Miesto progimnazijų mokinių savivaldų konferencija

Paskelbta: 2014-03-28
 Kovo 27 d., ketvirtadienį, „Vyturio“ progimnazijoje vyko miesto progimnazijų mokinių savivaldų konferencija. Joje dalyvavo „Vyturio“, „Saulėtekio“, „Žemynos“, „Rožyno“ ir Alfonso Lipniūno progimnazijų atstovai. Mūsų progimnazijos delegaciją sudarė Mokinių tarybos pirmininkė Gabija Rutėnaitė ir penkios Mokinių tarybos narės. Mokines lydėjo mokytoja Dainora Raudienė.

Įsikūnijusio žodžio kongregacijos šventė

Paskelbta: 2014-03-27
Kategorija: Sielovada
 Pasvalio raj. Pumpėnų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje ir kultūros namuose vyko didelė ir graži šventė. Džiaugiamės, kad ir mūsų mokyklos bendruomenė nuvyko pasveikinti progimnazijos kapelioną kun. Domingo Avellanedą, IVE s. M. Dovirę, s.M. Sofiją, s. M. Intemeratą įsikūnijusio žodžio kongregacijos įkūrimo 30-mečio jubiliejaus proga. Padėkojame, kad kun. Domingo ir seserys Tikėjimo šviesa, gerais darbais dalinasi su mūsų progimnazijos bendruomenės nariais.

Akcija „Labas rytas, mokykla“

Paskelbta: 2014-03-25
 Kovo 24 d., pirmadienį, prasidėjo veiksmo savaitė „Be patyčių“. Pirmadienį ir antradienį mokyklos bendruomenės narius – mokinius, mokytojus, darbuotojus, ryte ateinančius į mokyklą, pasitiko pasakų personažai – peliukė ir katinas (7 a kl. mokinės, Mokinių tarybos narės Airida Oksaitė ir Paulina Rūkštelytė). Pirmadienį jie dalino skrajutes, kad reikia užkirsti kelią patyčioms elektroninėje erdvėje. O antradienį peliukė ir katinas spaudė visiems rankas ir linkėjo geros dienos. Šia akcija norėjome parodyti, kad, nors ir esame labai skirtingi, galime būti draugiški, mandagūs ir taip pradžiuginti kitus. Šypsena sutirpdo ledą kiekvienoje širdyje. O šypsenų pirmadienio ir antradienio rytą tikrai netrūko.

Panevėžio miesto 4 klasių mokinių matematikos olimpiadoje I-oji vieta

Paskelbta: 2014-03-24
Kategorija: Pasiekimai
 Sveikiname 4a klasės mokinį Donatą Sandą ir jo mokytoją Vidą Čipinienę Panevėžio miesto 4 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmusį I-ąją vietą.

Panevėžio miesto „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinių estafečių varžybų III vietos laimėtojai

Paskelbta: 2014-03-19
Kategorija: Pasiekimai
 Šių metų kovo 5 d. „Vyturio“ progimnazijos sporto salėje vyko 2013–2014 m. Panevėžio miesto „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinės estafečių varžybos. mūsų progimnazijos 3–4 klasių ir 5–6 klasių mokinių rinktinės iškovojo garbingas III-ąsias vietas. Sveikiname.

Pažintis su Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija

Paskelbta: 2014-03-18
 Kovo 14 d., penktadienį, mūsų progimnazijoje svečiavosi Vytauto Mikalausko menų gimnazijos atstovai: mokiniai ir mokytojai. Aštuntų klasių mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su viena iš miesto gimnazijų. Gimnazijos mokytoja J. Urbutienė įdomiai pristatė šią ypatingą gimnaziją: čia mokiniai mokosi bendrojo lavinimo dalykų (iki 12 klasės) ir muzikos arba dailės ugdymo programą. Muzikos programą pasirinkę mokiniai gali mokytis groti įvairiausiais muzikos instrumentais (fortepijonu, styginiais, pučiamaisiais, liaudies instrumentais, akordeonu). Į kai kurias specializacijas priimami baigę muzikos mokyklą, į kai kurias turintys dalinį muzikinį pasiruošimą arba be jo, bet turintys muzikinių gabumų mokiniai.

Vasaris „Sveikatos stiprinimo mėnuo“

Paskelbta: 2014-03-18
Kategorija: Gamtosauginė veikla
  Vasario 6–13 dienomis 1 4 klasių mokiniai klasėse per pertraukas darė mankštą, šoko linijinius šokius. Vasario 13 d. 1–4 klasių mokiniai progimnazijos sporto salėje darė bendrą mankštą, kurią pravedė 4b klasės mokiniai kartu su mokytojomis: Vaida Kieliene, Loreta Palaveniene, Laima Bieliūniene. Visi pajudėjo, sušilo, pakėlė nuotaiką, smagiai bei turiningai praleido pertrauką.

Panevėžio krašto ateitininkų susitikimas „Tėvynė šneka – Aš girdžiu“

Paskelbta: 2014-03-17
Kategorija: Sielovada
 2014 m. kovo 11 d. Juozo Balčikonio gimnazijoje buvo švenčiamas jau tapęs tradiciniu Panevėžio krašto ateitininkų susitikimas skirtas Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, paminėti „Tėvynė šneka – Aš girdžiu“.

Įvyko tradicinis meninio skaitymo konkursas

Paskelbta: 2014-03-17
 Vasario 13 dieną mokykloje vyko tradicinis I–IV klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo 7 mokiniai, savo klasėse atrinkti kaip geriausi, originaliausi skaitovai.
« 1 2 ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 »