Jūs esate čia: Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija Naujienos Sielovada 2013-2014 m.m. Įsikūnijusio Žodžio Vienuoliškos šeimos Viešpaties ir Mergelės Marijos iš Mataros tarnaičių kongregacijos vienuolyne
2014-06-09 1245

Progimnazijos mokytojų bendruomenė lankėsi Įsikūnijusio Žodžio Vienuoliškos šeimos Viešpaties ir Mergelės Marijos iš Mataros tarnaičių kongregacijos vienuolyne, kuris priklauso bendruomenei „Dievo Motinos Aušros vartai“. Evangelijos skleidimas visiems žmonėms, kad Evangelijos galia galėtų pakeisti žmogaus elgesį ir žmonės galėtų gyventi pagal Evengelijos mokymą; tarnavimas artimui, krikščioniškos sąžinės formavimas bei dalyvavimas Bažnyčios sielovadoje – svarbus kongregacijos tikslas. Seserys Dovire, Intemerata, Sofija ir kunigas Domingo – pašvęstieji, vienuoline profesija prisiimdami Kristaus gyvenimo būdą – skaistų, klusnų, nukreiptą į artimo meilę, yra labai reikalingi kartais pasimetusiame pasaulyje.

Vienuolyno koplytėlėje šventas Mišias už progimnazijos bendruomenę, šeimas ir artimuosius aukojo kunigas, mokyklos kapelionas Domingo. Pamokslo metu kunigas priminė Gyvenimo prasmę ir tai, jog mūsų gyvenimas yra pati didžiausia Jėzaus dovana. Po šv. Mišių seserys Dovire ir Sofija visus pakvietė prie pačių paruoštų gausaus vaišių stalo. Daug pagyrų sulaukė šeimininkės. Kunigas Domingo – puikus žodžio meistras, pokalbiui ir diskusijoms gebėjo „išjudinti“ net ir didžiausius tylenius

Išgirsti nuoširdūs, prasmingi žodžiai tarsi grūdas įkrito į mūsų širdis. Kartu praleistas laikas prabėgo greitai ir nepastebimai. Direktorė Vilma Petrulevičienė nuoširdžiai padėkojo už susitikimą, kuris suteikė daug šiltų emocijų.

Mokytoja metodininkė Danguolė Kviliūnienė