Baigėsi kalėdinė labdaros akcija „Ištieskime gerumui ranką“

Paskelbta: 2015-12-18
 Nuoširdžiai dėkojame visai progimnazijos bendruomenei – 1a, 1b, 2a, 2 b,3 a,3 b, 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b klasių mokiniams, jų tėveliams, klasių vadovėms, progimnazijos direktorės pavaduotojai G. Charisovai, mokytojoms J. Morkevičienei, L. Devižienei, B. Jurėnienei, aptarnaujančio personalo darbuotojai E. Balčiūnienei – visiems, kurie aktyviai ir geranoriškai įsijungė į jau tradicinę kalėdinę labdaros akciją „Ištieskime gerumui ranką“. Mes visi paaukojome daug įvairių maisto produktų. Jie labai padės „Betliejaus“ labdaros valgyklėlės prie Šv. Juozapo globos namų lankytojams.

Apdovanoti akcijų „Trispalvė kitaip“ ir „Pasaulis, kuriame nėra smurto“ dalyviai

Paskelbta: 2015-12-15
 Gruodžio 14 d. 2b klasės mokiniai ir socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė dalyvavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariate projekto „Saugūs ir sveiki“ akcijų „Trispalvė kitaip“ ir „Pasaulis, kuriame nėra smurto“ nugalėtojų apdovanojimuose. Mūsų progimnazijos 1–8 klasių mokiniai pateikė 16 plakatų akcijai „Pasaulis, kuriame nėra smurto“, taip pat gausiai dalyvavo nuotraukų konkurse „Trispalvė kitaip“.

Progimnazijos saviugdos klube kūrybinės dirbtuvėlės

Paskelbta: 2015-12-15
 Gruodis... Metų pabaiga įsuka į begalinį skubėjimą užbaigti visus pradėtus darbus. O jų visur apsčiai. Tačiau prasidėjęs Adventas tarsi vėl nuramina, pristabdo, sieloje atveria laukimo duris. Greit Kalėdos. Ar pasirengę mes? Ar jaukūs mūsų namai? Sunku nustebinti, kai parduotuvės lūžta nuo blizgučių. Bet pabandyti visada verta. O kai pabandai, ateina džiaugsmas „...ir aš galiu...“

Kalėdinis renginys Šv. Juozapo globos namų kiemelyje

Paskelbta: 2015-12-15
 Gruodžio 10 d. mūsų progimnazijos mokinių klubo „Avilys“ ir Mokinių tarybos nariai kartu su sese Kristina dalyvavo kalėdiniame renginyje Šv. Juozapo globos namų kiemelyje. Šis renginys buvo skirtas labdaros valgyklėlės „Betliejus“ lankytojams ir miesto bendruomenei. Visi atvykę dalyvavo kalėdinėje mugėje, galėjo paragauti skanios košės ir karštos arbatos, pasiklausyti kalėdinės muzikos ir pabendrauti vieni su kitais.

Nuotykių akademijoje

Paskelbta: 2015-12-15
 3 b klasės mokiniai ir tėveliai lankėsi  Nuotykių akademijoje. Nesenkančia energija trykštantys haskiai praskaidrino visų nuotaiką po ilgos kelionės į Vievio raj. Žalgirio kaimą. Žydraakiai, nenuilstantys keturkojai nuotykių parko gyventojai džiaugėsi mažų ir didelių kompanija. Visiems buvo smagu laiką leisti su labai protingais šunimis, skrieti šunų kinkiniu miško klaidžiais vingiais Neries regioninio parko apylinkėse.

Muzikinė popietėje „Kepurių šou

Paskelbta: 2015-12-14
 Gruodžio 10 d. Pailgintos darbo dienos grupės mokiniai „Saulėtekio" progimnazijos PDD grupės draugams surengė muzikinę popietėje „Kepurių šou". Joje parodė inscenizaciją „Šalčio kepurė", drauge mokėsi žaidimų.

Šventvakario ir advento giesmių vakaras

Paskelbta: 2015-12-13
 Adventas – tinkamas laikas pamąstymui... Kaip kitaip nuolatiniame skubėjime išgirsime žingsnius to, kuris ateina... kuris mus pasveikins Kūčių vakarą užtekančios žvaigždės ryškume...

Mokinių diskusija „Ar mokiniai (ne)nori eiti į mokyklą?“

Paskelbta: 2015-12-09
 Lapkričio 30 d. mūsų progimnazijoje vyko Mokinių tarybos inicijuota diskusija „Ar mokiniai (ne) nori eiti į mokyklą?“. Dalyvavo visų 5-8 klasių atstovai – 42 mokiniai, klasių vadovės Ilona Vizbarienė, Asta Lopato, Birutė Jurėnienė, Skaidrė Zavadskienė, Dainora Raudienė, progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Rima Taurozienė, socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė. Tikslas buvo skatinti viešąjį mokinių kalbėjimą, skatinti išsakyti savo nuomonę apie mokymosi džiaugsmus ir rūpesčius, mokyti išklausyti kitus.

Kalėdinių atvirukų paroda

Paskelbta: 2015-12-09
 Skaitykloje visa mokyklos bendruomenė gali pasigrožėti puikiais rankų darbo kalėdiniais atvirukais. Juos sukūrė 2 b klasės mokinių tėveliai ir 3 a mokiniai bei jų tėveliai, padedami savo mokytojų Vaidos Kielienės (2 b) ir Elenos Oldenburg (3 a).

Veiksmo savaitės dalyviai prisidėjo prie akcijos „Dovanoju knygą bibliotekai“

Paskelbta: 2015-12-09
 Progimnazijoje vyko Visuotinė veiksmo savaitė, skirta klimato kaitai mažinti ir aplinkos saugojimui. Per šią savaitę mokyklos bendruomenė surinko 1 toną ir 620 kilogramų makulatūros. 282 kg buitinės technikos atliekų, panaudotų baterijų. Už makulatūrą gavome 32 eurus. Gamtosauginio komiteto nutarimu prisidedame prie akcijos „Dovanoju knygą bibliotekai“ (iš 2015 m. rekomenduojamos literatūros sąrašo paaugliams dovanojame šias knygas: Opolskaitė Daina „Eksperimentas gyventi“, Rebeka Una. „Atjunk” ).