2013-12-27 1126

2013 m. gruodžio 19 d. įvyko Savivaldos valandos 1– 4, 5–8 klasių mokiniams. Šių valandų metu įteiktos padėkos šiems mokiniams: 1a klasės mokiniams už dalyvavimą finansinio raštingumo olimpiadoje.

Gabijai Masiliūnaitei 8a klasė už dalyvavimą Lietuvos mokyklų konkurse „Kovojanti Lietuva“, įteiktas Švietimo ir mokslo ministro II laipsnio diplomas.

Domui Gintautui 2a klasė už dalyvavimą konkurse „Augu skaitydamas“ įteiktas „Alma littera“ diplomas I vieta, įteikta padėka už dalyvavimą televizijos laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, Milanui Rinkevičiui 3b klasė už dalyvavimą konkurse „Augu skaitydamas“ įteikta padėka už dalyvavimą televizijos laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.

Įteikti diplomai už dalyvavimą tarptautiniame informatikos ir IT konkurse „Bebras“ šiems mokiniams: Eimantui Abramavičiui 5a klasė, Astijui Pūkui 5a klasė, Jonei Bieliūnaitei 5b klasė, Gabijai Macionytei 5b klasė, Dovydui Mikulskiui 5b klasė, Austėjai Ramanauskaitei 5b klasė, Austei Simanavičiūtei 5b klasė, Erikui Vaičiulėnui 5b klasė, Gabrielei Žygelytei 6a klasė, Donatui Mickevičiui 8a klasė, Vitui radžiui 8b klasė.

Įteiktos Užkrečiamų ligų ir AIDS centro padėkos už dalyvavimą konkurse „Švarių rankų šokis“ 1a klasės mokiniams, 1b klasės mokiniams, 3a klasės mokiniams, 3b klasės mokiniams, 4a klasės mokiniams, 4b klasės mokiniams bei mokytojoms.

Už iškovotą III vietą Panevėžio miesto 2003 metų gimimo ir jaunesnių Kvadrato varžybose įteikti Panevėžio Švietimo skyriaus diplomai šiems mokiniams: Astijui Grinevičiui 4a klasė, Donatui Sandai 4a klasė, Rokui Rėzai 4a klasė, Paulinai Briedelytei 4a klasė, Kamilei Banytei 4a klasė, Austinai Daunoravičiūtei 4a klasė, Elijui Avižai 4b klasė, Nojui Misevičiui 4b klasė, Miglei Malyševai 4b klasė, Barborai Gudelytei 4b klasė, Eitvydei Kazlauskaitei 4b klasė.

Už iškovotą III vietą Panevėžio miesto 2001 metų gimimo ir jaunesnių berniukų kvadrato varžybose įteikti Panevėžio Švietimo skyriaus diplomai šiems mokiniams: Eimantui Abramavičiui 5a klasė, Deividui Tomarevičiui 5a klasė, Astijui Pūkui 5a klasė, Haroldui Pogužinskui 5b klasė, Šarūnui Skesteniui 5b klasė, Kostui Melnikavičiui 5b klasė, Erikui Vaučiulėnui 5b klasė, Milvydui Šinkevičiui 6a klasė, Augustui Mikalauskui 6a klasė, Dainiui Kondrotui 6a klasė, Edgarui Karaliūnui 6b klasė.

Už iškovotą II vietą Panevėžio miesto 2000 metų gimimo ir jaunesnių berniukų Futbolo varžybose įteikti Panevėžio Švietimo skyriaus diplomai šiems mokiniams: Eimantui Abramavičiui 5a klasė, Lukui Garšvinskui 7a klasė, Benui Lindai 7a klasė, Domui Kulitavičiui 7b klasė, Mantui Mantrovui 7b klasė, Nojui Nauliui 7b klasė.

Taip pat įteiktos padėkos mokiniams, tėveliams, pedagogams, už dalyvavimą progimnazijoje organizuotose labdaros akcijose „Ištieskime gerumui ranką“, Pyragų mugėje, Labdaros loterijoje.