Tvarkaraščiai
PAMOKŲ LAIKAS NUO 2022-05-04

1. 8.00–8.35 val.
2. 8.55–9.30 val.
3. 9.50–10.25 val.
Pietų pertrauka 1-4 klasių mokiniams
4. 10.55–11.30 val.
5. 12.00–12.35 val.

1. 8.00–8.45 val.
2. 8.55–9.40 val.
3. 9.50–10.35 val.
Pietų pertrauka 1-4 klasių mokiniams
4. 10.55–11.40 val
5. 12.00–12.45 val.

0. 8.00–8.45 val.
1. 8.55–9.40 val.
2. 9.50–10.35 val.
Pietų pertrauka 1-4 klasių mokiniams
3. 10.55–11.40 val.
Pietų pertrauka 5-8 klasių mokiniams
4. 12.00–12.45 val.
5. 12.55–13.40 val.
6. 13.50–14.35 val.
7. 14.45–15.30 val.


Akcija mažiesiems draugams „Nepamiršk Žemės!“ Progimnazijai įteikta Žalioji vėliava ir tarptautinis Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatas Ekologinė-edukacinė akcija „Rudens kraitelė 2021“ Ankstyvą rugsėjo 22d. rytą paminėjome „Tarptautinę dieną be automobilio“ 4b klasės mokinių žygis dviračiais „Sveikame kūne – sveika siela“ Nuotolinė Panevėžio regiono bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių STEAM mokslų srities konferencija „Langas į gamtą“ Projekto „Sveikata visus metus 2021“ gegužės mėnesio iššūkis 4a klasė dalyvavo „Atliekų kultūros“ egzamine 4a klasės #walk15 žingsnių iššūkis Projekto "Sveikata visus metus 2021" balandžio mėnesio iššūkis "Juokas – vienintelis užkrečiamas dalykas, kurio nereikia bijoti ir saugotis" (emocinė sveikata) Netradicinė fizinio ugdymo pamoka 4b klasėje Balandžio mėnesio iššūkis Pasaulinės sveikatos dienos proga – panevėžiečiams ypatingas žingsnių iššūkis Progimnazijos mokiniai dalyvavo nuotolinėje Žaliojoje pamokoje „Išsaugokime mūsų žemę“ Aplinkosauginė konferencija „Įdomioji ekologija“ Vasario mėnesio iššūkis „Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas“ Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekto „Sveikata visus metus 2021“ vasario mėnesio iššūkis Projektas „Sveikata visus metus 2021“ Netradicinė pamoka – nuotolinis turnyras „Linkėjimai, maistas“ Kviečiame 2-6 klasių mokinius dalyvauti pilietinėje akcijoje „Gamtos detektyvai“ Darnios Kalėdos Progimnazijos mokinių ir jų šeimų kūrybinių darbų paroda „Kalėdų eglutė kitaip“ Gruodžio mėnesio iššūkis Lapkričio mėnesio iššūkis Kūrybinių darbų projektas „Draugystės saulė“ Sveika gyva, Kalėdų viešnia! Švarių rankų šokis - 2020 „Pyragų diena“ – saldaus gerumo šventė 4a klasės kurti darbai „Antrasis gyvenimas“ „Olimpinis mėnuo 2020“ 4 a klasėje 3b klasės mokiai dalyvauja atliekų antrinio panaudojimo konkurse „Antrasis gyvenimas“ Mokinių – mokytojų draugiškos tinklinio varžybos Bėgimas „Senvagė 2020“ Akcija „Laimingas vanduo“ 5a klasės mokinių žygis dviračiais į Berčiūnus Sėkmės pamoka pirmokams Integruota pasaulio pažinimo ir „Gamta ir žmogus“ pamoka „Medžiai. Medžio dalys“ Tarptautinė diena BE AUTOMOBILIO Sveikos gyvensenos ugdymo projektas „Sportuoju ir judu – sveikai gyvenu“ Projekto „Sveikata visus metus 2020“ vasaros iššūkiai Akcija „Būk saugus, moksleivi! 2020“ Žaliosios vėliavos įteikimo šventė Žygis dviračiais į Berčiūnus Kviečiame į mugę „Įsigyk pigiau“ Vyko interaktyvi pamoka „Burnos ir dantų priežiūros ABC“ Mažoji gamtos olimpiada „Pelėdžiukas 2020“ Lietuvos moksleivių žaidynių finalinės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija dalyvavo projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ "Darnios mokyklos Kalėdos“ Edukacinė programa „Kaip augalai pasaulį užkariavo“ Tapome sveikatą stiprinančia mokykla!!! Projekto „Sveikata visus metus 2019” baigiamoji konferencija Protmūšis „AIDS: geriau žinoti 2019” Kūrybinės dirbtuvėlės „Kalėdų belaukiant. Advento vainikas“ Advento vainikai kitaip Piešinių paroda „Būk stilingas - rūkymas nebemadingas“ Grupinė treniruotė "Treniruotė ratu - tai nauja, sveika, linksma ir smagu“ Protmūšis „Padaryk išminties pauzę...“ Akcija „Mano svajonių pertrauka“ Gamtosauginė praktinė konferencija „Mes gamtos vaikai“ Kai rankytės švarios – šypsosi veidelis! Žygis dviračiais Panevėžio dviračių takais Pojūčių takas progimnazijos kiemelyje Žygis dviračiais „Smagu draugų būry“ Pramankštinkim kojeles! „Diena be automobilio“ Fizinio ugdymo pamoka neįprastomis sąlygomis netradicinėje aplinkoje Ugdymo diena „Projektų mozaika“ Pažinkime gimtąjį kraštą Panevėžio Alfonso Lipniūno komandos "Titanės" gegužės mėnesio iššūkis Burbulų pūtimo akcija 15-ta žalioji vėliava Šeštų klasių mokinių varžybos „Linksmosios estafetės“ Žygis dviračiais į Berčiūnų mišką Sveikatiados iššūkis – pieno kokteilis! Projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje-2019“ baigtas Išvyka į Panevėžio Gamtos mokyklą Respublikinė gamtosauginė konferencija „Pradėkime nuo savęs“ 2b klasės mokinių KONFERENCIJA „Padėkime Žemei: pradedu nuo savęs“ Mokiniai pasveikino darželinukus Žemės diena Alfonso Lipniūno progimnazijoje Namai sparnuočiams Dailės terapijos popietė Projektas „Sveikata visus metus“ “Baterijų vajaus” rezultatai Žiemos pavojai Konferencija „Sveikatos abėcėlė“ Linksmybės Žalvario parke Gamtos pažinimo projektas „Gamtukai“ Projektas „Šuolis link darnaus gyvenimo stiliaus“. Olimpinė savaitė „Švarių rankų šokis“ Edukacinė išvyka „Orientavimasis gamtoje“ Progimnazija dalyvavo 5-jame solidarumo bėgime „Paslaugos gamtai“ Žygiai dviračiais į Berčiūnus Grupinė energijos įkrovos treniruotė Ekologinio mėnesio renginių planas Antrasis daiktų gyvenimas Sveikatinimo popietė „Vaistažolių paslaptys“ Sveikos gyvensenos praktinė konferencija „Sveikatos želmenėliai“ Pažinome Lietuvos saugomas teritorijas Turiningas pirmadienis bibliotekoje Išvyka į sveiko maisto festivalį Kaune. „Aš myliu savo širdį“ Paminėta „Diena be automobilio“ Mažieji tyrinėtojai sveikino miestą Kalėdos Lipniūno progimnazijoje Gruodžio 1 d. Pasaulinė AIDS diena „Jeigu nori būti stilingas – rūkymas nebemadingas“ Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių konferencijoją „Sveikatos ABC“. Edukacinės pamokėlės „Pažinimo džiaugsmas stebint ir tyrinėjant“ Diena be automobilio Žygis dviračiais į Berčiūnų mišką Respublikinis Ekologinis konkursas „Mano žalioji palangė“ Akcija „Miškas mums padėkos“ Netradicinės pamokos gamtoje Progimnazija apdovanota Žaliąja vėliava ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatu Mokinių gamtininkų mokslinės konferencijos „Aplinka ir aš” „Meteorologinis medis“ Baigėsi „Baterijų vajus“ Baltajam badui – Ne Pleneras „Gamtos spalvos“ Taupome gamtos išteklius Išvyka į atliekų perdirbimo įmonę „Plastara“ Išvyka į Aukštaitijos Nacionalinį parką Visuotinės veiksmo savaitės, skirta Klimato kaitai mažinti veiklos rezultatai Mokinių žygis dviračiais „Svajokime drauge“ Akcija „Mano svajonių pertrauka“ Išvyka dviračiais į Berčiūnų mišką Diena be automobilio „Kelionė po sveiko maisto šalį“ Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju“ Respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Mes – už švarią žemę“ Edukacinė pamoka „Racionalus gamtinių išteklių naudojimas ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymas“ Inkilų kėlimo akciją „Paukščai grįžta namo“ Vasaris „Sveikatos stiprinimo mėnuo“ Mūsų kelionė „Paukščiai grįžta namo“ Oranžinis krepšinio kamuolys su žaidėjų parašais atsiųstas ir į mūsų mokyklą