Aplinkos ministerija dėkoja visoms mokykloms, prisijungusioms prie nuorūkų taršos prevencijos akcijos, ir skelbia konkurso „Nuorūkoms gamtoje – ne vieta“ nugalėtojus.

Jūs esate čia: Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija Naujienos Renginiai 2014-2015 m.m. Aplinkos ministerija dėkoja visoms mokykloms, prisijungusioms prie nuorūkų taršos prevencijos akcijos, ir skelbia konkurso „Nuorūkoms gamtoje – ne vieta“ nugalėtojus.
2015-06-11 1235

„Džiaugiamės moksleivių kūrybiškumu ir noru prisidėti prie nuorūkų taršos mažinimo. Mokyklų aktyvumas parodė, kad auga ir bręsta protinga, aplinka besirūpinanti ir jos problemoms neabejinga karta. Dėkojame moksleiviams ir mokytojams ir tikimės sulaukti jų aktyvumo ir susidomėjimo ateityje“, – sakė aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.

Konkurso „Nuorūkoms gamtoje – ne vieta“ dalyvių buvo prašoma kūrybiškai ir originaliai pristatyti nuorūkų taršos problemą savo klasės draugams, artimiesiems. Moksleiviai piešė plakatus, kūrė eilėraščius, filmavo vaizdo klipus, dainavo, rengė nuorūkų rinkimo prie mokyklų akcijas.

Konkurso nugalėtojai – Telšių r. Žarėnų „Minijos“ vidurinės mokyklos, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinės mokyklos, Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos, Vilniaus Pilaitės gimnazijos, Pakruojo r. Linkuvos gimnazijos, Akmenės r. Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos, Kauno Simono Daukanto vidurinės mokyklos ir Tauragės r. Žygaičių gimnazijos moksleiviai.

Laureatai nustebino savo išradingumu. Štai, pavyzdžiui, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos moksleiviai ne tik organizavo nuorūkų rinkimo akciją, bet ir įrašė dainą „Nerūkyki tu“. Pakruojo r. Linkuvos gimnazijos moksleiviai suvaidino ir nufilmavo pokalbių laidą, kurioje aptarė nuorūkų taršą ir galimybes ją mažinti. Vilniaus Žirmūnų gimnazijos moksleiviai nufilmavo eksperimentą su klumpele – vienaląsčiu organizmu. Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos moksleiviai parašė gamtos skundą žmonėms ir parengė plakatų. Kūrybiškumu pradžiugino Vilniaus Pilaitės gimnazijos parengtos skaidrės, Telšių r. Žarėnų „Minijos“ vidurinės mokyklos, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinės mokyklos sukurti eilėraščiai, Akmenės r. Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos moksleivių informatyvūs plakatai ir mokinių pristatymai. Įdomi ir turininga buvo Kauno Simono Daukanto vidurinės mokyklos moksleiviams surengta pamoka apie nuorūkų taršą ir rūkymo žalą, elgtis atsakingai ir saugoti aplinką kvietė Tauragės rajono Žygaičių gimnazijos moksleivių sukurtas filmukas ir organizuota nuorūkų rinkimo akcija.

Dovanos mokyklas turėtų pasiekti kitą savaitę.

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos komandos sukurtas video filmas>>

Patyčių dėžutė

Tvarkaraščiai

Pamokų laikas

1. 8.00    –   8.45
2. 8.55    –   9.40
3. 9.50    –   10.35
4. 10.55  –   11.40
5. 12.00  –   12.45
6. 12.55  –   13.40
7. 13.50  –   14.35

Virtuali kelionė

Mokytojų svetainės