2014-02-14 1552

2014 m. vasario 7 d. įvyko 1–4, 5–8 klasių Savivaldos valandos. Šių valandų metu įteiktos padėkos mokiniams ir pedagogams už dalyvavimą Tarptautiniame kompiuterinio kalėdinio ir naujamečio atviruko konkurse „Žiemos fantazija 2013“: Vidai Čipinienei, Danguolei Kviliūnienei, Irenai Mikalajūnienei, Laimai Norvaišaitei, Elenai Oldeburg, Birutei Savickienei, Skaidrei Zavdskienei, Vidutei Želvienei, Aronui Abramavičiui 1a klasė, Kamilei banytei 4a klasė, Augustei Barzdaitei 2a klasė, Paulinai Bredelytei 4a klasė, Daniellai Danielsen 3b klasė, Austinai Daunoravičiūtei 4a klasė, Argaudui Grinevičiui 2a klasė, Astijui Grinevičiui 4a klasė, Kristinai Jarulytei 4a klasė, Nedai Kliukaitei 1a klasė, Titui Kriaupui 5b klasė, Gabijai Macionytei 5b klasė, Rokui Maskoliūnui 1a klasė, Einorui Meškauskui 4b klasė, Nojui Misoniui 3a klasė, Kajui Plučui 1a klasė, Domui Prokopavičiui 1a klasė, Milanui Rinkevičiui 3b klasė, Donatui Sandai 4a klasė, Gyčiui Spundzevičiui 4a klasė, Linui Spundzevičiui 1b klasė, Giedrei Stankevičiūtei 1b klasė, Miglei Stankevičiūtei 3a klasė, Nojui Šimkūnui 1a klasė, Deborai Lukrecijai Veisbergaitei 1a klasė, Liutaurui Viplentui 1a klasė, Nedui Zarankai.

Donatui Mickevičiui 8a klasė įteiktas diplomas už laimėtą I vietą Panevėžio miesto jaunųjų fizikų olimpiadoje. Faustai Ašmegaitei 8a klasė įteiktas diplomas už laimėtą IV vietą Panevėžio miesto jaunųjų fizikų olimpiadoje. Faustai Ašmegai 8a klasė įteiktas Krepšinioo kamuolys su Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjų parašais už laimėjimą aplinkosaugos projekte „Mes rūšiuojam“.

Už I pusmečio puikų ir labai gerą mokymąsi 1–8 klasių mokiniai apdovanoti direktorės Vilmos Petrulevičienės padėkomis: Aronas Abromavičius 1a klasė, Ugnė Stapulionytė 1a klasė, Debora Lukrecija Veisbergaitė 1a klasė, Nedas Zaranka 1a klasė, Augustė Žiukaitė 1a klasė, Akvilė Ašakaitė 1b klasė, Urtė Chmeliauskaitė 1b klasė, Urtė Čeponytė 1b klasė, Elinga Eismontaitė 1b klasė, Emilija Imbrasaitė 1b klasė, Deimantas Raila 1b klasė, Smiltė Skrickaitė 1b klasė, Adriana Tamošiūnaitė 1b klasė, Modestas Batavičius 2a klasė, Jorūnė Dešrytė 2a klasė, Danas Stasiūnas 2a klasė, Domas Gintautas 2a klasė, Kornelija Dimbelytė 2b klasė, Kamilė Gvergždytė 2b klasė, Jurgita Tunkevičiūtė 2b klasė, Patricija Samėnaitė 2b klasė, Miglė Kindurytė 3a klasė, Dominyka Naginionytė 3a klasė, Paulius Zdanavičius 3a klasė, Evelina Čeponytė 3b klasė, Milanas Rinkevičius 3b klasė, Kamilė Banytė 4a klasė, Paulina Bredelytė 4a klasė, Domantas Budrys 4a klasė, Kristina Jarulytė 4a klasė, Miglė Narkutė 4a klasė, Donatas Sanda 4a klasė, Gytis Spundzevičius 4a klasė, Darija Staškevičiūtė 4a klasė, Lukas Ašaka 4b klasė, Laurita Bundzinskaitė 4b klasė, Barbora Gudelytė 4b klasė, Miglė malyševa 4b klasė, Einoras Meškauskas 4b klasė, Jonė Bieliūnaitė 5b klasė, Gabija Macionytė 5b klasė, Gabija Marmakevičiūtė 5b klasė, Meda Puskunigytė 5b klasė, Ugnė Skaržauskaitė 5b klasė, Miglė Bialkauskaitė 6a klasė, Gabija Biraitė 6a klasė, Agnė Dagilytė 6a klasė, Grėta Mikėnaitė 6a klasė, Gabrielė Žygelytė 6a klasė, Erikas Lapienė 6b klasė, Fausta Ašmegaitė 8a klasė, Dominykas Mickevičius 8a klasė, Donatas Mickevičius 8a klasė.