Pažintinė-patyriminė profesinio veiklinimo diena progimnazijoje

Paskelbta: 2015-04-23
 Progimnazijoje vyko pažintinio -patyriminio profesinio veiklinimo diena. „Kaip smagu, kad šiandien pamokas ves mano mamytė!“ džiaugėsi 1 a klasės mokiniai Vanesa ir Ignas. Juk ir kiekvienas didžiuotųsi matydamas klasėje savo tėvelius, kurie organizuoja veiklą „kitaip“, papasakoja apie savo profesiją, nustebina įvairiomis profesinėmis subtilybėmis, sudomina, kartu bendrauja, džiaugiasi vieni kitais.

Pirmą kartą vyko Mokinių konferencija

Paskelbta: 2015-04-22
 Balandžio 21d. mūsų progimnazijoje pirmą kartą vyko Mokinių konferencija „Man patinka mokytis?!“, kurią inicijavo Mokinių taryba. Joje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai.Šios konferencijos tikslai buvo skatinti mokinių pilietiškumą, aktyvią poziciją; ugdyti mokinių oratorinius gebėjimus; sudaryti mokiniams galimybę pasidalinti savo patirtimi, kaip jie moka organizuoti savo mokymąsi, derinti mokymąsi ir popamokinę veiklą. Kitaip tariant, konferencijoje mokiniai kalbėjo apie mokėjimą mokytis. Mokymasis yra rimtas, nelengvas ir ne visada malonus darbas, juo labiau – ne vien pramoga.

Pilietinė akcija „Darom“

Paskelbta: 2015-04-21
 Kaip ir kiekvienais metais mūsų mokyklos bendruomenė įsijungia į pilietinę akciją „Mes darom 2015“. Šiais metais akciją vykdėme 2 kartus. Antradienį organizavome žygį dviračiais į Berčiūnų mišką. Į talkos vietą vykome ekologiškuoju transportu – dviračiais. Gustonių girininkijos girininkas J. Masiokas vadovavo akcijai „Išvalykime miškus nuo šiukšlių“. Buvome nustebę suaugusių žmonių elgesiu ir kultūra, kad drįsta atvežti tuščius butelius, panaudotus vaikų pamperus ir išmesti į mišką. Surinkome šiukšles į maišus, o girininkas nuvežė į „Antražą“, pristatė rūšiavimui ir perdirbimui.

Ateitininkų renginys „Visuomet džiaukitės Viešpatyje“

Paskelbta: 2015-04-20
Kategorija: Sielovada
 Balandžio 17-18 dienomis Alfonso Lipniūno kuopos ateitininkai dalyvavo Minties gimnazijos  Šv. Kotrynos Sienietės kuopos organizuotame renginyje skirtame Pašvęstojo gyvenimo metams proga. Renginys vyko dvi dienas. J. Miltinio gimnazijos mokiniai pristatė Šv. Kotrynos vienuolyno istoriją.

Susikaupimo diena

Paskelbta: 2015-04-10
Kategorija: Sielovada
 Paskutinę savaitę prieš Velykų šventes Alfonso Lipniūno progimnazijos bendruomenės nariai vyko į Kauną  susikaupimo dienai. Nekaltosios Mergelės Marijos seserų vienuolyne išklausė išsamų bendruomenės veiklos pristatymą, išsiaiškino rūpimus klausimus , pabendravo su s.Vincenta.

Veiksmo savaitė „Be patyčių 2015“

Paskelbta: 2015-04-08
 Kovo 23–27 dienomis progimnazijoje buvo organizuota Veiksmo savaitė „Be patyčių 2015“. Ši savaitė prasidėjo linksmu rytmečiu „Pasveikinkim vieni kitus“, kurį organizavo Mokinių taryba kartu su mokytoja Dainora Raudiene. Atėjusius į mokyklą mokinius, mokytojus, tėvus, darbuotojus pasitiko pasakų personažai: pepės ilgakojinės Ugnė ir Deimantė, princesė Viktorija ir riterė Goda, mokinės ne vieną privertė nusišypsoti ir dieną pradėti su šypsena.

Ketvirtasis progimnazijos Saviugdos klubo narių užsiėmimas

Paskelbta: 2015-04-01
 Ketvirtasis progimnazijos Saviugdos klubo užsiėmimas „Vertybių įtaka žmogaus gyvenimui ir bendruomenei“ kovo 30 dieną vyko progimnazijos konferencijų salėje. Analizuoti , vertinti verybes padėjo Lietuvos Tėvų Forumo Saviugdos klubo moderatorė, lektorė Jolanta Lipkevičienė. Kokias vertybes pasirenkame mes, suaugusieji, o kokias vertybines nuostatas renkasi mūsų vaikai? Kaip pastebėti šalia esančio gerąsias savybes? Kaip iš nesėkmių ruožo pakylėti į sėkmę? Kaip dalintis atsakomybe? Kokios yra amžinosios vertybės? Šie ir daugelis kitų klausimų kilo susirinkusiems į Saviugdos klubą. Vertybių sistema neaplenkia nė vieno žmogaus, nė vienos šeimos. Tik nuo kiekvieno iš mūsų priklauso, ką pasirinksime, kokioms vertybėms ir vertybinėms nuostatoms skirsime savo prioritetus.

Teisinio Žinių konkurso Temidė II etapas

Paskelbta: 2015-04-01
 Kovo 19 d. Panevėžio Profesinio rengimo centre vyko bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo Įstaigų mokinių respublikinio teisinio Žinių konkurso Temidė II etapas. Mūsų progimnazijai atstovavo 8a kl. mokinių komanda: Damošiūtė Akvilė, Kuzminas Danas, Linda Benas, Pupšys Rūtenis, Skrebytė Marija.

Didžioji gėrio šventė

Paskelbta: 2015-03-30
 Tradicinė šventė, skirta kunigo Alfonso Lipniūno atminimui pagerbti, progimnazijos bendruomenės yra laukiama. Kiekvienas ateina tą dieną į šventinį renginį nusiteikęs išgirsti žodį, kuris ilgai šildys kaip šviesa ir prie kurio mintimis norėsis grįžti, kai reikės atramos ar stiprybės įveikti kliūtis arba tiesiog pabūti su žodžiu kaip gerumu, kuris paguodžia ir nuramina.

7 klasių Eruditų konkurso rezultatai

Paskelbta: 2015-03-27
 Eruditų konkursai tapo gražia mūsų progimnazijos tradicija. Septintokų konkursas šiemet buvo ypatingas – tarpmokyklinis, nes pas mus svečiavosi šaunūs Kazimiero Paltaroko gimnazijos septintokai – 7 c kl. mokiniai ir jų klasės vadovė I. Savickienė.