2014-01-06 1167
 Spalio 29 –oji 1a klasės mokiniui Marijui Michele Janušui ilgai išliks atmintyje, nes atstovavo savo mokyklą, Panevėžį ir dalyvavo Prezidentūroje vykusiame iškilmingame renginyje, kurio metu Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir teisingumo ministras Juozas Bernatonis apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus. Prezidentė Marijui Michele  įteikė Konstituciją, o teisingumo ministras - projekto iniciatorių ir partnerių įsteigtą prizą.Šiemet 1 – 4 klasių mokiniams buvo organizuotas piešinių konkursas „Ką man reiškia Konstitucija?“, kuriame dalyvavo daugiau nei 500 mokinių iš įvairių šalies mokyklų. Komisijos atrinkti kiekvienos amžiaus grupės geriausi piešiniai buvo publikuojami portale DELFI , kur visi portalo lankytojai galėjo balsuoti už labiausiai patikusius piešinius. Marijaus Michele piešinys pelnė daugiausia portalo lankytojų simpatijų (53, 4 %), todėl Monika Garbačiauskaitė – Budrienė įteikė dar ir specialų DELFI portalo įsteigtą prizą. Emocijos liejosi per kraštus - aplankyti Valdovų rūmai, užkopta į Gedimino kalną, aplankyta Katedra, uždegta žvakelė už Tikėjimą. Prezidentūra, Prezidentė, ministras, kameros, fotoaparatų blyksniai, pirmasis interviu.... – Šiandien tiek visko daug... Neužmigsiu ilgai... Kai išmoksiu gerai skaityti, būtinai perskaitysiu visą Konstituciją, viską žinosiu ir vėl dalyvausiu egzamine, – sakė Marijus Michele. Prezidentė linkėjo Konstitucijos egzamino nugalėtojams visuomet išlikti ištikimais, atsakingais Lietuvos piliečiais ir savo pavyzdžiu kasdien įkvėpti visus, esančius šalia. Tad jauskime vienas kitą ir mokėkime pasidžiaugti mažais mažų mokinukų laimėjimais...

1a klasės mokytoja Elena Oldenburg,

Nuotraukos R.Dačkaus,