Nacionalinės teismų administracijos organizuojamo Lietuvos mokinių piešinių konkurso „Teismas gina žmones“ regioninio konkurso nugalėtojos

Paskelbta: 2015-10-27
 7b klasės mokiniai: Jonė Bieliūnaitė, Austėja Ramanauskaitė, Ieva Šimoliūnaitė, Karina Vaitkevičiūtė ir Jokūbas Lydeka 2015 m. rugsėjo 21 – spalio 4 dienomis dalyvavo Lietuvos apygardos teismo organizuojamame piešinių konkurse „TEISMAS GINA ŽMONES!“. Mokinius konkursui ruošė dailės mokytoja Diana Masiulienė. Spalio 15 d. 7b klasės mokiniai Jonė, Austėja, Jokūbas, Ieva, Karina, Jokūbas ir Titas, kartu su socialine pedagoge lankėsi Panevėžio apygardos teisme, čia apžiūrėjome piešinių parodą, dalyvavome pamokoje „Tikros istorijos tikro teisėjo lūpomis“ ir ekskursijoje po teismo rūmus.

Paminėjome progimnazijos gimtadienį

Paskelbta: 2015-10-23
 Spalio 12-16 dienomis minėjo progimnazijos 34 gimtadienį. Šia proga progimnazijoje organizavome įvairias veiklas.

Solidarumo bėgimas sukvietė progimnazijos bendruomenę

Paskelbta: 2015-10-23
 Spalio 14 d., trečiadienį, šviečiant dar šiltai rudens saulutei, progimnazijos bendruomenė aktyviai įsijungė į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ paskelbtą II-ąjį solidarumo bėgimą, kurio metu buvo renkama parama vaikų dienos centrus lankantiems vaikams Lietuvoje bei berniukams ir mergaitėms, gyvenantiems Zambijoje. Tai – vienas iš progimnazijos gimtadieniui skirto projekto renginių. Šios akcijos iniciatoriai mūsų progimnazijoje buvo Mokinių taryba ir socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė.

Išvyka į Aukštaitijos Nacionalinį parką

Paskelbta: 2015-10-22
 Vykdant Panevėžio miesto savivaldybės administracijos finansuojamą aplinkosgos švietimo projektą “Mes už sveiką gyvenseną ir švarią aplinką-15”, vykome į mokinių mokomąją pažintinę ekskursiją po Aukštaitijos Nacionalinį parką.

Išvyka į Aukštaitijos Nacionalinį parką

Paskelbta: 2015-10-22
Kategorija: Gamtosauginė veikla

Išvyka dviračiais į Berčiūnų mišką

Paskelbta: 2015-10-19
 Saulėtą spalio popietę 5a ir 5b klasės mokiniai, vadovaujami mokytojų Almino Raišelio ir Janinos Morkevičienės, dalyvavo išvykoje į Berčiūnus.

Išvyka į pamoką „Saugaus eismo klasėje“

Paskelbta: 2015-10-19
 Nors vaikai nuolat mokomi, kaip elgtis gatvėse ir keliuose, kartais jie pamiršta taisykles. Spalio 16 d. mūsų progimnazijos 1b klasės mokiniai lankėsi Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijoje, kur vyko mokomoji pamoka „Saugaus eismo klasė“.

Išvyka dviračiais į Berčiūnų mišką

Kategorija: Gamtosauginė veikla

Progimnazijos ateitininkai dalyvavo Vilniaus krašto ateitininkų kuopų dienose „Šokantys lapai“

Paskelbta: 2015-10-14
Kategorija: Sielovada
 Spalio 10–11 dienomis Alfonso Lipniūno progimnazijos Alfonso Lipniūno ateitininkų kuopos 7b klasės mokiniai Titas Kriaupas, Kostas Melnikavičius ir Lukas Simonavičius dalyvavo Vilniaus krašto ateitininkų kuopų dienose „Šokantys lapai“. Vaikinai su kitais vyresniais ateitininkais išklausė įvairių mokymų, kūrė programas šauniai atstovavo Alfonso Lipniūno progimnaziją ir savo progimnazijos ateitininkų kuopą. Nors renginyje jie buvo jauniausi, kitus stebino savo entuziazmu, linksmumu, sumanumu, drąsa visur dalyvauti.

Penktokai susipažino su rožinio tradicijomis

Paskelbta: 2015-10-14
Kategorija: Sielovada
 Spalio mėnesio popietę progimnazijoje 5a klasėje ir ateitininkų grupės veiklos užsiėmimuose lankėsi jaunimo centro programų koordinatorė Monika Žydeliūnaitė. Ji supažindino su Lietuvoje spalio mėnesį kalbamo rožinio tradicijomis, pristatė jaunimo mėgiamas rožinio formas ir visiems dovanodama specialių įvairiaspalvių siūlų išmokė kiekvieną pasigaminti rožantėlį –apyrankę , kuriuo galima bet kada naudotis.