos mokytojų ir mokinių. Popietė buvo skirta žiemos šventėms ir Kalėdoms. Moksleiviai pasakojo apie Kalėdas, atliko įvairias užduotis. Vėliau apžiūrėjome gimnaziją. Nutarėme, kitais metais vėl susitikti žiemą. Tikimės, kad ši graži draugystė nenutrūks.

Konstitucijos egzamino 2013 nugalėtojas

Paskelbta: 2014-01-06
Kategorija: Pasiekimai
  Spalio 29 –oji 1a klasės mokiniui Marijui Michele Janušui ilgai išliks atmintyje, nes atstovavo savo mokyklą, Panevėžį ir dalyvavo Prezidentūroje vykusiame iškilmingame renginyje, kurio metu Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir teisingumo ministras Juozas Bernatonis apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus. Prezidentė Marijui Michele  įteikė Konstituciją, o teisingumo ministras - projekto iniciatorių ir partnerių įsteigtą prizą.

Kalėdinė labdaros akcija „Ištieskime gerumui ranką“

Paskelbta: 2014-01-06
 Nuoširdžiai dėkojame visai mokyklos bendruomenei – 1a, 1b, 2a, 2 b,3 a,3 b, 4a, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a klasių mokiniams, jų tėveliams ir klasių vadovėms, progimnazijos direktorei V. Petrulevičienei, mokytojoms J. Morkevičienei, L. Devižienei, bibliotekos vedėjai A. Ginotienei, studentei praktikantei E. Šopytei, aptarnaujančio personalo darbuotojams I. Vlasovienei, E. Balčiūnienei, E. Matiukui – visiems, kurie aktyviai ir geranoriškai įsijungė į Kalėdinę labdaros akciją „Ištieskime gerumui ranką“. Jūsų paaukoti maisto produktai labai padės „Betliejaus“ labdaros valgyklėlės prie Šv. Juozapo globos namų lankytojams.
« 1 2 ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 »