Kaziuko mugė

Paskelbta: 2014-03-10
 Atėjęs pavasaris džiugina ne tik pavasario šiluma, bet ir nuostabiomis tradicinėmis pavasario šventėmis. Kovo 7 dieną mūsų progimnazijoje šurmuliavo tradicinė pavasario šventė – Kaziuko mugė. Kazimierinės – tai pagarbos Lietuvos globėjui diena. Tai ir didelis, smagus pavasarinis šurmulys, kuris paplitęs po visą Lietuvą.

Surdopedagogo pamoka „Aš turiu kalbančias rankas“

Paskelbta: 2014-03-10
 Mokyklos 1 b klasės mokiniams vyko netradicinė pamoka, kurioje mokiniais tapo ne tik pirmokai, bet ir mokyklos direktorė Vilma Petrulevičienė, sesuo Kristina Mikalauskaitė, socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė, klasės mokytoja Danguolė Kviliūnienė. Pamoką vedė Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos direktorė, surdopedagogė Danutė Kriščiūnienė.

Išvyka į Paslaugų ir verslo mokyklą

Paskelbta: 2014-03-06
 6a klasės mokiniai aplankė Panevėžio paslaugų ir verslo mokykloje veikiančią respublikinę Užgavėnių kaukių parodą. Kaukes pristatė įvairių Lietuvos miestų profesinių mokyklų mokiniai. Paroda sužavėjo kaukių įvairove, išmone, meniniais sprendimais.Ir kokių tik čia nebuvo kaukių; drožinėtų, pagamintų iš siūlų, audinio, beržo tošies, sėklų, samanų, plastiko, popieriaus masės ir t.t.

Išvyka į „Minties“ gimnaziją

Paskelbta: 2014-03-06
 Kovo 4d. mūsų progimnazijos atstovai – direktorės pavaduotoja ugdymui Rima Taurozienė, karjeros koordinatorė mokytoja Dainora Raudienė ir 6 aštuntokės - svečiavosi Panevėžio „Minties“ gimnazijoje. Pasirašėme mūsų progimnazijos ir „Minties“ gimnazijos bendradarbiavimo sutartį. Abi mokyklos įsipareigojo organizuoti bendrus renginius, sportines varžybas. Gimnazija nuolat informuos mūsų mokinius apie ugdymosi sąlygas gimnazijoje, mūsų progimnazijos mokiniams bus sudaromos sąlygos lankytis gimnazijoje ir susipažinti su jos siūlomomis galimybėmis.

Šventė „Užgavėnių šėlsmas“

Paskelbta: 2014-03-06
 Užgavėnės – žiemos šventė, kurios paskirtis – išvyti žiemą, prisišaukti pavasarį.

Veiksmo savaitė „Be patyčių 2014“

Paskelbta: 2014-03-04
 Kovo 24–28 d. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje buvo organizuota tradicinė Veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ 2014“. Šios savaitės metu įvyko įvairiausių akcijų. TaMo dienyne 5–8 klasių mokiniai dalyvavo apklausoje apie patyčias. Visą savaitę mokiniai laiškučius su atsiprašymais galėjo įmesti į „Paslapčių dėžutę“. Balandžio 2 d. laiškučiai buvo išdalinti mokiniams. Buvo daug šypsenų, nustebimo, gerų emocijų.

Dalyvaujame programoje „Žmogaus asmens orumas pagal šventą raštą“

Paskelbta: 2014-03-04
Kategorija: Sielovada
 5a klasės mokiniai su klasės auklėtoja Birute Jurėniene, tikybos mokytoja s.Kristina, s.Dovire ir kunigu Domingo dalyvavo vertybių programoje „Žmogaus asmens orumas pagal šventą raštą". Programos vykdymui skirta išvyka į Trakus.

Eruditų konkurso rezultatai

Paskelbta: 2014-03-03
 Vasario 27 d. mūsų progimnazijoje vyko jau tradicinis, ne vienerius metus rengiamas Eruditų konkursas. Šį kartą varžėsi aštuntųjų klasių mokiniai. Konkurso tikslas yra skatinti mokinius domėtis mokslu, mus supančiu pasauliu, gilinti savo žinias ir įgūdžius, taip pat pagerbti gerai besimokančius mokinius ir parodyti, kad išsilavinimas ir geros žinios yra didelė vertybė. Konkursą rengė Mokinių taryba, socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė ir mokytoja Dainora Raudienė. Džiugu, kad norinčių dalyvauti šiame konkurse niekada netrūksta.

Nacionaliniai Donelaičio „Metų“ skaitymai

Paskelbta: 2014-03-02
Peržiūros: 1938
 Vasario 22 d. Vilniaus knygų mugėje vyko nacionaliniai Kristijono Donelaičio poemos „Metai“ skaitymai, kurie sujungė skirtingas kartas ir profesijas į vieną gyvą balsą. Džiaugiamės, kad skaitymuose dalyvavo dvi Alfonso Lipniūno progimnazijos mokytojos Gražina Trybienė ir Dalia Sinkevičienė bei 8 a klasės mokinė Gabija Staškevičiūtė.

Lopšelis-darželis „Gintarėlis“ mini 50-ies metų jubiliejų

Paskelbta: 2014-03-02
 Daugelį metų prioritetine sritimi šioje ugdymo įstaigoje yra dorinis ugdymas, puoselėjant tautines bei katalikiškas tradicijas.
« 1 2 ... 96 97 98 99 100 101 102 103 104 »